R. Ščiogolevaitė, A. Pilvelytė ir V. Genytė ruošiasi pirmam turui: žiūrovų laukia ypatingai šventiškas vakaras

Pramogų pasaulio atstovams gruodis dažniausiai asocijuojasi ne tik su didžiausiomis metų šventėmis, bet ir didžiausiais darbais. Į projektą 3D susibūrusios Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė ir Vaida Genytė – ne išimtis. 3 scenos divos šiuo metu intensyviai dirba repeticijose, dalyvauja filmavimuose ir ruošiasi pirmajam savo šventiniam turui „Metas susitikti“.

 

Projektas 3D visą gruodį lankys didžiąsias miestų koncertų sales ir savo klausytojams kurs spindinčią Kalėdų nuotaiką bei jautrias emocijas. R. Ščiogolevaitė pasakoja, kad šis turas – tarsi noras atsigriebti už praėjusius metus, kai šventinę nuotaiką temdė karantinas, o Kalėdas teko pasitikti siaurame artimųjų rate.

 

 

„Kol kas atrodo, kad šiemet šventės bus iš tikrųjų šventiškos. „Metas susitikti“ koncertai būtent ir yra apie tai – apie muzika, kuri leidžia klausytojams šventinę nuotaiką pajausti savo vidumi. Norime sutikti savo klausytojus, norime bendrų nuotraukų su jais ar tiesiog jaukių pasisveikinimų. Tikimės, kad mūsų sukurta Kalėdinė pasaka pasieks daugybės žmonių širdis“, – pasakoja R. Ščiogolevaitė.

 

3 skirtingi požiūriai virto naujais garsais

 

Tuo tarpu A. Pilvelytė atvirauja, kad turo metu kiekviena daina skambės ypatingai, nes tai yra pirmas atlikėjų turas kartu, todėl klausytojai išgirs itin aukšto profesionalumo pasirodymus.

 

„Ieškantys kokybės, ją tikrai ras „Metas susitikti“ koncertuose. Kai mūsų balsai susijungia vienoje dainoje, gaunasi kažkas visiškai nepaprasto ir magiško! Tikiu, kad ne tik klausytojo ausiai, bet ir sielai bus malonu išgirsti mūsų dainose paslėptas mintis ir žinutes“, – sako atlikėja.

 

Nepaisant to, kad R. Ščiogolevaitė, A. Pilvelytė ir V. Genytė įpratusios scenoje atlikti ypatingus solo pasirodymus, atlikėjos džiaugiasi dirbdamos kartu ir galėdamos suprasti viena kitą geriau. V. Genytė pabrėžia, kad projektas 3D ir skirtingi atlikėjų balsai bei požiūris į muziką leido atrasti naują skambesį.

 

„Galbūt vienam kurti dainas ir atlikti yra kiek paprasčiau, bet būnant trio, galime atrasti visai naujas galimybes ir iki šiol nematytas pasirodymo spalvas. Juk sakoma, kad dvi galvos geriau nei Viena, o mes net trys“, – juokauja V. Genytė, o R. Ščiogolevaitė priduria, kad kiekviena atlikėja turi savo kapriziukų, bet tai netrukdo kūrybai, o leidžia ieškoti naujų kūrybos kelių.

 

YouTube vaizdo įrašas

 

Jaudulys prieš pirmąjį turą

 

Pirmasis projekto 3D turo „Metas susitikti“ koncertas prasidės jau gruodžio 2 dieną, o per visą šventinį laikotarpį atlikėjos turės net 10 pasirodymų Vilniuje, Klaipėdoje, Palangoje, Plungėje, Ukmergėje, Utenoje, Prienuose, Radviliškyje, Mažeikiuose ir Kelmėje. Jos pripažįsta, kad šiuo metu vykstančios dažnos repeticijos ir artėjantis šventinis maratonas verčia šiek tiek jaudintis, tačiau nėra nieko neįmanomo. 5 vaikus auginanti R. Ščiogolevaitė atvirauja, kad tokiais gyvenimo momentais, kai reikia planuoti kiekvieną minutę, labiausiai padeda daugiametė patirtis scenoje.

 

„Daugelio metų patirtis scenoje labai padeda dėliojant prioritetus. Juk puikiam koncertui turime tik vieną bandymą, kad žiūrovai išvystų geriausia pasirodymą. Visa tai daugiausiai priklauso nuo gero pasiruošimo. O kai repeticijose visos trys susitelkiame ir nešvaistome laiko veltui, tai ir spėjam pasidžiaugti šeima, pajausti šventinę dvasią ir atlikti įspūdingus pasirodymus“, – apie savo nusiteikimą šventiniam turui ir švenčių maratonui pasakoja atlikėja.

 

Tuo tarpu V. Genytė atvirauja, kad šventinis maratonas kartais būna kiek greitesnis ir tenka šiek tiek paskubėti, norint susikurti lengvą Kalėdinę nuotaiką.

 

 

„Kartais būna gaila tų šventinių dienų, kai nespėji papuošti eglutės ar nupirkti dovanų, tačiau šeima jau yra įpratusi ir supratinga šiuo klausimu. Bėgimas švenčių laikotarpiu kartais visiškai įtraukia ir nepaleidžia iki pat švenčių pabaigos, bet viskas yra įmanoma. Ypač gruodį visur skubėti yra įprasta ir kažkaip vis tiek viską suspėji: ir pasidžiaugti šventėmis, ir tuo ką veiki. Man būvimas scenoje yra gyvenimo prasmė. O kai labai nori, susidėlioji grafiką taip, kad spėtum pasidžiaugti šventine nuotaika“, – pasakoja atlikėja.

 

Pajausti šventinę nuotaiką kartu su projekto 3D atlikėjomis R. Ščiogolevaitė, A. Pilvelytė ir V. Genytė galima jau nuo gruodžio 2 dienos.  Bilietus į turo „Metas susitikti“ koncertus galima įsigyti internetu „Tiketa“, „Bilietai.lt“ ir „Ticket Market“ bei vietinėse bilietų kasose.