Po nesėkmės scenoje praėjusiame sezone, į „Lietuvos balsas. Vaikai“ projektą dalyvis sugrįžta su pastiprinimu – pasirodys duete

 

Jau šį vakarą, LNK televizijos eteryje Lietuvą džiugins antroji „Lietuvos balsas. Vaikai“ aklųjų perklausų laida – atsukti mokytojų kėdes čia sieks ne vienas įspūdingą balsą turintis vaikas.

 

Tarp ryškiausių dalyvių – buvusios „Naujosios pupytės“ grupės narės Skaistės Steikūnaitės dukra Patricija, ne vieną čempioną išugdžiusio bokso trenerio atžala Sijana, mokytojus nustebinusi sunkiojo roko ir metalo gerbėja  Regvita, pirmajame sezone savo žvaigždę įžiebusi, solinį kūrinį išleidusi ir gerokai pastiprėjusi atlikėja Viltė ir tai, ko projekto scenoje dar nebuvo – brolio ir sesers duetas.

 

Trylikametis Radionas savo sėkmę projekte bandė jau praėjusiame sezone, tačiau tą kartą berniukui scenoje kažko pritrūko – jam nepavyko atsukti nei vienos kėdės. Metus laiko tobulėjęs vokaliai, dalyvis nusprendė nepasiduoti ir savo sėkmę projekte išbandyti dar kartą, tiesa, šį kartą su pastiprinimu – keturiolikmete seserimi Sofija.

 

„Su seserim dainuojam visą gyvenimą, todėl nepasakyčiau, kad mums kartu pasirodyti būtų sunkiau. Praėjusiais metais bandžiau į projektą patekti kaip solistas, tik tada man niekas neatsisuko. Bet man tai nebuvo svarbu, pasakiau, kad sugrįšiu trečiame sezone ir prašiau mamos, kad leistų, tik ji nenorėjo iškarto sutikti“, – pasakoja Radionas.

 

Dueto mama Svetlana iš tiesų patikina, jog ilgai prieštaravo sūnaus norui: „Apie mėnesį buvau visiškai prieš, nenorėjau pildyti anketos, klausiau jo, ar jam tikrai to ir vėl reikia. Bet kai prie jo nusprendė prisijungti Sofija, tuomet sutikau. Sofija dabar dainuoja ypač gerai, o Radionas yra tiesiog kaip variklis, jeigu mato savo tikslą – visais būdais bandys jį pasiekti.“

 

Dueto pasirodymu scenoje buvo nustebinti ir projekto mokytojai, kurie atvirai paklausė abiejų dalyvių, ką jie darytų, jei patekus į projektą eigoje išaiškėtų, jog toliau gali eiti tik vienas.

 

„Labai jaučiasi, kad jūs esat ne tik šeima, bet ir labai geri draugai. Jūs palaikot vienas kitą nepaisant nieko ir tai didžiulė jėga. Jūs paliekate įspūdį. Bet klausimas apie išskyrimą yra svarbus, nes dueto procese daug kas pasimato ir kartais išaiškėja, kad tęsti kelią scenoje reikėtų atskirai“, – po Sofijos ir Radiono pasirodymo kalbės Donatas.

 

Ką į tai mokytojams atsakys sesuo ir brolis ir kokie vaikai jau po pirmojo pasirodymo scenoje taps ryškiausiomis žvaigždėmis – žiūrėkite šį vakarą, 19:30 per LNK.