„Lietuvos balsas. Vaikai“ trikovose atvira Donato Montvydo išpažintis vaikams: didžiausios baimės, gėda ir svajonės

 

 

Pasibaigus „Lietuvos balsas. Vaikai“ aklosioms perklausoms, prasideda naujas ir konkurencingas trikovų etapas. Jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK, projektas ir vėl prie ekranų suburs visas Lietuvos šeimas ir pradės įspūdingą etapą, kuriame vaikai pirmą kartą savo pasirodymus scenai ruošė kartu su Donatu Montvydu, Mantu Jankavičiumi, Monique bei projekte dirbančiais stiliaus, šokio ir vokalo profesionalais. Scenoje pasirodys po tris mokytojų komandų dalyvius iš kurių į pusfinalį keliaus vos vienas. Šio sekmadienio laidoje paaiškės ir pirmieji du vaikai, kurie pateks į didįjį projekto finalą.

 

Tačiau be išskirtinių muzikinių pasirodymų, vaikai bus pasiruošę Lietuvai apie savo mokytojus atskleisti absoliučiai viską. Iš projekto komandos gavę užduotį mokytojams užduoti bet kokį, net ir patį nepatogiausią klausimą, vaikai išsiaiškins dar negirdėtus muzikos žvaigždžių gyvenimo faktus: neišsipildžiusias svajones, gėdingus įvykius scenoje ir didžiausias baimes.

 

„Aš iš karto galvoju apie košmarus, kuriuos sapnuoju. Žalgirio arena, reikia lipti į sceną, pilna arena, o tu supranti, kad fiziškai balso nėra. Tavo didžiausias koncertas, o tu negali pradainuoti. Kiekvieną kartą aš po šito košmaro prabundu ir pradedu žegnotis. Tai mano didžiausia baimė“, − laidoje, vaikų paklaustas, ko gyvenime bijo labiausiai pripažins Donatas Montvydas.

 

Atlikėjas atskleis ir patį nepatogiausią nutikimą scenoje koncerto metu: „Pamenu buvo Gargždų miesto šventė ir aš ten šokau su kostiumu su kelnėmis. Dariau choreografiją, kurioje buvo gilus pritūpimas, tupiu ir jaučiu, kaip per visą klyną plyšta kelnės ir suprantu, kad šviečia balti apatiniai…“

 

Gavę galimybę mokytojo paklausti ko tik nori, vaikai drąsiai domėsis, kaip mokytojui dar neatsibodo „Lietuvos balso“ kėdė, kiek ilgai dar žada būti projekte, kodėl pasirinko atlikėjo kelią ir kokia patirtis vaikystėje jį privertė taip atkakliai siekti savo svajonių.

 

Muzikinė pozityvumo bomba scenoje, profesionaliai parengti vaikų pasirodymai, netikėta Donato išpažintis vaikams ir nelengvi sprendimai, renkantis su kuriais dviem savo komandos dalyviais Donatas keliaus į finalą – jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.