„Lietuvos balsas“ premjeroje –  praeityje žymios atlikėjos sugrįžimas

 

Jau šį vakarą, 19:30 per LNK įvyks itin laukta „Lietuvos balsas“ septintojo sezono premjera, kurioje naujasis mokytojų ketvertas ieškos geriausio balso šalyje. Donatas Montvydas, Justinas Jarutis, Monique ir Monika Liu sutartinai tvirtina – tiek talentingų ir ypatingai ryškių asmenybių nei viename sezone dar nėra buvę.

 

Premjerinėje laidoje įvyks ir išskirtinis praeityje žymios „Širdelės“ grupės narės Ievos Jotkėlaitės, o dabar jau Ievos Tubinas, sugrįžimas. Būtent šios grupės daina „Moterys meluoja geriau“ buvo sukurta to paties pavadinimo populiariam televizijos serialui. Atlikėja bei tituluota gražuolė beveik po dešimtmečio pertraukos yra pasiruošusi grįžti į sceną ir parodyti, kaip stipriai pasikeitė.

 

„Noriu dainuoti ir jau atėjo metas. Metas išlysti iš to, ką dariau iki tol ir parodyti save. Koncertuoti pradėjau maždaug penkiolikos metų. Tuomet mane pastebėjo broliai Bendžiai, kurie kaip tik tuo metu sugalvojo kurti duetą. Man pasisekė ir aš į jį patekau. Tuomet turėjau labai daug geros patirties su grupe „Širdelės“. Po trijų metų visa tai baigėsi ir kokius devynis metus buvo ramybės periodas. Buvau nuo viso to pavargusi. Man patinka bendrauti ir kalbėti, bet galbūt atėjo toks metas, kai reikėjo truputį save surinkti ir dabar kylu iš pelenų“,- pasakoja Ieva.

 

Tačiau padariusi pertrauką didžiojoje scenoje, Ieva muzikos tikrai neapleido. Anksčiau visiems žinoma, kaip „Ieva iš Širdelių“, dabar projekto dalyvė yra gerbiama, mylima ir diplomuota džiazo vokalo dėstytoja.

 

„Daug koncertavau ir išbandžiau įvairiausių muzikos stilių. Vėliau baigiau džiazo muzikos studijas, po to muzikos pedagogikos magistrą. Ilgai dvejojau dėl dalyvavimo projekte. Kai dirbi su vaikais, kyla baimė, kas bus jei niekas neatsisuks. Tai jau atsakomybė ne tik prieš save, bet ir prieš savo mokinius. Bet aplinkiniai visada labai mane stūmė pabandyti. Ir aš pagalvojau „tikrai, o kodėl ne aš ten“,- apie sprendimą dalyvauti projekte pasakoja Ieva.

 

Ar atlikėjos sugrįžimas į didžiąją sceną taps sėkmingu ir savo pasirodymu Ievai pavyks atsukti mokytojų kėdes, pamatyti galima jau šį vakarą, 19:30 per LNK, didžiojoje „Lietuvos balsas“ septintojo sezono premjeroje.