Šį sekmadienį „Lietuvos balsas. Vaikai“ scenoje – Astos Pilypaitės ir Lino Zarecko – Choro dukra: „Esu tėvų aukso viduriukas“

 

 

Jau šį sekmadienį 19:30 per LNK išvysime „Lietuvos balsas. Vaikai“ antrąją šio sezono laidą. Dvylika dalyvių savo unikaliais pasirodymais bus pasirengę šturmuoti sceną. Trys mokytojai Donatas Montvydas, Mantas Jankavičius ir Monika Marija nekantriai lauks ir atsakingai rinksis, kuris dalyvis turėtų būti jų komandoje.

 

Tarp dvylikos nenustygstančių vietoje vaikų debiutuos ir muzikos pasaulyje gerai žinomų žmonių keturiolikmetė atžala Rūta. Astos Pilypaitės ir Lino Zarecko – Choro dukra yra pasiruošusi visai Lietuvai bei mokytojams įrodyti, jog savo svajonę muzikos scenoje gali pasiekti pati, o muzika yra jos tikrasis gyvenimo kelias.

 

„Aš visada norėjau tapti dainininke. Visada norėjau, kad muzika būtų mano gyvenime. Jos niekada nenorėčiau prarasti, nes tai būtų labai sunku. Dainuoju jau nuo kūdikystės“, – atvirai pasakoja Rūta.

 

Rūtos mama Asta sako, jog dukros talentą ir klausą muzikai pastebėjo jau nuo ankstyvos vaikystės: „Iš karto matėsi, kad ji tupia į ritmą, dainuoja į natą, nors dar net nekalbėdavo. Jai buvo dveji. Ne kiekvienas taip pataikytų dar nekalbėdamas. O ji pataikydavo net į sunkias dainas.“

 

Tačiau prieš pirmą kartą debiutuojant muzikos ir televizijos scenoje, Rūta pripažins, kad mama ne visada jai padeda nusiraminti. Žengiant pirmuosius žingsnius pramogų pasaulio link, Asta jaudinasi net labiau už savo dukrą, prisimindama savo pačios karjeros pradžią.

 

„Mama iš tikrųjų dažniausiai nervinasi daugiau negu aš. Aš stengiuosi, tiesiog, atsipalaiduoti ir tada ne taip bijau tų kamerų. Visada šypsausi ir viskas būna gerai“, – juokdamasi kalba dalyvė.

 

„Aš galvoju, kad jai kaip tik dabar reikia duoti kuo daugiau dainuoti, nes gal „atsidainuos“ ir daugiau nenorės,  nes tas kelias nėra lengvas, jis yra su grąža. Tačiau, jeigu tu dainuoji iš širdies, tai turi didelę grąžą iš žiūrovo, klausytojo ir tai yra nuostabu. To jai ir linkiu“, –  sako Asta Pilypaitė.

 

Iš muzikalios šeimos kilusi Rūta, pati sako, jog yra tikras tėvų „aukso viduriukas“: „Tėtis yra būgnininkas, tai aš iš jo paveldėjau ritmą. Iš mamos paveldėjau balsą, ji tokia daugiau lyrinė, o tėtis iš pradžių grojo metalą, po to roką, o aš – viską: tiek lyrines, tiek popsą, tiek roką. Bet esu labiau panašesnė į tėtį.“

 

Jaunoji debiutantė yra tiesiog sutverta scenai: „Mano vienas didžiausių hobių yra vaidinti. Tai darau nuo darželio laikų ir dabar lankau tokią studiją, kuri tapo mano mėgstamiausia vieta. Esu visapusiškas scenos žmogus.“

 

Be visų veiklų, kurias atlieka scenoje, Rūta, kaip teigia jos mama, yra ir jaunoji kovos su klimato kaita aktyvistė. Jai nuolat aktualu, kas dedasi pasaulyje, kaip yra kovojama su besikeičiančiu klimatu ir pati griežtai visiems liepa saugoti gamtą.

 

„Parduotuvėse man neleidžia imti plastikinių maišelių. Pratina naudoti kuo mažiau plastiko. Ekologija jai yra labai ir svarbu. Kartais pradeda net panikuoti, jog tuoj mes visi mirsime, jeigu nieko nedarysime“, – apie dukros užsidegimą ne tik muzikai, bet ir gamtai pasakoja Asta.

 

Tačiau ar pavyks jaunajai atlikėjų dukrai išsaugoti ne tik gamtą, bet ir savo vietą „Lietuvos balsas. Vaikai“ projekte, pamatysite jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

YouTube vaizdo įrašas