Tiltas 2

Prasideda atranka į naują realybės serialo „Tiltas“ sezoną: nugalėtojui atiteks rekordinis 50 tūkst. eurų prizas

Žiūrimumo rekordus pagerinęs ir visas „Telia Play“ premjeras nurungęs realybės serialas „Tiltas“ ruošiasi antram sezonui ir skelbia dalyvių atranką. Realybės serialo kūrėjai žada dar didesnę intrigą, nustebinsiančią tiek dalyvius, tiek žiūrovus. Šis sezonas išskirtinis ir dėl to, kad nugalėtojo laukia dar įspūdingesnis piniginis prizas.

Laukinės Lietuvos gamtos kampelyje nufilmuotame „Telia Play“ realybės seriale „Tiltas“ 12-oje serijų 12 neeilinį iššūkį priėmusių žmonių siekė bendro tikslo – pastatyti trijų šimtų metrų ilgio tiltą, jungiantį jų stovyklavietę su ežero saloje stovinčiu Švyturiu. Dalyviai varžėsi dėl pagrindinio prizo – 30 tūkst. eurų. Kur vyks antrasis „Tiltas“ ir kokios užduotys laukia – kūrėjai laiko paslaptimi. Tačiau atskleidžia, kad šįkart pagrindinis prizas bus dar didesnis – net 50 tūkstančių eurų.

„Žiūrovus prie ekranų prikaustęs realybės serialas „Tiltas“ tapo visų laikų žiūrimiausiu „Telia Play“ serialu, nurungęs tokius pasaulinius hitus kaip HBO „Drakonų namai“, „Paskutinieji mūsiškiai“ ar lietuvišką serialą „Trolių ferma“. Rezultatai suteikia prasmę investuoti į aukštos kokybės lietuvišką turinį, kuris yra laukiamas ir patrauklus lietuviams“, – sako „Telia Play“ vadovė Vitalija Kibildė.

Antrąjį serialo sezoną gamins kūrybos namų „Elitaz“ komanda. Serialo prodiuseris Gediminas Jaunius sako, kad visi bus nustebinti intrigos mastu, ir naujomis projekto trajektorijomis. Anot jo, serialo kūrėjai tikisi pritraukti drąsių, laisvų, ryškių, pasiruošusių nuotykiams žmonių, norinčių statyti tiltus – tiek tiesiogine, tiek ir perkeltine prasme.

Asmenybes keičiantis išbandymas

Pasak prodiuserio, šis projektas, kurį galima pavadinti socialiniu eksperimentu, keičia dalyvių gyvenimus, o žiūrovams suteikia netikėtų įžvalgų. „Buvo įdomu stebėti, kaip projektas peržengė pramogos žanrą. Tai pavadinčiau socialiniu eksperimentu, kai susitiko įvairių patirčių žmonės atlikti vienos misijos. Nors žmonės priima iššūkį statyti fizinį tiltą, nemažai tiltų statoma ir deginama tarpusavio santykiuose. Prisideda ir vidinių tiltų statymas. Tai minėjo daugelis pirmojo sezono dalyvių. Jie rašė apie asmeninius išgyvenimus, pakeitusius jų gyvenimus, požiūrius. Tai išties panašu į dvasines pratybas, kai žmonės išvažiuoja į savęs tobulinimo stovyklas. Taip pat žiūrintieji nustebo, nes tikėjosi vien pramoginio, lengvo turinio, o gavo vertingų minčių“, – sako serialo prodiuseris G. Jaunius.  

Anot jo, pasibaigus filmavimams ir bendravus su serialo dalyviams matėsi, kad jie sukaupė didelę patirtį. „Atsimenu tą momentą, kai pagaliau visi susitikome projekto pabaigoje, nes visą laiką buvome atskirose teritorijose ir daug nebendravome, – buvo gera matyti jų veidus, akis, būsenas, tarpusavio santykius. Mūsų, serialo kūrėjų, ryšys su jais jau buvo stiprus, o jų tarpusavio – neįtikėtinai gilus. Žmonės turėjo tikrai įdomų ir ypatingą laiką kartu. Stebiu socialiniuose tinkluose, kad dalyviai tebesusitinka, net Kalėdas drauge šventė. Kartu suvalgytas druskos pūdas, drauge patirti išgyvenimai lemia, kad po to norisi susitikti, dalintis įspūdžiais“, – pasakojo prodiuseris.

„Tiltas“ yra unikalus tuo, kad visada yra paslaptingas. Nors būsimo realybės serialo formatas tas pats, bet to paties tikėtis tikrai nereikia. Didžioji naujiena ta, kad skrynia po švyturiu pilnesnė – joje 50 tūkst. eurų. Tai dar daugiau nei pernai rekordiniu laikytame priziniame fonde. Taigi motyvas dalyvauti ir varžytis didėja. Visus dalyvausiančius galiu tik padrąsinti – laukia didelis ir intriguojantis žaidimas su dar didesniais iššūkiais nei pernai“, – sako G. Jaunius.

Pasak jo, šio žaidimo vietos parinkimas – tai rebuso sprendimas, kuris trunka ne vieną mėnesį. Vieta, prodiuserio teigimu, turi savo charakterį, uždavinius, ji padiktuoja ir tam tikrus scenarijus, atrankos procesus. „Pasirinkus vietą laukia didelis ir įdomus darbą paruošti ją filmavimui. Komandoje turime žmonių, kurie dirba kino srityje – labai džiaugiamės, kad gamtą pavyksta parodyti nauju rakursu, ji tarsi dar labiau atsiskleidžia žiūrovui. Galiu pasakyti, kad nenustosime stebinti“, – žada jis.  

Anot turinioplatformos „Telia Play“ vadovės, šis realybės serialas ryškiai šviečia tarp jų komandos pristatomų originalaus turinio pavyzdžių. „Norime žiūrovams pasiūlyti kokybišką pramogą, įkvėpti domėtis lietuvių kūryba. Pastebime, kad žiūrovai vertina tokį turinį, ankstesni pavyzdžiai tokie kaip dokumentinis serialas apie Andrių Mamontovą „Tyla Garse“,  koncertų filmai, „Play sound“ muzikinės pokalbių laidos, maisto dokumentika „Kitapus lėkštės“ dominuoja tarp platformos žiūriausio turinio“, – sako V. Kibildė. Realybės serialo gerbėjai ir visi trokštantys išlipti iš komforto zonos ir patirti nepamirštamą nuotykį ir laimėti įspūdingą piniginį prizą, kviečiami pildyti anketą dalyvių atrankai www.tiltas2.lt.