KaYra pristato naujausią kūrinį „Alligator“ su kuriuo sieks pergalės „Eurovizijos“ konkurse

 

Viena ryškiausių aktorių – atlikėjų Lietuvoje, dar neseniai prisistačiusi neįprastu sceniniu vardu ir pradėjusi naują, spalvingą muzikinį etapą, KaYra  šiandieną pristato jau antrąjį savo autorinį kūrinį „Alligator“ ir skelbia apie dalyvavimą šių metų „Eurovizijos“ atrankoje.

 

Naujasis KaYra kūrinys atveria duris į artisto gyvenimą, atskleidžiant kiek daug skirtingų kaukių tokio žmogaus gyvenimas turi. Ir, nors daina bei jos vaizdo klipas itin spalvingi, pati KaYra atskleidžia, jog šioje dainoje slepiama ir gilesnė bei ne tokia linksma mintis.

 

 „Seniai norėjau parašyti dainą apie artisto gyvenimą, apie pastangas ir marionetės vaidmenį. Tikiuosi, jog klausytojas pajus dainos bei klipo ironiją ir tris minutes įsijaus į mano kailį – ką reiškia ant scenos kurti įvairiausius personažus, žiūrovui atiduoti save ir būti bet kuo, kuo jis panorėtų, o nulipus nuo scenos pajusti tuštumą. Nors daina skamba smagiai ir lengvai, ji slepia ne visai linksmą mintį, ir aš tiesiog dievinu šį kontrastą. Dainą sukurti ir parašyti muziką man padėjo Marius Leskauskas, o žodžiai yra mano minčių srautas, apie tai, kaip tiek scenoje, tiek gyvenime yra sunku būti savimi ir mylėti save tokį, koks esi, be jokių personažų ir kaukių“, – sako atlikėja.

 

KaYra atvirai kalba, jog naujoji jos daina išties jos pačios tikrojo gyvenimo atspindys. Atlikėja pripažįsta pati dažnai kovojanti su savo vidiniais demonais, bandant pamilti save tokią, kokia yra.

 

„Manau, jog šią būseną vienaip ar kitaip išgyvena visi, tik apie tai garsiai nekalba. Pabandžiau į šią mintį pažvelgti šiek tiek smagesniu, ironišku kampu ir užkrėsti visus tokia nuotaika, kad norėtųsi griebti plaukų šepetį ir šokinėti ant lovos, kvailioti ir leisti sau pabūti visišku bepročiu, gerąja prasme. Pati tai darau kai repetuoju šią dainą, tai man padeda prisiminti, kas aš esu iš tikrųjų, nesislėpti po personažu ir nebėgti nuo savęs“, – pasakoja KaYra.

 

Idėja, jog naujojo kūrinio žodžius su savo gyvenimu gali tapatinti daugelis žmonių, pastūmėjo ryžtis ir didesniam žingsniui – dalyvauti šių metų „Eurovizijos“ atrankoje. Atlikėja tvirtai tiki savo daina ir mano, jog šis kūrinys gali atnešti sėkmę ne tik jai, bet ir visai Lietuvai.

 

 „Tikiu, kad šią dainą sau gali prisitaikyti bet koks žmogus, nepriklausomai nuo tautybės, lyties ar dar ko nors. Aš garsiai pasakysiu tai, ką daug kas dažnai nutyli: „Ei, man atsibodo slėptis po kauke, aš pavargau.” Tai galbūt nėra jokia naujiena, bet manau, jog su komanda tai darome pakankamai originaliu būdu. Savo vaizdo klipe sukūriau visiškai skirtingus septynis personažus, kvailiojau ir išleidau savo vidinį žvėriuką pasivaikščioti. Manau jog pasirodymo metu jis irgi apsilankys ant scenos“,– sako atlikėja.

 

„Alligator“ – jau antrasis atlikėjos KaYra autorinis kūrinys ir antrasis pristatytas vaizdo klipas. Itin ryškus įvaizdis jau spėjo tapti atlikėjos vizitine kortele, kurios ji nežada atsisakyti ir „Eurovizijos“ scenoje.

 

„Sceniniai įvaizdžiai  man kaip įkvėpimas, man patinka eksperimentuoti. Labai gera, kuomet įvaizdis tau padeda įsijausti, padeda gyventi tuo ką darai. Man patinka keistų formų, ryškių spalvų apdarai, aš nenoriu scenoje būti seksuali ar graži, aš noriu jaustis gerai, įdomiai ir originaliai. Noriu būti gladiatorius, lėlė, džokeris, bet kas. Noriu būti aligatorius“,- užbaigia KaYra.

 

YouTube vaizdo įrašas