PAULINOS naujas singlas – istorija apie meilę sau

 

 

Dainininkė PAULINA šiandien išleido naują ateinančios vasaros hitą – „Užsimerk”. Atlikėja, išgarsėjusi projekto „Lietuvos balsas” penktajame sezone, kryptingai laikosi vientiso stiliaus, dirbdama su geriausiais šiuolaikinės muzikos prodiuseriais Lietuvoje: „Smagu matyti kaip PAULINA savo karjerą matuoja plačiais žingsiais: pirmąjį singlą jai padėjo sukurti muzikos prodiuseris Leonas Somovas, su kuriuo ji susitiko dar dalyvaudama „Lietuvos balse”. Šiandien pristatoma daina „Užsimerk” gimė taip pat iš „Balso” šeimos bendrystės. Kartu su ELITAZ MUSIC kūrybos vadovu ir „Lietuvos balso” muzikos grupės vadovu MariumimLeskausku pristatomas kūrinys brėžia ryškius kontūrus atlikėjos sceniniam charakteriui.” – sakė kūrybos namų ELITAZ prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Marius Leskauskas pabrėžė, kad kūrybinis procesas buvo išties ilgas, tačiau ne be reikalo:„Singlo kūrimas užtruko ilgai. Ilgiau, nei tikėjomės. Bet ne todėl, kad buvo labai sunku, o todėl, kad maksimaliai stengėmės pasiekti geriausią rezultatą. Dėl to teko ne kartą keisti tiek tekstą, tiek melodijas, tiek visą kūrinio formą. Nebuvom nusiteikę įtilpti į kažkokius laiko rėmus. Tiesiog norėjome būti tikri, kad padarėm viską, ką galėjom. Palinkėčiau PAULINAI ir toliau nenustoti kurti, nesiorientuoti į greitą sėkmę. Dažniausiai sėkmė ateina su dideliu darbu ir kantrybe. Turint omeny PAULINOS pozityvumą, manau, čia tik laiko klausimas, kada į jos koncertus rinksis arenos.”

 

PAULINOS dainoje galima išgirsti ir Donato Montvydo vokalą. Tiesa – atliekantį ne pagrindinę, o pritariančią partiją. Pasak Mariaus Leskausko, tai nebuvo planuota, tačiau „Užsimerk” kūrybos procese paprašius Donato Montvydo patarimo, šis mielai prisidėjo keliomis mintimis, kurias įrašė, o vėliau šie įrašai dainoje suskambėjo taip gerai, kad tapo singlo dalimi.

 

PAULINA dalinosi kūrybine eiga:„Puikiai pamenu, kai Marius paskambino ir pasakė, kad Donatas nori padėti. Be galo nudžiugau. Tuomet sekė ne vienas vakaras Mariaus studijoje, ieškant tinkamiausio garso. Manau, kad be Donato vokalas šioje dainoje tikrai neskambėtų taip, kaip skamba dabar.”

 

Nors naujojo singlo melodija buvo persvarstyta ir keista daugybę kartų, pačios PAULINOS vokalo galimybėmis neabejoja niekas. Muzikos prodiuseris Mark Les stebėjosi, kad net ir seniai pažinodamas PAULINĄ, jis nustemba kaskart ją išgirdęs. Panašią nuomonę išsakė ir Gediminas Jaunius: „Naujajame single ypač puikiai atsiskleidžia išskirtinis PAULINOS vokalas – stiprus, techniškas ir unikaliai emocingas. Turime rimto pagrindo tikėtis, jog pastaroji Paulinos daina įsitvirtins ne tik skaitmeninėse platformose, bet ir bus laukiama televizijos ir radijo eteryje. Atskirus komplimentus norėčiau perduoti ir vaizdo klipo kūrybinei komandai, taip taikliai apčiuopusiai dainos idėją ir ją perteikusiai su reikiamu meniniu polėkiu: regiu šiame klipe daug subtilios simbolikos ir progų estetiniam pasitenkinimui.”

 

Bekuriant „Užsimerk” kito ne tik dainos melodija, bet ir klipo idėjos. Nuo filmavimo urbanistinėse erdvėse, pelkynuose iki šokio bažnyčioje. Daina PAULINAI ir ELITAZ MUSIC komandai kėlė daug vaizdinių, bet galiausiai buvo pasirinkta animuoto klipo idėja. Mergina užsiminė, kad prie tokio sprendimo prisidėjo karantinas, tačiau papildė, kad animacija – bene geriausias būdas pavaizduoti dažnai nerealias žmogaus mintis. Paklausta, ar šiame klipe mato save pačią, PAULINA neabejodama sutiko – antrasis personažas puikiai atspindi, kokia ji yra iš tikrųjų – svajotoja, dažnai paskęstanti savo mintyse. Vis tik tiek dainoje, tiek klipe, yra užšifruota istorija.

 

„Buvo laikas kai viskas drastiškai keitėsi – mane supanti aplinka, draugai, pareigos ir poreikiai. Buvo apėmęs nežinomybės ir baimės jausmas, bet tuo pačiu metu viduje visada išliko viltis, kad viskas – anksčiau ar vėliau – išsispręs. Žinojau, kad vienintelis žmogus, kuris gali man padėti,esu aš pati, o vienintelis žmogus, kuris gali sudėti visus mano jausmus į dainos žodžius yra Kristina Radžiukynaitė. Susitikome, nupasakojau savo emocijas, o Kristina jas sudėliojo į tekstą taip sklandžiai, kad, man beskaitant pirmąkart, nubėgo šiurpas. Gera, kad pagaliau pavyko įprasminti mintį, kurią nešiojausi labai ilgai – iškilus bet kokiai problemai, svarbu pirmiausia nepasiduoti savo viduje ir semtis stiprybės iš ten. Tik savo švariose mintyse gali kiek atsitraukti nuo to, kas atrodo, kaip problema, ir pažiūrėti į viską iš toliau. Abu mano singlai yra apie meilę, tačiau „Užsimerk” kalba apie meilę sau.” – sakė PAULINA.

 

YouTube vaizdo įrašas