Didžiojo „Lietuvos balso“ septintojo sezono finalo stebėjimas ant stogo: šimtai mašinų, žvaigždžių pasirodymai ir nugalėtojo paskelbimas gyvai

 

Jau šį sekmadienį LNK televizijos eteryje įvyks didysis „Lietuvos balso“ septintojo sezono finalas, kuriame 12 dalyvių pasirodys scenoje ir turės vos vieną dainą įrodyti, jog jie yra verti vadintis geriausiu balsu šalyje. Dalyviai kausis ne tik dėl nugalėtojo titulo, bet ir 15 tūkstančių eurų, kuriuos įsteigė LNK televizija.

 

Projekto finalo pasirodymai pagal Vyriausybės rekomendacijas saugiai buvo nufilmuoti dar praėjusią savaitę, tačiau balsavimas vyks tiesiogiai ir nugalėtoją savo balsais išrinks tik televizijos žiūrovai. Ir nors dalyviai finalo metu dainavo prieš tuščią areną, projekto komanda nusprendė ieškoti kūrybingų sprendimų, kaip saugiai suburti žmones, kurie savo palaikymą finalistams vietoj plojimų galėtų išreikšti automobilio signalų garsais.

 

„Jau šį sekmadienį, Vilniuje ant prekybos centro OZAS stogo rengiame projekto finalo peržiūrą, kurioje dalyvaus visa Lietuvos balso šeima – kviečiame visus mokytojus, nugalėtojus, bus  dvylika septintojo sezono finalistų ir visiems gerai pažįstamų draugų. Šis renginys kartu taps ir viso Lietuvos balso septintojo sezono uždarymo vakarėliu, kuris įtariu nesibaigs su transliacija. Prisijungti kviečiame visus norinčius −   stebėkime finalą kartu didžiuliame ekrane. Mes pasirūpinsime ne tik kokybiška transliacija, bet ir specialiai paruoštais muzikiniais pasirodymais ir maloniomis staigmenomis, skirtomis tik finalinio vakarėlio dalyviams. Tai bus unikali galimybė pasveikinti nugalėtoją ir pamatyti   išsiilgtus scenos ir ekrano žvaigždžių pasirodymus gyvai”,− apie sekmadienio renginį ant stogo kalba kūrybos namų ELITAZ vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Vakaro metu, susirinkusieji turės galimybę ne tik finalą stebėti kartu su gausia Lietuvos balso šeima: projekto finalistais, senjorų, vaikų ir suaugusiųjų sezono mokytojais, bet ir gyvai išvysti kviestinių žvaigždžių pasirodymus. Scenoje pasirodymus sukurs penktojo projekto sezono finalistė PAULINA, kuri pristatys naujausią savo kūrinį, pirmojo „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezono nugalėtoja Milėja, kuri gyvai atliks naujausią savo premjerą bei penktojo projekto sezono žvaigždė KaYra.

 

„Taikomės prie šalyje esančios situacijos ir galimybės rengti gyvo garso koncertus su sąlyga jei juos stebintieji liks savo automobiliuose. Džiaugiamės, kad turime galimybę bent tokiu būdu galingai užbaigti įspūdingą projekto sezoną, kurį lydėjo net trys sėkmingi projektai tapę visų Lietuvos šeimų sekmadienio tradicija. Vakaro kulminacija taps projekto sezono nugalėtojo apdovanojimas, kurį matyti galės tik susirinkę ant stogo. Po šios ceremonijas turėsime galimybę išgirsti ir nugalėtojo dainą“, − pasakoja Gediminas Jaunius.

 

Renginys ant Vilniaus OZO prekybos centro stogo įvyks šį sekmadienį 19 valandą. Bilieto kaina vienam automobiliui – dešimt eurų. Bilietus platina kakava.lt. Vietų skaičius ribotas.