TV renginiai

Iškilmingos apdovanojimų ceremonijos, televizijos sezonų atidarymo renginiai, Lietuvos krepšinio jubiliejų švenčiantys šou bei tarptautiniai sporto renginiai, kurie prie ekrano pritraukia milijonus žiūrovų visame pasaulyje – ELITAZ kūrybos namai savo prodiusavimo patirtimi siekia apimti visas meno, televizijos ir sporto sritis. Drąsiai žengiame žingsnį į priekį ir siekiame stabiliai stovėti tarptautinėje rinkoje, kurioje dalinamės per beveik dvidešimt metų sukaupta vertinga ir išskirtine patirtimi, kuriant aukščiausios kokybės turinį ir dalinantis inovatyviais scenografiniais, technologiniais ir kūrybiniais sprendimais.

F2 vandens formulių čempionatas 2021 - 2023

F2 Pasaulio čempionatą Lietuvoje jau trečius metus iš eilės organizuoja ELITAZ kūrybos namai. Prodiuserinė ir renginių organizavimo kompanija į šį įvykį žiūri ne tik, kaip į sporto pasaulio varžybas, tačiau ir kaip į unikalų net dvi dienas trunkantį renginį, suburiantį tūkstančius žmonių norinčių jį pamatyti gyvai bei milijonus jį stebinčių prie televizoriaus ekranų. Čempionato metu sukuriame aukščiausios kokybės žiūrėjimo patirtį – tam naudojame net 14 kamerų, tarp kurių ir esančios bolidų viduje bei galinčios parodyti tai, ką realiu laiku patiria pilotai, o taip pat vaizdą sulėtinti galinčios Phantom kameros bei dronai, galintys išvystyti 200 km/val greitį. Šiais metais Klaipėdoje vykusį F2 vandens formulių čempionatą vien LRT kanalą stebėjo per 300 000 žiūrovų, o pasaulinė auditorija išaugo iki stulbinančių 44 mln.

Blade Fights 2022 - 2023

Naujas tarptautinis mišrių kovų turnyras Lietuvoje, kurio koncepciją sukurti padėjo ir ELITAZ kūrybos namai. Turnyre susitinka kovotojai iš viso pasaulio, o pačios varžybos būna palydėtos įspūdingos šou dalies. Čia susijungia trijų menų sintezė: kovų menas, demonstruojamas MMA profesionalų, audiovizualinis menas, retransliuojant turnyrus visame pasaulyje bei scenos menas, lydintis kiekvieną turnyrą ir pristatantis scenos žvaigždžių paruoštus šou. Unikali ir sportininkų palydėjimo į ringą dalis – čia jie žengia grojant gyvai muzikai. Blade Fight turnyrą veda airių tautybės populiarus sporto renginių vedėjas bei radijo žvaigždė Aidan Power.

Žmonės 2019 apdovanojimai

Operos ir baleto teatre Vilniuje įvyko kasmetiniai „Žmonės 2019” apdovanojimai, kurie išskirtinai šiemet prisistatė atsinaujinę – vakaro metu apdovanoti buvo ne tik muzikos, scenos ir sporto geriausi, bet ir visuomenei labiausiai nusipelnę ir didžiulę įtaką padarę mokslo, kultūros ir verslo atstovai. Nuolatos besikeičiančioje operos ir baleto teatro scenoje vakaro metu efektingą choreografinį šou sukurė iš lubų nuleista Violeta Tarasovienė, o atlikėjas Mantas Jankavičius kartu su „Lietuvos balsas. Vaikai“ dalyviu Pauliumi Rimeikiu scenoje pateikė visus apstulbinusią dainos „Barcelona“ versiją, kurioje Montserrat Caballe partiją atliko operiniu falcetu dainavęs vienuolikametis. Dar viena staigmena žiūrovams tapo netikėtas Rositos Čivilytės, Ericos Jennings, Monikos Marijos ir Joanos Gedmintaitės pasirodymas pakilus iš žiūrovų vietų, kurio metu, atlikėjos perdainavo žymiausius lietuviškus kūrinius. Vienas įsimintiniausių vakaro pasirodymų – duetų šou, kurio metu pasikeisdami bendrus sukurtus kūrinius kartu atliko Leonas Somovas, Justinas Jarutis, Inga Jankauskaitė, KAIA, Paulina, Gerda Šukytė, Monique ir Mantas Jankavičius. Scenoje įspūdingus šou taip pat sukūrė atlikėja Beatrich, Monika Marija bei drauge su Lietuvos kameriniu orkestru pasirodęs Andrius Mamontovas.

Ekspresas į 2019-uosius

Sausio 31- osios vakarą Vilniuje įvyko paslaptingiausias Naujųjų metų vakarėlis “Ekspresas į 2019”. Vilniaus traukinių depe, bilietus į paslaptingą kelionę nusipirkusius keleivius pasitiko traukinys, kuriame atsispindėjo “Pink Criminal” tematika. Gėrimai, užkandžiai ir audringas vakarėlis traukinio vagonuose su netikėtomis stotelėmis ir siurprizais – tai laukė avantiūrai pasidavusių traukinio keleivių. Vienoje iš stotelių svečius nustebino netikėtas Monikos Marijos koncertas, kitoje – gyvas į traukinį įneštas paršelis ir jo “kova” su šunimi, simbolizuojanti senųjų metų palydėjimą ir naujųjų sutikimą. Prieš pat vidurnaktį traukinys sustojo galutinėje stotelėje – Vilniaus Depe, kuriame svečiai išsilaipino audringame “Pink Criminal” vakarėlyje ir, sutikę Naujuosius metus, vakarą tęsė specialioje VIP erdvėje, kartu su Leono Somovo, Adeph ir SEL pasirodymais.

K95 šou 2017

Per visą Lietuvą nuaidėjusi K95 krepšinio šventė subūrė garsiausius Lietuvos sporto ir pramogų pasaulio atstovus. Įnirtingai dirbusi ELITAZ komanda kartu su 700 savo srities profesionalų įgyvendino vieną ryškiausių šių metų renginių..Atlikėjai – SEL, Džordana Butkutė ir krepšinio hitų autorius Linas Adomaitis su išskirtiniais scenografiniais bei šou sprendimais savo hitus gyvai atliko vienoje scenoje! Krepšinio jubiliejaus proga buvo apdovanoti labiausiai krepšiniui nusipelnę žmonės. Sveikinimus dedikavo Lietuvos Respublikos prezidentė D. Grybauskaitė, prezidentas V. Adamkus, prof. V. Landsbergis, legendinis krepšininkas Arvydas Sabonis, vienas ryškiausių visų laikų trenerių Vladas Garastas; atvyko net Tarptautinės krepšinio federacijos FIBA prezidentas Horacio Muratore! Dėkojame TV3 televizijai, Lietuvos Krepšinio Federacijai, atlikėjams, svečiams ir visai komandai, padėjusiai įgyvendinti šį nepakartojamą projektą. Jūsų ELITAZ.