„Lietuvos balsas. Vaikai“ scenoje – buvusios „Naujos pupytės“ grupės narės Skaistės Steikūnaitės dukra

Kaip ir kiekvieną sekmadienio vakarą, 19:30 per LNK, Lietuvą prie ekranų ir vėl kvies žiūrimiausias muzikinis projektas „Lietuvos balsas. Vaikai“ . Didžiulis būrys talentingų atlikėjų ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio, pasiruošę savo vokalo galimybėmis ir vėl stebinti mokytojus bei visą šalį.

 

Šio sekmadienio laidoje atsukti mokytojų kėdes sieks ir buvusios „Naujos pupytės“ grupės narės gražuolės Skaistės Steikūnaitės dukra. Talentinga, korėjiečių kalbą besimokanti keturiolikos metų Patricija apie sceną svajoja nuo pat vaikystės.

 

„Kai buvau mažytė, pastoviai žiūrėdavau į mamą scenoje. Ir norėdavau irgi užlipti ant scenos, dainuoti ir būti tokia pati, kaip mano mama. Todėl nusprendžiau, kad viskas, reikia bandyti, reikia dainuoti ir dėl to čia ir atsidūriau“, − pasakoja Patricija.

 

Buvusi atlikėja Skaiste, kuri dabar jau ne vienerius metus dirba grožio sferoje, savo patirties scenoje tikrai nepamiršo, tad ir savo dukrai prieš pasirodant visai Lietuvai negailėjo patarimų.

 

„Dalyvavimas šiame projekte buvo jos siekiamybė jau labai daug metų. Geriau, kad vaikas turėtų savo stiprybes ir silpnybes ir savo hobius, kad siektų kažko, nei kad nedarytų išvis nieko. Mano patarimas jai būtų tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis buvimu scenoje, daryti tai, kas jai patinka“, − sako Skaistė Steikūnaitė.

 

Apie mamos patarimus priduria ir pati Patricija:„Kadangi ji jau seniau dainininkė, sakė dar ir nepamiršti kvėpuoti dainuojant ir per daug nesitaškyti scenoje. Žinoma, kad charizma yra viskas scenoje, bet reikia nepamiršti ir gerai kvėpuoti ir gerai padainuoti. Juk turi profesionaliai parodyti ir savo balsą.“

 

Kaip Patricijai seksis scenoje ir kokiu seniai duotu pažadu ji nustebins projekto mokytojus − pamatyti bus galima jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK.