„Lietuvos balsas. Vaikai” antro sezono premjeroje šiandien debiutuojanti šešiametė Santa: „Nepykit vyrai, bet aš renkuosi Moniką Mariją”

Jau šiandien 19.30 per LNK startuoja su itin lauktu „Lietuvos balsas. Vaikai“  antruoju sezonu. Vienuolika aklųjų perklausų scenoje pasirodysiančių dalyvių yra pasiruošę atsiskleisti ir sulaukti to galingo mygtuko paspaudimo, kuris priklauso nuo mokytojų kėdėse sėdinčių Donato Montvydo, Monikos Marijos bei Manto Jankavičiaus.

 

Vaikų nuoširdumas papirks žiūrovus. Jie nemoka slėpti savo norų, emocijų, sako tai, ką galvoja. Visos Lietuvos širdis šį vakarą neabejotinai pavergs ir nuoširdumu bei atvirumu spinduliuojanti jauniausia projekto dalyvė Santa.

 

„Protinga, drąsi, niekada nesinervinu, visada esu su šypsena, visada linksma, laiminga visur, kur ateinu ir man viskas pavyksta tobulai. Šiomis savybėmis užkrečiu ir kitus žmones. Kartais jaučiuosi, kaip karalienė“, – taip save  pristato šešerių metų mergaitė.

 

Apie jos stiprų charakterį atsiliepia ir mama: „Aš ją nuo mažens vadinau savo karingąja princese. Jeigu ji pasakė, tai tu žinok, kad nuomonės ji nepakeis. Jeigu ji užsispyrė, tai viską padarys visu šimtu procentų.“

 

Dalyvė laidoje visiškai neslėps ir savo meilės reikalų. „Turiu vaikiną. Jo vardas Nedas. Man jis labai patinka. Tik nežinau kiek jam metų, jis dar nedidelis“, – išsipasakos ji projekto reporterei ir dalyvių numylėtinei Karolinai Meschino, kurios interviu su mažąja dalyve galite matyti ir vaizdo įraše.

 

Negana visų charizmatiškų savybių,  dalyvė dar turi ir išskirtinį balsą, kuris šį vakarą pavergs tiek publiką, tiek mokytojus.

 

„Tavo balselis skamba labai įdomiai. Jeigu nepažinočiau tavęs, sakyčiau, jog esi šiek tiek užkimusi. Tačiau tai kartu yra ir didelis grožis“, – dalyvės pasirodymą komentuos Donatas Montvydas. Išskirtinio balso tembro savininkė patikins, kad čia jos natūralus balsas ir ji tikrai nėra užkimusi.

 

Jos nuoširdumas jai leidžia atskleisti net asmenines scenos paslaptis: „Labai norėjau eiti į Lietuvos balsą. Supratau, kad reikia stengtis, rodyti šypseną, iškritusius dantis, pasitikėti savimi ir viską atlikti tobulai. Kad nesijaudinčiau, pradedu linksmintis ir purtytis. Tai man padeda kovoti su jauduliu.“

 

Su šiomis scenos paslaptimis mažoji Santa tvirtai žengs į sceną ir pavergs mokytojų širdis. Deja, ne visai tų, kurių ji norėjo.

 

„Nepykit, vyrai, bet aš renkuosi Moniką“, – „ant ledo“ palikusi Donatą ir Mantą  scenoje rėš mergaitė. Monikos paklausta, kurį pasirinktų iš šių dviejų vyriškių, ji atsakė: „Vis tiek renkuosi Moniką. Man ji labiausiai patinka“.

 

Juoko bangą „Siemens“ arenoje mergaitė iššauks todėl, jog  Monika Marija net nebus paspaudusi mygtuko ir pagal taisykles dalyvė negalės jos pasirinkti. Tuo tarpu Donatas su Mantu klaupsis ant kelių, šliaužte šliauš link dalyvės ir bandys visais įmanomais būdais įtikinti mažąją mergaitę, jog ir jie yra puikūs mokytojai ir nors ji ir nenorinti, kažkurį vieną iš jų jai teks pasirinkti.

 

Ar pasiduos Santa mokytojų įkalbinėjimams ir kuo ši išskirtinė dalyvė taip pavergs visų žiūrovų širdis, pamatyti galėsite jau šį vakarą 19:30 per LNK.

 

YouTube vaizdo įrašas