„Lietuvos balsas. Vaikai“ premjeroje Monikos Marijos triumfas: ją nori rinktis net tie, kuriems ji neatsisuko

 

Perkėlus „Lietuvos balso“ septintojo sezono tiesiogines kovas į gegužės mėnesį, jau šį sekmadienį LNK televizijos eteryje, trimis savaitėmis anksčiau nei planuota, startuoja „Lietuvos balsas. Vaikai“ projektas. Antrasis sezonas ir vėl žada prie ekranų prikaustyti visas Lietuvos šeimas, o dalyviai – įrodyti, jog šį projektą antrus metus iš eilės gali paversti žiūrimiausiu šalyje.

 

Jau pirmoje „aklųjų perklausų“ laidoje tarp mokytojų kėdėse sėdinčių Donato Montvydo, Manto Jankavičiaus ir Monikos Marijos užvirs tikra kova dėl neįtikėtinų balsų ir visos arenos širdis pavergusių dalyvių. Tačiau su pirmaisiais dalyviais, tarp mokytojų užaugs ir įtampa – dauguma jų norės būti tik Monikos Marijos komandoje.

 

„Labai džiaugiuosi ir net truputį bijau užriesti nosį aukštyn, tai stengiuosi prilaikyti save ant žemės. Esu laiminga, kad labai daug talentingų vaikų pasirenka mane, tai reiškia, kad jie manim pasitiki, jie žino, kad galiu jiems kažką duoti. Tikrai manau, kad šiems dalyviams įtaką daro ir tai, jog praeitais metais laimėjo mano komandos dalyvė Milėja. Ir aš žinau, kad visai nesvarbu, kiek toli mano dalyviai šiame projekte nueis, mes vis tiek toliau bendrausime, dirbsime ir padėsime vieni kitiems. Juk šitas projektas ir yra apie džiaugsmą, pozityvą ir meilę muzikai. O jų pasirodymai tikrai neįtikėtini. Tie kūriniai, kuriuos aš girdėjau atliekamus iš mano pačios repertuaro, buvo labai stiprūs ir lygiaverčiai mano pačios pasirodymams“, − dalyvių balsais ir pasirodymais scenoje džiaugiasi Monika Marija.

 

Monikos Marijos populiarumu tarp dalyvių negalėjo atsistebėti ir Mantas Jankavičius. Labiausiai mokytoją šokiravo tai, jog atsirado ir tokių dalyvių, kurie jo konkurentę rinkdavosi net tada, kai ji būdavo vienintelė, kurios kėdė neatsisuko.

 

„Monika Marija tikrai duoda mums su Donatu į kaulus. Aš nesistebiu, jį atrodo įspūdingai, ją myli vaikai, ji labai talentinga ir vaikai žino, kad su ja neprapuls. Manau jos didžiausias koziris yra tai, kad ji yra mergina, manau vaikams lengviau sutarti su mergaitėmis. Man tai aišku labai nepatinka. Ją pasirinkti nusprendė net mergaitė, kuriai Monika Marija vienintelė neatsisuko! Ir visiškai nenorėjo eiti nei pas mane, nei pas Donatą. Kaip taip gali būti? Bet aš tikrai nežadu nuleisti rankų. Versiuos per galvą, įkalbinėsiu, bandysiu juos papirkti viskuo kuo įmanoma“, − sako pasiduoti nežadantis Mantas, kuris jau pirmoje laidoje pasitelks visus savo aktorinius sugebėjimus, kad gautų geriausius balsus.

 

Kad Monika Marija rimčiausia antrojo sezono konkurentė įsitikinęs ir Donatas Montvydas. Pirmoje laidoje mokytojas nersis iš kailio bandydamas įkalbėti vaikus prisijungti prie jo komandos. Scenoje jam teks atlikinėti net ir akrobatinius triukus. O mokytojai juoksis, jog vaikai jį renkasi tik kaip „paguodos“ prizą, kuomet neatsisuka jų mylimas mokytojas.

 

„Dėka Lietuvos balso, Monika Marija subūrė didžiulį fanų būrį ir ji to verta visu šimtu procentų. Pačioje pradžioje mes su Mantu tik žiūrėjom ir klapsėjom akimis, suprasdami, kad jei nepasistengsime labiau, visi dalyviai tiesiog nueis pas Moniką Mariją, kol jos komandoje nebeliks vietų. Negalėjom nesijuokti, kuomet jauniausia projekto dalyvė pirmoje laidoje įnirtingai rinkosi Moniką Mariją, nors ji net neatsisuko. Šita dalyvė scenoje praktiškai padarė savo stand up‘ą, tarsi pravedė visą renginį. Reikėjo ilgai įkalbinėti, kad ji suprastų, kad rinktis teks arba mane arba Mantą“, − apie pirmosios laidos kuriozines situacijas ir Monikos Marijos triumfą pasakoja Donatas Montvydas.

 

Pirmoji „Lietuvos balsas. Vaikai“ laida jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.