„Lietuvos balse“ šį sekmadienį savo jėgas bandys prezidento Gitano Nausėdos krikšto dukra: „šie metai – Nausėdų metai“

 

Jau šį sekmadienį, LNK televizijos eteryje žiūrimiausio televizijos projekto „Lietuvos balsas“ „aklųjų perklausų“ laida prie ekranų prikaustys ne tik visą Lietuvą, bet ir jo ekscelenciją Lietuvos respublikos prezidentą Gitaną Nausėdą. Projekto scenoje savo balsu mokytojų kėdes atsukti bandys prezidento krikšto dukra Gabrielė Nausėdaitė.

 

Įspūdingos išvaizdos dalyvė pripažįsta, jog dėl savo pavardės dažnai sulaukianti klausimų, ar ją su prezidentu sieja giminystės ryšiai, tačiau apie tai kalba tik tuo atveju, jei kas nors paklausia. Gabrielės tėtis ir prezidentas – pusbroliai, tačiau pati mergina savo pavarde ir ryšiais girtis nemėgsta.

 

„Kai Gitaną išrinko prezidentu, mano gyvenime niekas nepasikeitė. Aš toliau einu savo keliu. Prieš tai galvojau ar apskritai apie tai kažkam sakyti. Bet manau, kad meluoti nereikia. Jei paklausia, pasakau. Vis tiek juk visa giminė žiūrės šį projektą, visi tai matys, nieko čia nenuslėpsi“,- sako Gabrielė.

 

Paklausta ar su krikšto tėčiu palaiko glaudžius ryšius, Gabrielė šypsosi ir negaili gražių žodžių prezidentui.

 

„Su juo labai įdomu. Mano krikšto tėčiui patinka kalbėti su jaunimu, jis visada domisi mūsų veikla ir su juo labai smagu bendrauti, dažnai sulaukiu ir įvairių patarimų“,- pasakoja Gabrielė.

 

Tačiau pačios dalyvės šeimoje kalbų apie politiką tikrai nėra. Priešingai – Gabrielės tėvai menininkai, o jos namuose nuo mažų dienų skamba muzika. Vis tik baigus mokyklą ir atėjus laikui spręsti, ką daryti toliau, Gabrielė tuomet pasirinko visai ne muzikos kelią.  

 

„Gimiau muzikantų šeimoje. Tėtis groja trimitu, mama moko dainuoti vaikus, tad muzika mūsų namuose niekada nenutyla. Tačiau pati Klaipėdos universitete baigiau menų akademiją, sportinius šokius. Anksčiau buvau kryžkelėje tarp dainavimo ir šokių, tačiau vis tik nusprendžiau pasirinkti šokius ir džiaugiuosi, kad baigiau šią specialybę“, – pasakoja Gabrielė, kuri savo šokių talentą pademonstruos ir šio sekmadienio laidoje.

 

Į projektą Gabrielė ateina išbandyti savęs ir, kaip pati sako, gerai praleisti laiką. Dalyvė atvirai pripažįstą, jog visuomet „Lietuvos balsą“ stebėdavo su pavydu, kol pagaliau nusprendė, jog užteks į kitus žiūrėti per televizijos ekraną ir laikas parodyti, ką sugeba pati.

 

„Vieni sako, jog atrodau savimi nepasitikinti, tačiau kai užlipu ant scenos, esu visiškai kitas žmogus. Dabar noriu išgirsti ne tik aplinkinių nuomonę, bet ir tikrų muzikos profesionalų. Dėl to atėjau į projektą. Noriu išbandyti save naujame amplua ir kažkaip kitaip save išreikšti. Vis tik, kaip juokiamės su šeima, juk šie metai yra Nausėdų metai“,- sako Gabrielė.

 

Kokius talentus slepia Lietuvos respublikos prezidento Gitano Nausėdos krikšto dukra ir ar pavyks jai savo balsu atsukti bent vieną mokytojų kėdę – pamatyti bus galima jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK.