„Lietuvos balsas. Vaikai“ premjera – balsai galintys pretenduoti į suaugusiųjų projekto sceną ir Monique triumfas

„Lietuvos balsas. Vaikai“ premjera – balsai galintys pretenduoti į suaugusiųjų projekto sceną ir Monique triumfas

Jau šį sekmadienį prasidės „Lietuvos balsas. Vaikai“ trečiojo sezono aklosios perklausos. Vienuolika dalyvių jau yra pasiruošę įrodyti, kad savo balsais gali jaudinti ne mažiau nei suaugę. Mokytojų kėdėse sėdintys Donatas Montvydas, Mantas Jankavičius ir tik šiame sezone prisijungusi ką tik suaugusiųjų projekte pergalę išplėšusi Monique, nekantraudami laukia augančių muzikos pasaulio dievaičių pasirodymų.

 

Jau pirmoje „aklųjų perklausų“ laidoje tarp Donato Montvydo, Manto Jankavičiaus ir Monique užvirs tikra kova dėl neįtikėtinų balsų ir visos Lietuvos širdis  pavergsiančių dalyvių. Mokytojai pripažins – su kiekvienais metais vaikai kelią kokybės kartelę ir vis sunkiau patikėti, jog scenoje stovi patys mažiausieji. Ypatingai stebins tie, kurie į Balso scenoje stovėjo dar pirmame sezone ir šiemet sugrįžo kaip reikiant patobulėję.

 

„Aš vis dar gyvenu suaugusiųjų balso prisiminimais. Ir esu įsitikinęs, kad jei tu stovėtum suaugusiųjų scenoje, tau būtų atsisukę visi keturi mokytojai. Praėjo vos porą metų nuo tavo pirmo karto balso scenoje, o tu taip stipriai užaugai. Tavo balsas sodresnis, tvirtesnis, moteriškesnis. Aš sužavėtas“, − apie vieną iš scenoje pasirodžiusių dalyvių, negailėdamas pagyrų laidoje kalbės Donatas Montvydas.

 

„Kelis kartus net pasimečiau, atrodo suaugusiųjų balsas jau praėjo, o mes vėl filmuojam jų atrankas. O tada suvoki, kad, pasirodo, vaikai šiais laikais žymiai labiau pasikaustę. Mano emocijos tiesiog nori pramušti stogus. Labai gera čia būti ir matyti vaikus. Matyti, kad jie noriai renkasi mano komandą. Įdomu, kas bus toliau“, − nuostabos dėl vaikų vokalo galimybių neslėps Monique.

 

Tačiau su pirmaisiais dalyviais, tarp mokytojų užaugs ir įtampa –  kad ir kokias įkalbinėjimo taktikas per du sezonus jau yra ištobulinę Mantas ir Donatas, dauguma vaikų norės rinktis Monique komandą.  

 

„Monique yra didžiulis man atradimas ir aš labai džiaugiuosi, kad ji prisijungė prie mūsų komandos, jai viskas gaunasi organiškai. Bet aš nebeturiu jokių kozirių, nes ji gali pasiūlyti viską, ką aš siūlydavau anksčiau: ir patirtį ir nuotaiką ir dvasią. Net aš būdamas scenoje niekaip neatsispirčiau jos vilionėms“, – juokdamasis pripažins Mantas.

 

Dėl Monique sėkmės mokytojui antrins ir Donatas: „Ji turėjo pakankamai laiko išstudijuoti visas mūsų taktikas, silpnybes ir stiprybes. Dabar ji labai gerai žino, ką ir kada pasakyti. O tai mums su Mantu tikrai didelė grėsmė.“

 

Tačiau nei Donatas nei Mantas pasiduoti nebus linkę – kol vienas siūlys nuvesti dalyvius iškart iki finalo, kitas vaikus bandys papirkti… net dizainerio kurtais akiniais! Ko dar griebsis projekto mokytojai ir kas tie vaikai, dėl kurių užvirė didžiausia kova – jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK.