„Tech Top 2021” apdovanojimuose paaiškėjo geriausia šių metų technika

 

Antradienį televizijos žiūrovai išvydo jau septintuosius nacionalinius technikos apdovanojimus „Tech Top 2021“. Septintieji metai nukėlė į paslaptingą ir azarto kupiną šnipų pasaulį, kuriame pagrindiniais agentais tapo Vaidotas Baumila ir Kristina Radžiukynaitė-KaYra. Apdovanojimų vakaro metu ne tik paaiškėjo geriausia šių metų technika, bet ir projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ mokytojai.

 

 

Pademonstravo aktorinius sugebėjimus

 

Šiais metais geriausios technikos nominacijų skelbėjai tapo ir visos veiksmo kupinos šnipų istorijos dalyviais. Štai slaptosios agentūros mentalizmo skyriaus vadovu tapęs Rokas Bernatonis prieš paskelbdamas geriausią šių metų telefoną, pademonstravo skaitmeninės hipnozės programėlę. Geriausią šių metų nešiojamąjį kompiuterį paskelbusi Karolina Meschino atsidūrė scenoje, kur audringai susipyko pagrindiniai agentai. Ji davė auksinį santykių patarimą – greičiausiai santykius taiso šilta lova, kompiuteris ir geras filmas. Tuo tarpu metų sveikatingumo priemonę skelbusi Dalia Belickaitė agentus išmokė „Tik Tok“ šokio, kuris susirinktų kelias dešimtis tūkstančių peržiūrų.

 

Veiksmas persikėlė ir į sceną, kur vyko dinamikos kupini ir kvapą gniaužiantys pasirodymai. V. Baumila ne tik atliko naują „Kunigundos“ versiją, bet ir tuo pačiu metu šoko bei dalyvavo muštynių scenose su tikrais kaskadininkais. Atlikėja Monique savo pasirodymą pradėjo „Avia Solutions Group“ arenos palubėse kabančioje vonioje, o 3 Divos savo tviskančiu miuzikliniu pasirodymų leido pasijausti lyg Mulen Ruže.

 

 

 

Atskleidė paslaptį

 

Tuo tarpu visos šnipų istorijos pagrindiniais blogiukais – Televizoristais – tapo Rolandas ir Ieva Mackevičiai. Jau šou pradžioje Televizoristas atskleidė, kad žino vieną paslaptį apie Vaidotą. Galiausiai paaiškėjo, kad Televizoristo valioje viena didžiausių šių metų televizijos intrigų – projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ mokytojai. Kai blogiečiui nepavyko užkariauti viso pasaulio, jis išdavė šią paslaptį ir scenoje prasidėjo įspūdingas mokytojų pasirodymas.

 

Ieva Prudnikovaitė pradėjo jausmingu ir scenografiškai didingu pasirodymu, prie jos prisijungė Benas Aleksandravičius BA, 69 Danguje ir Vaidotas Baumila. Būtent jie ir bus naujausio projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ mokytojais.

 

 

 

Geriausia metų technika

 

Šiemet nacionaliniuose technikos apdovanojimuose „Tech Top 2021” sulaukta rekordiškai daug balsų. Įvairiose prekių kategorijose sulaukta 1 mln. 367 tūkst. balsų. Jų atiduoti balsai sudaro pusę viso nominacijos įvertinimo. Likusius pusę balų „Tech Top 2021“ apdovanojimuose lėmė komisijos balsai. Visi šių metų pretendentai buvo  suskirstyti į 17 kategorijų pagal savo paskirtį. Komisijos nariai kiekvieną apdovanojimuose dalyvaujantį prietaisą vertino 10 balų sistemoje pagal funkcionalumą, paprastumą naudotis, tvarumą, inovatyvumą, dizainą ir potencialą tapti populiariu.

 

Šiemet komisiją sudarė net 19 narių: kulinarė ir rašytoja Nida Degutienė, vienas geriausiai Lietuvoje žinomų šefų Deivydas Praspaliauskas, nuomonės formuotojas ir fotografas Naglis Bierancas, žymiausias Lietuvos „unboxeris“ Šarūnas Tamulis, technologijų žurnalistas Karolis Makrickas, rašytojas ir maisto kritikas Andrius Užkalnis, portalo „Delfi Lietuva“ direktorius Vytautas Benokraitis, Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų asociacijos „Infobalt“ prezidentas Mindaugas Glodas, LNK komercijos vadovas Tomas Bartininkas, „Topo Grupės“ įkūrėjas Aurelijus Rusteika, „BOD Group“ įkūrėjas ir vadovas Vidmantas Janulevičius „Vilnius Tech“ universiteto vice rektorius doc. Dr. Vaidotas  Vaišis, KTU atstovaus tehnikos startuolius konsultuojantis Tomas Proscevičius, technikos mylėtojas ir nei vienų „Tech Top“ apdovanojimų nepraleidęs aktorius Vytautas Rumšas, „Topo Centro“ vadovas Remigijus Štaras, Lietuvos fotomenininkas, pedagogas, profesorius ir nacionalinės premijos laureatas Romualdas Požerskis, kūrybos namų „Elitaz“ vadovas Gediminas Jaunius ir „Lietuvos geležinkelių“ valdybos pirmininkas  Kęstutis Šliužas.

 

 

 

Tuo tarpu dar valanda iki pagrindinio renginio, dukart Gineso rekordininkas, iliuzionistas Rokas Bernatonis vedė tiesioginius internetinius apdovanojimus, kuriuose paskelbė geriausiomis išrinktas technikos prekes net 26 kitose kategorijose.

 

Taip pat šou metu paaiškėjo populiariausių nominacijų laimėtojai. Šiemet dėl savo spartaus „A15 Bionic“ lusto metų išmaniųjų telefonu tapo „Apple iPhone 13“. Dar vienas „Apple“ produktas apdovanotas vakaro metu – „Macbook Air 13“, kuris turi itin ryškų „Retina“ ekraną ir revoliucinį „Apple M1“ procesorių. Geriausiu šių metų televizoriumi paskelbtas „Sony OLED“ modelis, kuris dėl naudojamos OLED technologijos rodo itin ryškų ir kontrastingą vaizdą. Taip pat transliacijos metu žiūrovai galėjo balsuoti už savo mėgstamiausią prekės ženklą. Sustabdžius balsavimą paaiškėjo, kad šių metų Tautos prekės ženklo nominacija atiteko „Apple“.

 

Šių metų geriausia technika tapo:

Šių metų geriausia metų technika tapo:

Metų šaldytuvas – „Samsung Bespoke“

Metų rūbų priežiūros prekė – Skalbyklė AEG „ÖKOPower“ L8FBC69ASA

Metų mažasis drabužių draugas – Lyginimo sistema „Philips Active Sense“

Metų drabužių priežiūros prekė skalbyklė AEG „ÖKOPower“, L8FBC69ASA

Metų namų švaros prekė – robotas siurblys „Roborock S7“

Metų indaplovė – „AEG Comfortlift“

Metų orkaitė – „Siemens HM636GNS1

Metų kaitlentė – „Electrolux Total Flex, EIV87675“

Metų mažasis virtuvės pagalbininkas – „Jura Z10“

Metų kavos aparatas – „Jura Z10“

Metų karšto maisto ruošimo technika – „Philips Airfryer“

Metų maisto ruošimo technika – „Kitchenaid Bandle Premium“

Metų šaltų gėrimų ruošimo technika – Sulčiaspaudė „Philips HR“

Metų elektroninė judėjimo prekė – „Ninebot by Segway MAX“

Metų sveikatingumo prekė – Dantų šepetėlis „Oral-B iO9“

Metų sveikatos prekė – Oro valytuvas PHILIPS AMF22

Metų klimato prekė – Oro valytuvas „Philips AMF220/15 3in1“

Metų išmanaus sporto prekė – Masažuoklis „Lola Black“

Metų išmanusis laikrodis, apyrankė – „Apple Watch SE“

Maisto gaminimo lauke prekė – Lauko kepsninė „Kamado Joe“

Metų grožio prekė vyrams – Barzdaskutė „Braun

Metų grožio prekė moterims – Plaukų džiovintuvas „Philips SenseI Q“

Metų grožio prekė – Barzdaskutė „Braun 9477 cc“

Metų išmanusis televizorius – LG OLED 83C11

Metų virtuvės technika – Indaplovė „AEG FSE83838P“

Metų garso technika – Ausinės BEATS Studio Buds

Metų kolonėlė – Muzikinis centras JBL PartyBox

Metų ausinės – BEATS Studio Buds

Metų išmanusis telefonas – „Apple iPhone 13“

Metų nešiojamasis kompiuteris – „Apple MacBook Air 13“

Metų žaidimų kompiuteris – Nešiojamas kompiuteris „Razer Blade 15“

Metų foto technika – Momentinis fotoaparatas „Polaroid Now“

Lietuvos technikos pasiekimas – Įkrovimo stotelė „Elinta Charge“

Metų inovatyvus produktas – Televizorius „Sony OLED XR83A90“

Metų Gaming prekės ženklas – „Sony Play Station 5“

Tautos prekės ženklas – Apple.

 

 

Renginys buvo vykdomas laikantis visų epidemiologinės situacijos valdymo reikalavimų.