Įmonių šventės ir pristatymai

Dirbame su idėjomis netelpančiomis į jokius standarto rėmus. Realybe paverčiame fantazijas, kurioms nėra jokių ribų. Kuriame renginius, kuriems negalioja jokios taisyklės. Čia įmanoma viskas. Ir visai nesvarbu, kokio tai dydžio šventė. Mes žinome, kaip ja padaryti nepamirštama net ir tiems, kurie jau matė viską.

Paleisti vaizdo įrašą

Range Rover Velar pristatymas 2023

Bentley Kalėdų renginys 2022

Range Rover pristatymas 2022

Vilniuje vyko naujojo Range Rover sport pristatymas.

Renginyje buvo siekiama atspindėti šaltas ir ašiaurias sąlygas, kurios naujajam modeliui – visiškas niekis. Buvo atsisakyta tradicinio renginio vedėjo – jį pakeitė įrašytas pasakotojo balsas, sekantis naujojo modelio legendą. Renginyje buvo eksponuojami ir Beno Staskausko juvelyrikos dirbiniai. Atmosferą kūrė netikėtai panaudoti pirotechnikos sprendimai: CO2 dūmų patrankos ir baltas dūmas.

Renginio kulminacija tapo  specialiai Leono Somovo sukurtas garso takelis, kurio metu Baltijos Baleto treatro šokėjai specialaus numerio metu atvėrė paslaptingą uolą, kurios viduje slėpėsi naujasis modelis. Šis renginys buvo išrinktas, kaip geriausias Range rover sports pristatymas visoje Europoje.

IKI 30 jubiliejus 2022

Maserati pristatymas Vilniuje ir Taline 2022

Informacija ruošiama…

2021  Darnu Atradimai Nidoje

2021 Topo centro Atradimai Žemaitijoje

2021 Darnu Kalėdos

Informacija ruošiama…

2021 Bentley Kalėdos

Informacija ruošiama…

Įmonės ALWARK 12 metų gimtadienio šventė

Birštone įsikūrusiame “Kurhauze” vasario pabaigoje įvyko įmonės “Alwark” dvylikos metų gimtadienio šventė. Kartu su Rolandu Mackevičiumi vakaro metu įmonės darbuotojai ne tik sužinojo daugiau apie vienas kitą, bet ir pamatė, kaip dirba skirtinguose miestuoste esančių padalinių kolegos, kuriuos specialiai paruoštuose video siužetuose kalbino charizmatiškoji Nijolė Pareigytė. Gimtadienio šventę išskirtiniu pasirodymu atidarė BBG šokėjai, muzikinę programą paruošė vienas gražiausių balsų šalyje PAULINA, o svečius abejoti savo akimis privertė iliuzionistas Justinas Mailinauskas.

NAUJOJO RIMO ADERO AUTOVEŽIO PRISTATYMAS 2018

Išskirtinis staigmenų ir netikėtumų kupinas vakaras, nudžiugino „Rimo Grupės” svečius, susirinkusius į naujojo Rimo Adero autovežio pristatymą. Subtiliai dekoruotoje erdvėje, romantiškomis dainomis svečius pasitiko gražiausiu 2017 metų šalies balsu išrinkta Monika Marija, kuriai akomponavo kompozitorius Marius Leskauskas. Kartu su Vilniaus Bigbendu išskirtinę programą svečiams skyrė ir Vaidas Baumila su Monique, po kurios lydimas šviesų ir lazerių efektų, buvo atidengtas naujasis Rimo Adero autovežis. Susipažinimą su naujuoju ADERO palydėjo ir nauji siurprizai – specialią programą pristatė lenktyninkas Vaidotas Žala, o didžiausia vakaro staigmena tapo ir vakarą vainikavo Donato Montvydo pasirodymas.

Bentley Continental Pristatymas 2017

Gruodžio 15 dieną, Vilniaus “Kempinski” viešbutis duris atvėrė ne tik ypatingoms asmenybėms, bet ir ne eiliniam renginiui – pirmą kartą, išskirtinei Vilniaus publikai buvo pristatytas naujasis Bentley Continental automobilis. Automobilio pristatymui buvo pasirinkta neįprasta idėja – naująjį modelį pristatant performanso stiliumi, kuris ne tik sukūrė intrigą bei įspūdingai atskleidė patį automobilį, tačiau ir paliko stiprų emocinį įspūdį. Performansų metu, automobilis buvo uždengtas specialiomis konstrukcijomis, kurios paeiliui, viena po kitos buvo atidengiamos, pasakojant apie geriausias BENTLEY savybes, skirtingų medijų – video mappingo, skulptūros, gyvos muzikos, choreografijos bei šviesos efektų pagalba

