INFORMACIJA DĖL LIETUVOS BALSO TIESIOGINIŲ KOVŲ BILIETŲ KEITIMO

Gavus rekomendacijas iš sveikatos apsaugos ministro, raginančias atšaukti masinius renginius Šiaulių mieste ir rajone, LNK televizija priėmė sprendimą perkelti kovo 8 dieną, Šiaulių arenoje turėjusį įvykti „Lietuvos balsas“ projekto ketvirtfinalį, o kartu su juo − Klaipėdos bei Vilniaus arenose kovo 15 bei 22 dienomis turėjusius įvykti pusfinalį bei finalą, juos nukeliant kitomis datomis gegužės mėnesį. 

 

Skelbiame, kad ,,Finalinių kovų” filmavimai vyks šiomis datomis:

 

 

2020 m. gegužės 10 d. ,,Lietuvos Balsas. Vaikai. Finalas” , Palangos Koncertų salėje.

Bilietai: https://kakava.lt/

 

2020 m. gegužės 17 d. „Lietuvos Balsas 7. Ketvirtfinalis”, Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Bilietai: https://www.tiketa.lt/LT/lietuvos_balsas__ketvirtfinalis_22535

 

2020 m. gegužės 24 d. „Lietuvos Balsas 7. Pusfinalis”, Šiaulių arenoje.

Bilietai: https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/lietuvos-balsas-ketvirtfinalis-siauliai-siauliu-arena-bilietai-20200308

 

2020 m. gegužės 31 d. „Lietuvos Balsas 7. Finalas”, Kauno „Žalgirio“arenoje.

Bilietai: https://www.tiketa.lt/LT/lietuvos_balsas__superfinalas_22536

 

INFORMACIJA ĮSIGIJUSIEMS BILIETUS Į KOVO 8 DIENĄ ŠIAULIŲ ARENOJE TURĖJUSĮ ĮVYKTI

„LIETUVOS BALSAS 7″ KETVIRTFINALĮ:

 

Su tuo pačiu bilietu ir tose pačiose vietose Šiaulių arenoje, nekeičiant bilieto, galėsite stebėti gegužės 24 dieną įvyksiantį „Lietuvos Balsas 7″ pusfinalį. Bilieto pasikeisti į naują nereikia, senasis bilietas galios nauja data. Norintys susigrąžinti pinigus už bilietą, turi kreiptis į www.ticketmarket.lt ir užpildyti formą pinigų grąžinimui. 

 

 

INFORMACIJA ĮSIGIJUSIEMS BILIETUS Į KOVO 15 DIENĄ KLAIPĖDOS ŠVYTURIO ARENOJE TURĖJUSĮ ĮVYKTI  „LIETUVOS BALSAS 7″ PUSFINALĮ:

 

Nueiti į  www.bilietai.lt svetainę ir užpildyti formą pinigų grąžinimui. Visus pajūrio krašte esančius „Lietuvos Balso” gerbėjus kviečiame gegužės 10 dieną atvykti į Palangos Koncertų salę, kurioje įvyks didysis „Lietuvos balsas. Vaikai” finalas. Bilietus į šį renginį galite įsigyti čia: http://www.kakava.lt

 

INFORMACIJA ĮSIGIJUSIEMS BILIETUS Į KOVO 22 DIENĄ VILNIAUS SIEMENS ARENOJE TURĖJUSĮ ĮVYKTI „LIETUVOS BALSAS 7″ FINALĄ: 

 

Su tuo pačiu bilietu ir tose pačiose vietose galėsite stebėti gegužės 17 dieną įvyksiantį „Lietuvos Balsas 7. Ketvirtfinalį”, Vilniaus „Siemens” arenoje. Bilieto pasikeisti į naują nereikia, senasis bilietas galios nauja data. Norintys susigrąžinti pinigus už bilietą, turi nueiti į www.tiketa.lt  svetainę ir prisijungus prie tiketa elektroninės sistemos, savo paskyroje pasirinkti pinigų grąžinimą. 

 

INFORMACIJA ĮSIGIJUSIEMS BILIETUS Į GEGUŽĖS 31 DIENĄ KAUNO ŽALGIRIO ARENOJE TURĖJUSĮ ĮVYKTI „LIETUVOS BALSAS. VAIKAI” FINALĄ:

 

Su tuo pačiu bilietu, tose pačiose vietose ir tą pačią datą galėsite stebėti gegužės 31 dieną Kauno „Žalgirio” arenoje įvyksiantį „Lietuvos balsas 7″ finalą. Norintys susigrąžinti pinigus už bilietą, tai gali padaryti nuo šiandien, nuėję į www.tiketa.lt  svetainę, prisijungę prie tiketa elektroninės sistemos, ir savo paskyroje pasirinkę  pinigų grąžinimą.