„Lietuvos balse“ – blokuojami mokytojai ir įspūdingo vokalo „anime“ mergina

 

Jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK tęsis žiūrimiausio muzikinio projekto šalyje „Lietuvos balsas“ aklosios perklausos.  Pirmą kartą projekte mokytojai išbandys ir formato naujovę. Septintame sezone, kultinėse mokytojų kėdėse, šalia didžiojo raudonojo mygtuko atsirado ir dar trys, kitus mokytojus blokuojantys mygtukai, kurie į mokytojų kovą dėl geriausių balsų įneš dar daugiau intrigų.

 

„The Voice formatas nuolat vystosi ir kartais skirtingos šalys į BALSO idėją įneša šį tą savito, žinoma, šis procesas kruopščiai prižiūrimas formato kūrėjų. Štai Lietuvoje gimusi tradicija finalines kovas rengti kaip koncertinį turą, kas savaitę lankant vis kito miesto areną, formato kūrėjų pripažinta, kaip taikytina praktika ir kitose šalyse. Prieš metus Lietuva, The Voice šalių prodiuserių susitikime buvo pristatyta pavyzdžiu. Na, o mes šiemet į Lietuvos balsą įdiegėme Jungtinėse Amerikos valstijose sumanytą aklųjų perklausų intrigą – bloko mygtuką. Pagal naująsias taisykles, mokytojai šiuo mygtuku gali pasinaudoti vieną kartą aklųjų perklausų metu ir anonimiškai blokuoti kitą mokytoją, nuo galimybės pasirinkti norimą dalyvį. Bloko mygtukas reiškia, jog jį paspaudęs mokytojas, automatiškai pats atsisuka scenoje esančiam dalyviui, o blokuoto mokytojo, jie šis taip pat atsisuka, dalyvis rinktis negali. Tokiu būdu, muzikos žvaigždės tarpusavyje kovos dėl geriausių balsų, kurie jau nuo pirmų natų, jų akimis bus verti finalo,” – pasakoja Lietuvos balso vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius

 

Vieną tokių, sužavėjusių projekto mokytojus – neįtikėtinos išvaizdos „anime“ mergina Katarina. Trumpi šortukai, tinklinės pėdkelnės, ryškus makiažas ir spalvingi perukai – taip kasdienybėje ir scenoje atrodo Katarina. Lietuvoje gimusi, tačiau aštuonerius metus Sankt Peterburge gyvenusi devyniolikametė mergina, naują stilių sako atradusi tik tuomet, kai būdama keturiolikos sugrįžo gyventi į Lietuvą.

 

„Kai gyvenau Rusijoje buvau labai tylus vaikas. Šokau ir dainavau, tačiau daugiau veiklos ten neturėjau. Iš tiesų labai supykau, kai dėl tėčio darbo turėjome kraustytis gyventi į Rusiją, labai to nenorėjau. O kai po aštuonerių metų pasakė, jog grįžtame į Lietuvą, labai apsidžiaugiau, tik išsigandau, jog ten turėsiu baigti mokyklą, o lietuvių kalbos juk beveik nebemokėjau“, –  pasakoja Katarina.

 

Katarina džiaugiasi, jog sugrįžus gyventi į Lietuvą sunku nebuvo. Ji ne tik visiškai pakeitė savo išvaizdą, bet ir surado stiliaus bendraminčių, kurie per labai trumpą laiką Katariną išmokė kalbėti lietuviškai.

 

„Atvykusi lietuviškai visai nemokėjau. Porą mėnesių kalbėjau tik angliškai. Tačiau vėliau susiradau draugų, kurie specialiai su manim kalbėdavo tik lietuviškai, taip vos per metus išmokau kalbą. Vienas iš draugų parodė „anime“ filmuką, man labai patiko to filmukų personažų stilius ir nuo tada pradėjau taip rengtis, domėtis „cosplay“. Užsimaniau mėlynų plaukų, po mėnesių jau norėjau rožinių. Mano mamai tai labai nepatiko“, –  juokiasi Katarina.

 

Ekscentriška Katarinos išvaizda tikrai atkreipia dėmesį, o mergina pripažįsta ne retai sulaukianti įvairių komentarų.

 

„Dažnai sako, kad atrodau, kaip lėlė arba kaip elfas. Aišku sako, kad atrodo tarsi mergina iš „anime“ filmo. Tačiau dauguma žmonių mane palaiko, Lietuvos žmonės labai tolerantiški, daug tolerantiškesni, nei Rusijoje“ , – sako dalyvė.

 

Ar Katarinai pavyks mokytojus nustebinti ne tik savo stiliumi, bet ir balsu ir ar atsuks ji bent vieną mokytojų kėdę bei kokias aistras projekte tarp kolegų sukels anonimiškai panaudoti bloko mygtukai – jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK.