ELITAZ ir TELIA partnerystė prasideda koncerto filmu

 

Prieš Kalėdas išsipildė sena Justino Jaručio svajonė: Lietuvoje pristatomas pirmasis koncerto filmas

 

Eidami į koncertą žiūrovai mato tik jo paradinę pusę, tačiau kas vyksta iki tol – kaip renginiui ruošiamasi, ką išgyvena ir kaip jam kaupiasi atlikėjas? Lietuvoje startuoja unikalaus kino žanro, koncertų filmų, ciklas, kurį pradeda atlikėjas Justinas Jarutis. Jo koncerto filmą nuo Kūčių nemokamai galės pamatyti visi „Telia TV“ žiūrovai.

 

„Turėti koncerto filmą, apipintą dokumentikos elementais man, kaip muzikantui ir labai mėgstančiam šį dokumentikos žanrą, visuomet buvo svajonė ir siekiamybė. Todėl gavęs pasiūlymą sukurti koncerto filmą ilgai netrukau sutikti“, – sako J. Jarutis.

 

„Telia“ TV segmento vadovė Vitalija Kibildė pastebi, kad J. Jaručio koncertas buvo pirmasis karantino šviesoje perkeltas renginys ir simboliškai tapo pirmuoju grandioziniu šou didiesiems muzikos renginiams sugrįžus. Tai įkvėpė būtent juo pradėti koncertų filmų ciklą.

 

„Šios Kalėdos atspindi drąsią „Telia TV“ ambiciją įkelti koją į kokybiško lietuviško turinio visatą. Tai pirmasis mūsų, J. Jaručio ir „Elitaz“ komandos kūrinys, į kurį sudėjome visą širdį. Tokią dovaną pirmiausia įteikiame tiems, kas mums brangiausi – „Telia TV“ klientams. Bet tai tik pradžia, su šiuo kūriniu atveriame PLAY duris ir pažadame dar ne sykį nustebinti jau kitąmet“, – sako V. Kibildė, ji yra ir viena iš šio filmo idėjos autorių.

 

Anonsą apie J. Jaručio koncerto filmą galite pamatyti čia:

YouTube vaizdo įrašas

Naujas muzikos įvykių rodymo standartas

 

Kūrybos namų „Elitaz“ vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius pasakoja, kad filmuojant šį dokumentinį projektą kameros buvo kaip niekada arti. „Žmonės turės unikalią progą stebėti Justino kasdienybę: jo susitikimus su artimiausiais šeimos nariais, jautrias jaudulio ir nerimo akimirkas prieš koncertą ir emocingus bei atvirus susitikimus su artimiausiais, apsikabinimus ir net bučinius. Taip pat galėsite sužinoti, kaip gimsta topuose karaliaujanti muzika, kas įkvepia jos kūrėją ir su kuo jis dalinasi savo kasdienybe darbe ir laisvalaikio metu“, – kalba G. Jaunius.

 

Pasak jo, Lietuvoje labai populiarus atlikėjas J. Jarutis ne tik sutiko būti filmuojamas ištisą parą, bet ir pats prisidėjo prie filmo montavimo. „Labai mėgstu dirbti su vaizdo medžiaga, kurti klipus, sėdėti prie montažo, todėl darbuotis kartu su režisieriumi Tomu Skamaročiumi buvo vienas malonumas“, – sako muzikantas.

 

Ilgametis Kūrybos namų „Elitaz“ bendradarbis T. Skamaročius yra ir viso „Telia“ koncertų filmų ciklo vyriausiasis režisierius. Jis yra sukaupęs unikalią tarptautinę patirtį filmuodamas olimpiadas, svarbiausias krepšinio rungtynes bei tokius projektus, kaip „The Voice“, pagrindines mūsų šalies apdovanojimų ceremonijas ir kitus ryškiausius šalies renginius.

 

Staigmenų laukia ir daugiau

 

„Kūrybos namai „Elitaz“ nuosekliai puoselėja gyvos muzikos kultūrą. Tai darome jau daugiau nei 16 metų ir nebus per skambu pasakyti, kad „Telia“ ir „Elitaz“ bendradarbiavimas audiovizualinių kūrinių produkcijoje atveria naujas galimybes tiek muzikos kūrėjams ir atlikėjams, tiek ir melomanams. Mūsų vertybės ir požiūriai į turinio gamybą sutampa – kokybė svarbiausia. Šiuo ciklu brėžiame naują muzikos įvykių rodymo standartą. Muzikos koncertus palydėdami dokumentika, žiūrovams sudarysime unikalią progą šlovės aukštumose esančius talentingus žmones pamatyti ir tose akimirkose, kurios dažniausiai lieka nepasiekiamos nei kameroms, nei pašaliniams žvilgsniams. Bet ne šįsyk“, – sako Kūrybos namų „Elitaz“ vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Nuo gruodžio 24 d. iki pat Naujųjų metų išskirtinį Justino Jaručio koncerto filmą visi „Telia TV“ žiūrovai galės pamatyti visiškai nemokamai. Nespėjus to padaryti, nuo sausio 3 d. koncerto filmą bus galima pamatyti „Telia TV“ užsisakius naująją PLAY turinio biblioteką už 6 Eur/mėn.