Pagal vyriausybės rekomendacijas „Lietuvos balsas” finaliniai šou arenose perkeliami, kitą sekmadienį žiūrovai išvys “Lietuvos balsas. Vaikai” antro sezono premjerą

 

Gavus rekomendacijas iš sveikatos apsaugos ministro, raginančias atšaukti masinius renginius Šiaulių mieste ir rajone, LNK televizija priėmė sprendimą perkelti kovo 8 dieną, Šiaulių arenoje turėjusį įvykti „Lietuvos balsas“ projekto ketvirtfinalį, o kartu su juo − Klaipėdos bei Vilniaus arenose kovo 15 bei 22 dienomis turėjusius įvykti pusfinalį bei finalą.

 

„Šį nelengvą sprendimą LNK priėmė su visa „Lietuvos balso” šeima – mes negalime rizikuoti savo žiūrovų, projekto gerbėjų sveikata. „Lietuvos balso” misija – skleisti pozityvumą, gerą energiją, aukšto lygio pramogą, todėl čia negali būti net mažiausios rizikos mūsų žmonėms. Mūsų nuomone, atsižvelgiant į sveikatos apsaugos ministro raginimus atšaukti renginius, visi renginių organizatoriai turi elgtis atsakingai. Finalines „Lietuvos balso” kovas surengsime gegužės mėnesį, kai situacija, tikėkimės, jau bus pagerėjusi, ir koncertai arenose bus tikra šventė, muzikos ir geros nuotaikos triumfas, be jokios rizikos šešėlio”, – situaciją komentuoja Jurgis Jefremovas, LNK programų direktorius.

 

Kūrybos namai ELITAZ  praneša, jog septintojo sezono ketvirtfinalis bus perkeliamas į gegužės 17 dieną ir įvyks Vilniaus „Siemens” arenoje, pusfinalis perkeliamas į gegužės 24 dieną, Šiaulių areną, o finalas įvyks gegužės 31 dieną, Kauno Žalgirio arenoje. Toks finalinių kovų perkėlimas reiškia, jog antrasis „Lietuvos balsas. Vaikai” sezonas startuos daug anksčiau ir LNK televizijos eteryje pasirodys jau kitą sekmadienį, kovo 8 d.

 

„Stebėdami situaciją Europoje, turėjome parengę keletą galimų scenarijų, jei vis dėlto tektų koreguoti planus. Noriu padėkoti visai didžiulei komandai už supratingą ir lankstų prisitaikymą prie situacijos, nes daugelis žmonių geranoriškai sutiko pakoreguoti savo planus, kad galėtume suplanuotų renginių datas perkelti į gegužės mėnesį. Tiesioginių kovų perkėlimas reiškia ne tik tai, kad projekto kulminaciją kviesime stebėti pavasarį, bet ir tai, jog anksčiau nei planuota, LNK televizijos eterį pasieks antrojo „Lietuvos balsas. Vaikai” sezono premjera. Jau nuo kovo 8 d. kviečiu įsitaisyti savo jaukiuose namuose patogiai ir sekmadienio vakarus leisti su fenomenaliuoju „Lietuvos balsas. Vaikai“, kurio antrasis sezonas bus ne mažiau įspūdingas”, – apie paankstintą vaikų projekto startą informuoja vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Pasikeitus aplinkybėms, pirmasis įvyks „Lietuvos balsas. Vaikai” finalas, kurio šou perkeliamas į Palangos Koncertų salę, gegužės 10 dieną. Tačiau tų, kurie jau spėjo įsigyti bilietus į projekto finalus, kūrėjai ragina neskubėti jų grąžinti. Visiems, turintiems bilietus, bus suteikta galimybė juos pasikeisti į naujomis datomis gegužės mėnesį įvyksiančius finalus.

 

„Suteiksime galimybę bilietus įsigijusiems žmonėms juos pasikeisti į gegužės mėnesį vyksiančią finalinių kovų etapą. Jiems reikės, nuėjus į bilieto platintojo svetainę, tiesiog užpildyti ten esančią formą dėl bilietų keitimo. Tiems, kas bilietus norės grąžinti ir atgauti pinigus, reikės kreiptis arba į tą vietą, kurioje pirko bilietus, jei tai buvo bilietų platinimo kasa, arba į bilieto platintojo svetainę. Visus bilietų keitimus ar grąžinimus bus galima pradėti daryti nuo ateinančio ketvirtadienio, kovo 5 d.”, –– situaciją paaiškina Gediminas Jaunius.

 

Jau šį vakarą, nuo 19:20 paskutinėje „Lietuvos balso“ dvikovų laidoje, reklaminių pertraukų metu, projekto komanda kviečia visus prisijungti prie tiesioginės transliacijos „Lietuvos balso“ Facebook puslapyje, kur šią temą plačiau aptars projekto vedėjas Rolandas Mackevičius.

 

Pirmosios, visą šeimą prie ekranų prikaustysiančios „Lietuvos balsas. Vaikai” antrojo projekto sezono serijos stebins jau nuo kito sekmadienio, kovo 8 d.,  19:30 per LNK.