„Lietuvos  balsas. Vaikai“ išrinko nugalėtoją – dešimt tūkstančių eurų atiteko į Monikos Marijos dalyvio Mato rankas

 

Šį vakarą „Lietuvos balsas. Vaikai“ LNK televizijos eteryje įvyko didysis projekto finalas. Karantino metu filmuotas šou, susilaukė didžiulio žiūrovo dėmesio  – už savo favoritus, žiūrovai balsavo tiesiogiai viso šou metu ir pirmame balsavimo etape išrinko tris super finalistus, kurie eterio metu pasirodė ir dar kartą ir atliko kūrinius, su kuriais pateko į projektą.

 

 

Po pirmojo žiūrovų balsavimo, iš šešių finalistų: Grėtės, Kotrynos, Mato, Dovydo, Barboros ir Nikoletos į super finalą pateko Donato Montvydo komandos dalyvė Grėtė, Monikos Marijos komandos dalyvis Matas ir Manto komandos dalyvė Barbora. Finalo metu iš viso buvo surinkta 18 107 balsų. Žiūrovai už finalistus balsavo taip: 3444 balsų buvo už Barborą, 3730 už Matą, 1905 už Nikoletą, 4389 už Grėtę, 1565 už Dovydą ir 3074 už Kotryną.

 

 

Po tiesioginio super finalistų paskelbimo LNK televizijos eteryje, vaikai neslėpė džiaugsmo ir dėkingumo juos palaikiusiems žiūrovams. Vaikai pripažino, kad gavo labai daug palaikymo tiek iš draugų, tiek iš visiškai nepažįstamų, tačiau projektą stebėjusių žmonių. Po trijų super finalistų paskelbimo, balsavimas buvo paleistas iš naujo ir trys vaikai scenoje pasirodė dar kartą.

 

 

Visų šešių dalyvių super finalo pasirodymai buvo nufilmuoti iš anksto, o eteryje buvo parodyti tik trys, kuriuos patys žiūrovai tiesioginio balsavimo metu išrinko geriausiais. Super finalo metu naują premjerą pristatė ir pirmojo „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezono nugalėtoja Milėja, kuri negailėjo patarimų, kaip nugalėtojui elgtis laimėjus projektą bei kur išleisti didžiulį piniginį prizą, kurį įsteigė LNK televizija – dešimt tūkstančių eurų.

 

 

Po antro balsavimo etapo, žiūrovai nusprendė – antrojo sezono nugalėtoju tapo Monikos Marijos komandos dalyvis Matas. Už super finalistus iš viso balsavo 10138 kartus. Barbora surinko 3287 balsus, Grėtė surinko  2821 balsų, Matas surinko 4030 balsų.

 

 

Pagyrų nugalėtojui negailėjo ir kūrybos namų ELITAZ, prodiusuojančių „Lietuvos balso“ projektus vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius: „Sveikinu Matą, tapus antrojo sezono nugalėtoju, linkiu kad surinkta žiūrovų meilė virstų ištikimu ryšiu, su nekantrumu lauksime nugalėtojo pirmojo singlo. Matas žiūrovus pakerėjo nuo primojo pasirodymo ir buvo vienas iš argumentų įsijungti „Lietuvos balsas. Vaikai” laidą kiekvieną sekmadienį.  Didžiuojamės, kad Mato žvaigždė suspindo būtent Lietuvos balse. Neabejoju, kad Mato laukia didelė ir įspūdinga ateitis scenoje.”

 

 

Po paskelbimo, Matas, kartu buvusi jo mama bei Mato mokytoja Monika Marija neslėpė emocijų ir laimės ašarų, o pats nugalėtojas galėjo tik pridurti: „Labai laimingas esu. Tai buvo mano svajonė. Dėkoju visiems mane palaikiusiems. Man tai labai svarbu“

 

 

Projekto nugalėtojui trofėjus ir piniginis prizas bus įteiktas šį pirmadienį, nuotoliniu būdu. O jau kitą sekmadienį, LNK televizijos eteryje įvyks ilgai lauktas, „Lietuvos balso“ septintojo sezono finalas, kuriame paaiškės, kas iš dvylikos stipriausių šio sezono balsų taps projekto nugalėtoju ir penkiolikos tūkstančių eurų laimėtoju.

 

 

Mato pasirodymai:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=8ocuRXKK9-s

https://www.youtube.com/watch?v=1YjydQfzseA

https://www.youtube.com/watch?v=jSivvek8VTI