Monika Marija pristato naują premjerą ir skelbia netikėtą žinią

 

Vos ką tik išplėšusi dar vieną pergalę „Lietuvos balsas. Senjorai“ projekte su savo komandos dalyviu, „Lietuvos balso“ mokytoja ir atlikėja Monika Marija 2020 metus pradeda su naujai užsibrėžtais tikslais ne tik gyvenime, bet ir muzikoje. Šiandieną atlikėja pristato naujausią autorinį kūrinį „If I leave“, su kuriuo skelbia apie dalyvavimą šių metų „Eurovizijos“ atrankoje.

 

„Tiksliai prisimenu, kad šitą dainą parašiau gulėdama vonioje tarp savo mėgstamiausių apelsinų kvapo žvakių. Melodija tiesiog šovė į galvą, o po jos greitai išgirdau ir žodžius. Dažniausiai įkvėpimas ateina tada, kai visai jo nelauki. Vėliau parodžiau savo idėją  geram draugui ir prodiuseriui Mariui Leskauskui, o jis mano mintis pavertė realybe ir „nupoliravo“ visus nelygumus“,- apie dainos gimimo istoriją pasakoja Monika Marija.

 

Po praėjusių metų „Eurovizijos“ atrankos, vos per plauką nuo pergalės buvusi Monika Marija, šiemet apie konkurso baigtį spėlioti nenori. Ir nors tvirtai tiki savo kūriniu, atlikėjai svarbiausia, jog dainoje perteikiami jausmai pasiektų visus jos klausytojus.

 

„Jaučiu, kad man geriausiai sekasi eiti per gyvenimą ir per visus jo iššūkius mažais žingsneliais, mąstant į priekį tik tiek, kiek būtina. Tad apie pergalę dabar negalvoju – mano didžiausia svajonė dabar turėti dainą, kurios istorija ir muzika rezonuotų ne tik mano viduje, bet ir mano klausytojams“,- sako Monika Marija.

 

Kūrinys „If I Leave“ itin jautrus pačiai Monikai Marijai, kuri atvirai pasakoja, jog dainos žodžiuose – vieno iš jos gyvenime vykusių etapų pasakojimas. Būtent šis pasakojimas tapo savotišku tęsiniu kūriniui, prieš dvejus metus išgarsinusiu ją, kaip atlikėją.

 

„Ši daina man – „Je suis malade“ tęsinys, antra pasakojimo dalis. Dalyvaudama „Lietuvos balse“ ir atlikusi prancūzišką dainą ne kartą minėjau, kad man prireikė didžiulės drąsos atsistojus prieš minią papasakoti kiekvieną savyje išgyventą žodį. Ši daina – apie tą patį žmogų, tik prisiminimai ir emocijos šį kartą jau daug šviežesni. Taip pat ši daina apie nuojautą – kartais net suprasdami, kad darome klaidą, taip norime ją padaryti, kad ji tampa neišvengiama“,- pasakoja Monika Marija.

 

YouTube vaizdo įrašas