Porsche Cayenne Pristatymas

Trečiosios kartos naujojo Porsche Cayenne automobilio pristatymas, savo unikalumu padiktavo ir renginio koncepciją – dar niekada nepatirtą kelionę traukiniu „Porsche“ maršrutu. Kelio atkarpa nuo Vilniaus geležinkelio stoties iki traukinių depo Naujojoje Vilnioje, virto viena didele scena, kurioje netikėti, skirtingose kelio atkarpose vyksantys performansai keitė vienas kitą, o traukinio keleiviams girdima Porsche „istorija“ leido visus scenografinius sprendimus sujungti į vieną visumą. Liepsnojantys fakelai, aktorių mizanscenos, visos gamos sportinių „Porsche“ automobilių pasirodymas, žirgų programa, šokėjų pasirodymai, vieškelyje vykusios lenktynės ir dar ne vienas įspūdingas scenografinis sprendimas, žiūrovams leido nusikelti į nepatirtų akimirkų festivalio kelionę, kurios galutiniu tikslu tapo naujojo Porsche Cayene atidengimas.

Paupio projekto PAVASARIS Pristatymas 2017

Vilniuje MG valda pastatys nuostabų Paupio rajoną. Mūsų komandai teko garbė sukurti pristatymą. Pavadinome projektą – PAVASARIS, nes tai architektūrinis pavasaris Vilniaus senamiesčiui. Statybų aikšteleje nutiesėme dekoruotą 160 metrų ilgio ir 4 metrų aukščio tiltą, nuo kurio svečiams atsivėrė vaizdas į pirmą kartą Lietuvoje panaudotą hologramonį tiulį (40 m x10 m), efektas – apšviestoje erdvėje atsirandantys architektūriniai modeliai tarsi holograma. Tilto instaliaciją pavadinome – TILTAS Į PAVASARĮ. Improvizuotas žolės takas tiltu svečius atvedė į cirko palapinėje įsikūrusį improvizuotą PAUPIO TURGŲ. Čia vyko pristatymo vakaras. Turgaus prekyvietėse įsikūrė įvairių šalių maisto gamintojai, kurie vietoje gamino ir vaišino svečius. Programos atidarymui pasirinkome VIVALDI PAVASARĮ, kurį kartu su multiinstrumentalistu Sauliumi Petreikiu atliko Šv. Kristoforo orkestras. Į atidarymą integravome specialiai sukurtą pristatymo filmą, kuriame apie Paupio projektą kalba archtktektai bei projekto vystytojai.

Viešbučio Artagonist Pristatymas 2017

Čia gyvenas menas, neapribotas galerijos sienų – taip save pristatė meniškiausias Vilniaus viešbutis Artagonist. Supažindinti su naujai atsidariusiu viešbučiu vasario 2-ają Artagonistas kartu su kūrybos namais Elitaz sukvietė geriausius bičiulius ir padovanodojo jiems tikrą performansų šventę. Net aštuoniolika kambarių tą vakarą atvėrę duris visiems savo svečiams ir nustebino šokiruojančiais bei intriguojančiais performansais. Vakaro metu išskiritiniu, santykius iliuztruojančiu performansu “Aš tavo saulė” žavėjo žymiausia šio žanro atstovė Lietuvoje Monika Dirsytė. Menininkė Jolita Vaitkutė šokiravo įspūdingu “Cukraus labirintu”, o žymiausias Baltijos šalių iliuzionistas Rokas Bernatonis stebuklais privertė įtikėti “Magiškajame kambaryje”. Išskirtinius pasirodymus viešbučio kambariuose surengė ir “Moterys gyvatės” bei “Marinuotas žmogus”. “Vilija iš ketvirto aukšto” stebino užburiančiu arfos skambesiu, “Miegančioji gražuolė” Kristina Tarasevičiūtė išdrįsusiems ją pabučiuoti skirdavo baleto šokį, o norinčius išties kitokių linksmybių, pašėlusių draugų kompanija kvietė į “Vakarėlį tyloje”. Išskirtinių meninių patirčių sukaupę svečiai, vakarą užbaigė viešbučio rūsyje, skambant egzotiškoms The Vanbrugh Hill Music Syndicate džiazo melodijoms.

UNICEF KONCERTAS “UŽ KIEKVIENĄ VAIKĄ” 2017

Spalio 14- osios vakarą, industrinė Vilniaus lokomotyvų depo erdvė atgimė naujam gyvenimui – čia įvyko jau tradiciniu tapęs UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“. Paryžiaus bohema dvelkiančioje erdvėje susirinkę svečiai ir tiesioginę transliaciją stebėję žiūrovai buvo raginami dalintis gerumu, aukojant Malavyje gyvenantiems vaikams. Vakaro vedėjais tapo aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis ir specialiai renginiui iš Paryžiaus atskridusi Giedrė Rusytė. Įspūdingas vakaras, kaip ir kiekvienas metais, į vieną vietą subūrė žinomiausius muzikos, šou ir sporto pasaulio veidus, o nepamirštamus pasirodymus scenoje surengė Donatas Montvydas, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Mango, Monika Linkytė, Jokūbas Bareikis, Lemon Joy, G&G Sindikatas, Vaidas Baumila, Monika Pundziūtė-Monique, Katažina Zvonkuvienė, Lina Rastokaitė ir Erika Jennings.

Litagra šou „Derliaus Istorija“ 2016

25 metų jubiliejų “Litagra” įmonių grupė pažymėjo su įspūdingu šou “Derliaus istorija”. Kūrybos namų Elitaz komanda nusprendė šiuo šou perteikti modernią žemės ir žmogaus draugystę, kuri ilgus metus yra pagrindinė “Litagros” įmonės vizija. Moderniai buvo perteikta tai, ką Lietuva turi geriausia: dainas, raštus, atlikėjus ir net tautinį kostiumą, supinant viską į vieną berndra istoriją. Inovatyvumo prieskonį suteikę kūrybinės komandos panaudotos technologijos: video mapping‘as, kinetinės struktūros, sugebančios vienu mygtuko paspaudimu keisti formas, modernūs lazeriai ir projekcijos.Scenoje savo dainomis „derliaus istoriją“ pasakojo Lietuvos scenos žvaigždės: Merūnas Vitulskis, Rosita Čivilytė, Tadas Juodsnukis, Kotryna Juodzevičiūtė, Violeta ir Vilius Tarasovai, Gytis -Valickas Echoes, Paula Valentaitė, Girmantė Vaitkutė ir ypatingi svečiai iš Latvijos: Samanta Tina ir Lauris Reiniks, pastarojo pasirodymas scenoje tapo įmonės partnerių iš Latvijos dovana, už ilgametę ir sėkmingą partnerystę. Atlikėjų atliekamos lietuvių liaudies dainos, tą vakarą įgavo modernų ir šiuolaikišką skambesį, kurį sujungti padėjo žinomo didžėjaus „Girių dvasios“ aranžuotės ir muzikiniai intarpai.

23- IOJO TV3 TELEVIZIJOS SEZONO ATIDARYMO IŠKILMĖS

Jau aštuntą kartą iš eilės ELITAZ komandai patikėtos TV3 naujojo sezono atidarymo iškilmės. Šimtams ryškiausių televizijos, muzikos ir pramogų pasaulio žvaigždžių, aktorių, verslininkų bei politikų žengiant raudonuoju kilimu, specialiai Kalnų parke iškilusioje tūkstančio kvadratinių metrų VIP ložėje skambėjo praėjusių metų “X Faktoriaus” nugalėtojos Monikos Pundziūtės dainos. Po TV3 generalinės direktorės Lauros Blaževičiūtės kalbos, daugiau nei 700 svečių vasarą palydėjo ir 23-ąjį televizijos sezoną atidarė kartu su grandioziniu Leon Somov ir Jazzu koncertu. Iki koncerto pradžios sceną nuo iškilmių svečių skyrė penkiolikos tūkstančių balionų siena, kuri efektingai paleista į dangų atvėrė vaizdą į nepamirštamą auksinio dueto pasirodymą. Po vakarą vainikavusio koncerto, Justė Arlauskaitė – Jazzu persikėlė į VIP erdvę, kur kartu su grupėmis Zeta Beat ir Original Copy, savo dainomis džiugino iškilmių svečius.

MG VALDOS VASAROS ŠVENTĖ “JEI NE GRYBAI IR NE UOGOS…”

2016 m. Liepos 22 -24 dienomis, nepaprastą įmonės vasaros šventę, savo darbuotojams dovanojo MG Valda, o visomis organizacinėmis detalėmis rūpinosi kūrybos namų „Elitaz“ komanda. Varėnos rajone ant Lavyso ežero pakrantės vykusi šventė, kaip ir pridera, įgavo tikrą dzūkišką pavadinimą „Jei ne grybai ir ne uogos…“, o su juo ir puokštę dzūkiškų pramogų. Atvykusius svečius, nešinos dzūkiškomis vaišėmis pasitiko dzūkų bobos, vedinos aktorės Vitalijos Mockevičiūtės, kurios vėliau svečius linksmino smagiu pasirodymu ir užduotimis. Darbuotojų žinias neužilgo tikrino ir pats Arūnas Valinskas su išskirtiniu „Auksinio Proto“ žaidimu. Svečiams netrūko ir aktyvių pramogų: užduočių ir siurprizų kupinas baidarių žygis, plaukiojimas irklentėmis, pažintinė kelionė laivu. Nepaprastą staigmenų kupiną šventę vainikavo įspūdingas grupės „Šalutinis efektas“ pasirodymas bei, žadą visiems atėmęs, lazerių bei vizualizacijų šou kartu su projektu „Girių dvasios“.