Koncertai

Play Sound

Tai gyvo garso koncertų serija, su ryškiausiais Lietuvos atlikėjais. Muzikinio formato pokalbių laidos metu Lietuvos atlikėjai pristato savo kūrybą kamerinėje aplinkoje, o taip pat sulaukia ir netikėtų klausimų iš pasirodymus kartu su žiūrovais stebinčių scenos ir pramogų pasaulio atstovų. Telia Play platformoje ELITAZ suprodiusavo jau du „Play Sound“ sezonus, kuriuose koncertavo tokie atlikėjai, kaip „Junior A“, „Golden Parazyth“, Rosita Čivilytė, „8 Kambarys“, Giedrė, Mantas Jankavičius, Beatrich, Gabrielė Vilkickytė, Vaidas Baumila, grupės Jauti ir Bix.

Fc Baseball koncertas

Jaukumas, nuoširdumas, šiluma – būtent taip galima apibūdinti atlikėjo ir dainų kūrėjo Tautvydo Gaudėšiaus, žinomo kaip FC Baseball, muziką, o dainininkas scenoje atiduoda visą savo širdį. Ištikimi, mintinai mokantys dainų žodžius, atviri jausmams – tokie yra jo gerbėjai, koncertų metu kartu traukiantys kūrinius ir visa esybe pasineriantys į jo muziką. „Telia Play“ jus kviečia ne tik pasimėgauti FC Baseball koncertu, bet ir pamatyti, kas vyksta „už kadro“ bei kokios mintys sukasi atlikėjo galvoje prieš įžengiant į sceną. Metas leistis užvaldomiems muzikos!

A.Mamontovo koncerto filmas

Didžiausias Andriaus Mamontovo solinės karjeros koncertas ir dokumentiniai renginio užkulisių kadrai. Legendinėje sostinės Vingio parko estradoje 20 000 žiūrovų grožėjosi populiariausiais A. Mamontovo bei „Foje“ hitais, unikaliai nuskambėjusiais nauju formatu – pritariant maestro Modesto Pitrėno diriguojamam simfoniniam orkestrui. Šis filmas – įamžinimas istorinio koncerto, kurį išvysti žiūrovo akimis svajojo ir pats atlikėjas.

J. Jaručio koncerto filmas

Atlikėjo istorija, pramogų pasaulio užkulisiai ir nuostabus muzikos šou – tai gali patirti žiūrovas viename įspūdingiausių Justino Jaručio surengtų koncertų.

D. Montvydo koncerto filmas

„Donatas Montvydas. 1987 Koncerto filmas“ – Neįtikėtinas muzikos šou, kuris kviečia į atlikėjo gyvenimo užkulisius ir atskleidžia tai, ko nepamatysi su jokiu koncerto bilietu. Repeticijos, pasiruošimas, istorijos ir visa tai, kas koncertuose lieka už kadro.

Ba.10. Koncerto filmas

Didžiausias XXI a. lietuviško roko koncertas. Kaip praskriejo 10 grupės „ba.“ metų, kaip jie ruošėsi koncertui, sudrebinusiam Vingio parką ir tai, kas liko už kadro: užkulisiai, repeticijos ir ba. grupės kasdienybė.