Paaiškėjo „Lietuvos balso“ aštuntojo sezono nugalėtoja – ja tapo dvyliktokė Meidė Šlamaitė iš Tauragės

 

Šį vakarą LNK telvizijos eteryje įvyko didysis „Lietuvos balso“ projekto ašuntojo sezono finalas. Jame dėl nugalėtojo titulo susikovė Justino Jaručio, Monikos Liu, Donato Montvydo ir Monique komandų finalistai: Artūras, Vaida, Liepa ir Meidė.

 

Visą savaitę kartu su „Universal Music“ naujai išleisti finalitų singlai „Youtube“ platformoje rinko žiūrovų peržiūras, kurios galutinėje balsų lentėlėje finalo metu sudarė 25% žiūrovų balsų. Susumavus šių peržiūrų rezultatus, Meidė finalą pradėjo turėdama 29%, Vaida 20%, Artūras 21%, o Liepa 30%. Visi keturi finalistai scenoje pasirodė po du kartus – atlikdami solo pasirodymą ir pirmą kartą dainuodami duete su savo mokytoju.

 

Finalo metu žiūrovų balsavimo rezultatai nuolatos kito. Didžiąją dalį finalo lentelės apačioje buvusi Liepa, po nuoširdžios jos mokytojo Donato Montvydo kalbos, kur jis išreiškė nusivylimą, jog Lietuva nebalsuoja už didžiausius talentus, Liepos balsai pakilo ir ji pateko į super finalą. Prie Liepos prisijungė ir viso šou metu tarp lyderių buvusi Monique komandos finalistė Meidė.

 

Pirmajame balsavimo etape, Liepa surinko 28,6% (10 242 žiūrovų balsai), Meidė 29,1% (10 734 žiūrovų balsai), Artūras 18%  (6250 žiūrovų balsai) o Vaida 24,4% (9442 žiūrovų balsai). Prie šių galutinių procentų, 25% sudarė jų singlų peržiūros „Youtube“ platformoje.

 

 Super finalo metu visi keturi finalistai pirmą kartą scenoje pristatė naujausius savo singlus, tačiau dėl nugalėtojo titulo, penkiolikos tūkstančių eurų ir kontrakto su Universal Music kovoti liko tik Liepa, atlikusi dainą „Truputį“ ir Meidė, atlikusi pačios rašytą singlą „Monstras“. Visi jų ankstesni balsai buvo nunulinami ir žiūrovai turėjo vos kelias minutės nuspręsti, kuri iš merginų taps projekto nugalėtoja.

 

Sustabdžius super finalo balsavimą paaiškėjo galutiniai rezultatai – nugalėtoja tapo aštuoniolikametė Meidė Šlamaitė iš Tauragės. Super finalo metu, Liepa surinko 6309 žiūrovų balsus, o Meidė – 11 477 žiūrovų balsus.

 

Nugalėtoja neslėpė ir džiaugsmo ir ašarų, tačiau nedaugžodžiavo: „Aš nežinau, kaip jaučiuosi dabar. Daug žodžių niekada nemokėjau sakyti, tiesiog ačiū.“

 

„Aš jos akyse visą laiką mačiau didžiulį norą nugalėti. Gal labiau nugalėti savo monstrus ir baimes ir išsikeltus iššūkius. Ir ji tai padarė. Džiaugiuosi, kad atsiradom kartu komandoje ir ji pasitikėjo manim. Šiandien mes ir pasiekėm tai, ką turėjome pasiekti“, –  scenoje kalbėjo Meidės mokytoja Monique.