TV laidų kūrimas ir prodiusavimas

Lietuvos Balsas

Tarptautinio garso formatas „The Voice Of…“ transliuojamas daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje. Kokybiškiausias muzikinis projektas šalyje „Lietuvos balsas“ LNK eteryje startavo 2012-ųjų sausio 29 d. ir 2024 m. švęs jau 11 savo sezoną. Per daugiau nei dešimtmetį ELITAZ eteryje pristatė net keturias skirtingas šio projekto serijas: „Lietuvos balsas“, „Lietuvos balsas. Vaikai“, „Lietuvos balsas. Senjorai“ bei „Lietuvos balsas. Kartos“. Iki pat šiandienos šis projektas yra vienas žiūrimiausių muzikinių projektų visoje šalyje.

Kūrėjai: iTV Studios

Prodiuseriai Lietuvoje: ELITAZ

Premjera eteryje: 2012 m.

Sezonai: 11

Platforma: LNK Televizija

Nacionaliniai Technikos Apdovanojimai „Tech Top“

2015 metų lapkričio 4 d. LNK televizijos eteryje pasirodė pirmieji nacionaliniai technikos apdovanojimai „Tech Top“. Neregėtas formatas ir inovatyvi koncepcija, kuomet apdovanojami ne žmonės, o geriausia metų technika, leido sukurti išskirtinį televizijos produktą, sulaukusį visos Lietuvos dėmesio ir įsitraukimo. Čia technikos apdovanojimai apipinami įspūdingu atlikėjų šou, kuriame muzika susijungia į unikalią sintezę su technologijų naujovėmis ir ateitimi. Per devynis metus apdovanojimų scenoje pasirodė ryškiausios Lietuvos ir užsienio žvaigždės, o nominacijas teikė žymiausios sporto, meno, verslo, muzikos ir kino asmenybės. Apdovanojimai kasmet nustebina vis nauju formatu: šou scenoje, iškilminga ceremonija, humoristiniu ar net detektyvinės komedijos filmo žanru.

Kūrėjai: ELITAZ ir Topo Centras

Prodiuseriai: ELITAZ

Premjera eteryje: 2015 m.

Sezonai: 9

Platforma: LNK Televizija

Realybės serialas TILTAS

Prancūzijos televizijos kompanijos „Banijay“ projekto „The Bridge“ frančizė Lietuvoje buvo įsigyta tuo pat metu kaip ir „Paramount“, „HBO“ bei „Amazon Prime“, kuriantys šį realybės serialą Skandinavijos šalyse. Galimybė Lietuvoje įgyvendinti vieną šviežiausių pasaulinių fenomenų „Tiltas” ELITAZ komandai buvo malonus kūrybinis ir profesinis iššūkis, kurio įgyvendinimui buvo suburti geriausi mūsų rinkos profesionalai. Laukinėje Lietuvos gamtoje buvo kuriamas naujas realybės serialo žanras – tai ne tik gyvenimo fiksavimas, bet ir tam tikras socialinis eksperimentas, įvilktas į kinematografinį rūbą. Unikaliame laukinės Lietuvos gamtos kampelyje nufilmuotas realybės serialas įtraukia į intriguojančią socialinę dramą, kurioje 12 neeilinį iššūkį priėmusių asmenybių siekia vieno bendro tikslo – pastatyti trijų šimtų metrų ilgio Tiltą, jungiantį jų stovyklavietę su ežero saloje stovinčiu Švyturiu. Užduotis –nelengva ir kupina iššūkių. Dalyviams ne kartą teks išbandyti savo moralės ribas ir atsakyti sau į klausimą – ką jie yra pasirengę padaryti dėl didžiausio televizijos istorijoje piniginio prizo – 30 000 eurų.

Kūrėjai: Banijay

Prodiuseriai: ELITAZ

Premjera eteryje: 2023 m.

Sezonai: 1

Platforma: Telia Play+

MEDŽIOKLĖS SEZONAS

Žiūrimumo rekordus Nyderlanduose sumušęs gaudynių žaidimas – kvapą gniaužiantis „Talpa Entertainment Productions” kūrėjų formatas, kurį Lietuvoje įgyvendino kūrybos namų ELITAZ prodiuseriai. Visą Lietuvą apimančiame gaudynių žaidime du bėgliai, kuriais kiekviename epizode tapo vis kiti žinomi Lietuvos žmonės, stengiasi pabėgti iš menamo kalėjimo ir likti nesugauti keturias valandas. Bėgliai gali kliautis tik sutiktų žmonių pagalba – jie neturi nei savo telefonų, nei pinigų. Kur bėgliams pavyksta sprukti, priklauso ir nuo sutiktų žmonių pagalbos bei nuo jų pačių pasiruošto plano. Nors bėgliai neturi nieko, gaudytojai bėgliams persekioti pasitelkia visas išmaniąsias technologijas. Gaudynės vyksta realiu laiku, tikrame, nesuvaidintame pasaulyje. Telia PLay + eterį išvydo jau du Medžioklės Sezonai, kuriuose medžiotojais tapo roko grupės JAUTI nariai.

Kūrėjai: Talpa Studios

Prodiuseriai: ELITAZ

Premjera eteryje: 2022 m.

Sezonai: 2

Platforma: Telia Play+

Aš Matau Tavo Balsą

Tarptautinio formato muzikinis žaidimas „Aš matau tavo balsą“ (I can see your voice) LNK eteryje startavo 2022 m. kovą. Kiekvieną savaitę vis naujas dalyvis turėjo galimybę laimėti net 10 00 eurų, jei iš šešių scenoje pasirodžiusių atlikėjų sugebės atskirti, ar studijoje padainavęs asmuo iš tiesų puikiai moka valdyti balsą, ar, atvirkščiai, yra visiškas scenos naujokas. Tačiau tai padaryti nėra paprasta: visi dainininkai pasirodo žiopčiodami pagal įrašą, todėl norint atpažinti, ar žmogus iš tikrųjų moka dainuoti, ir ar fonogramoje skamba jo paties balsas, reikia gerai pasukti galvą ir net turėti specifinių muzikinių žinių. Tai padaryti dalyviui padeda penki muzikiniai detektyvai: garsiausi Lietuvos muzikos pasaulio profesionalai, kurie kartu su juo įsitraukia į nuotaikingas diskusijas siekiant atpažinti, kas yra geras, o kas – prastas dainininkas.

Kūrėjai: CJ ENM

Prodiuseriai: ELITAZ

Premjera eteryje: 2022 m.

Sezonai: 1

Platforma: LNK Televizija

Svajonių Duetai

Viena sėkmingiausių Talpa Studios sukurtų muzikinių pramoginių laidų 2022 metais savo formatą pardavė nacionaliniam šalies transliuotojui LRT televizijai. ELITAZ komanda drauge su didžiuliu būriu žymiausių Lietuvos muzikos atlikėjų neįmanoma pavertė įmanoma – kiekvieną savaitę projekto žiūrovai išvydo penkis svajones pildančius duetus su gyvomis legendomis ir mus jau palikusiais atlikėjais. Muzikinis pokalbių šou tapo tikru technologiniu iššūkiu, o filmavimai priminė tikro kino aikštelę, kurioje finaliniam rezultatui pasiekti daugiausiai lėmė šviesa, kantrybė bei išskirtinai kruopštus profesionalių grafikos dizainerių darbas. Tam, kad technologijų dėka gimtų svajonių duetai, ELITAZ subūrė tarptautinę komandą, kurioje bendro tikslo siekė LRT televizijos profesionalai, prodiuseriai iš Olandijos ir vaizdo grafikai bei režisieriai iš Lietuvos ir Latvijos.

Kūrėjai: Talpa Studios

Prodiuseriai: ELITAZ

Premjera eteryje: 2022 m.

Sezonai: 1

Platforma: LRT Televizija

Šokio Revoliucija

Tarptautinio formato Kanadoje sukurtas Šokio Revoliucijos (Dance Revolution) projektas LNK televizijos eteryje startavo 2019 m. pradžioje. ELITAZ tapo pirmaisiais Europoje įsigijusiais šį inovatyvų projektą. Visame pasaulyje šis projektas vadinamas moderniausiu šokių projektu pasaulyje, leidžiantis šokį išvysti 360 laispnių kampu. Projekto metu skirtingų stilių ir amžiaus šokėjai individualiai, porose ar grupėse siekė įrodyti, jog jų sugebėjimai šokio aikštelėje verti pagrindinio penkiolikos tūkstančių eurų prizo. Kiekvieną laidą filmavo 120 kamerų, o įspūdingiausi kiekvieno šokėjo, dueto ar šokių kolektyvo šokio momentai buvo stabdomi laike, kas leido atskleisti dar didesnį kiekvieno judesio grožį ir sudėtingumą.

Kūrėjai: Armoza Formats

Prodiuseriai: ELITAZ

Premjera eteryje: 2019 m.

Sezonai: 1

Platforma: LNK Televizija