Simonos Nainės krikšto sūnus seka atlikėjos pėdomis – šį sekmadienį debiutuos scenoje

 

Praėjusį sekmadienį sėkmingai startavęs „Lietuvos balsas. Vaikai“ antrasis sezonas, prie ekranų ir vėl prikaustė visą Lietuvą. Įspūdingi mažųjų dalyvių balsai ir nesuvaidintos emocijos LNK televizijos eteryje lauks ir šį sekmadienį. Šioje laidoje pasirodys ir žinomos šalies atlikėjos, verslininkės bei socialinių tinklų žvaigždės Simonos Nainės krikšto sūnus Kipras.

 

Trylikos metų Kipras muzikos ir šou pasaulį jau puikiai pažįsta. Berniukas kartu su Simona Naine prieš porą metų pirmą kartą žengė į televizijos sceną, viename duetų projekte. Nuo dvejų metų sesers sūnų dainuoti mokiusi Simona, berniuką palaikė ir „aklųjų perklausų“ metu, o pačiam Kiprui, televizijos scenoje stovėti kaip solistui, šį sekmadienį teks pirmą kartą.

 

„Dalyvauti Balse ir sužinoti, kaip čia viskas vyksta, šiuo metu yra mano didžiausia svajonė. Noriu labai nueiti iki pačio galo. Man patinka tas jausmas, kad čia darai kažką gero ne tik sau, bet ir kitiems“ – sako dalyvis.

 

Kipras atskleidžia, kad krikšto mama jį supažindino ne tik su muzikos pasauliu. Dalyviui jau teko save išbandyti ir kino industrijoje.

 

„Esu įgarsinęs filmą „Mija ir baltasis liūtas“. Tai buvo ypatinga patirtis, dariau tai pirmą kartą, buvo ir smagu ir tuo pačiu keista. Reikėjo įrašyti ne tik daug pokalbių, bet ir garso efektų. Reikėjo įgarsinti kvėpavimą, juoką. Taip pat prieš kelis metus esu vaidinęs ir filme, visą vasarą tuomet praleidau prieš kamerą. Manau tikrai buvo verta, visiems vaikams tokios progos tikrai nepasitaiko“, − apie patirtį kino pasaulyje pasakoja Kipras.

 

Nors dalyvauti projekte buvo paties Kipro idėja, dalyvis patikina, kad jo krikšto mama, palaikė jį nuo pirmos akimirkos ir skatino išbandyti save naujoje rolėje. Berniukas atvirai pripažįsta, jog jo su Simona santykiai ypač artimi.

 

„Mes esame tikri draugai. Kartu praleidžiame labai daug laiko. Ji labai fainas žmogus, Mes su ja labai panašūs: klausomės tokios pačios muzikos, esame užsispyrę ir jei užsibrėžiame tikslą, būtinai jį pasiekiame. Nors dar nežinau, kuo norėčiau būti užaugęs, žinau, kad kaip ir ji norėčiau dirbti kažką kūrybinėje pusėje“, − sako Kipras.

 

Ar krikšto mamos Simonos Nainės vokalinės pamokos ir patirtis muzikos bei pramogų pasaulyje Kiprui padės atsukti bent vieną mokytojų kėdę,  pamatyti bus galima jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.