„Lietuvos balse“ – karys, kuriam į glėbį puolė net muzikos žvaigždės

 

Jau šį sekmadienį, LNK televizijos eteryje startuos itin lauktas septintas „Lietuvos balsas“ sezonas. Mokytojų kėdėse –  dvi naujos muzikos žvaigždės Monika Liu ir Monique, kurios yra pasiruošusios kovoti dėl geriausių balsų projekte ir parodyti, ką sugeba ne tik užtikrintas vardas muzikos pasaulyje, bet ir tikras moteriškas žavesys. Tuo įsitikinti bus galima jau pirmojoje „aklųjų perklausų“ laidoje, kurioje mokytojų kėdes savo balsu bandys atsukti ne vienas talentingas vyras.

 

Vienas tokių – sensacija projekte tapsiantis karys Laurynas Sičiūnas. Vaikinas, dėl kurio balso ir išvaizdos  mokytojos nesivaržys ne tik pulti į sceną, bet ir … griūti po kojomis. Su kario uniforma į sceną atėjęs Laurynas tarnauja Lietuvos kariuomenėje, tačiau muzika, kaip sako pats, dar vienas jo pašaukimas.

 

„Noriu įrodyti, kad šiame projekte galiu labai daug. Per praėjusius metus ne mažai koncertavau, rašiau dainas, bet po kurio laiko tiesiog pavargau nuo kasdienybės ir nusprendžiau kardinaliai pakeisti aplinką, atrasti naujų dalykų, todėl kariuomenė tuo metu atrodė pats geriausias variantas“,- pasakoja savo gyvenimą visiškai pakeitęs Laurynas.

 

Vaikinas pripažįsta, kad net ir po šaukimo į kariuomenę, nei minutei neapleido muzikos – sukūrė grupę, su kuria nuolatos koncertuodavo ne tik savo batalione, bet ir skirtinguose miestuose, toliau kūrė dainas ir neapleido savo svajonės – kad vieną dieną, šiuos kūrinius išgirstų visa Lietuva.

 

„Šiuo metu jau nebesu šauktinis, esu profesionalas, todėl ir mano rutina kariuomenėje labai skiriasi. Šauktiniams diena prasideda nuo rytinės mankštos pusryčių, patikrinimų ir t.t.., jie gyvena kareivinėse visą tarnybos laiką. Na o profesionalai į tarnybos vietą važiuoja, kaip į darbą ir vykdo pratybas nuo 8 iki 17, žinoma išskyrus atvejus, kada pratybos vyksta 2, 3 ar daugiau parų. Tačiau muzika ir dabar visada yra šalia, savaitgaliais koncertai, darbo dienomis, grįžus namo sėdu prie pianino ar pasiimu gitarą į rankas. Kelias ir karjera kariuomenėje yra gana painus, todėl kaip jis pasisuks tikrai negaliu pasakyti. Žinoma, galima užsibrėžti tikslų tapti karininku ar siekti karjeros kaip puskarininkis, tačiau bet kada visi planai ir svajonės gal keistis. O dėl muzikos – svajoju įrašyti visas savo dainas, jas patobulinti, nes jos yra akustinės, todėl labai būtų įdomu išgirsti jas suprodiusuotas“,- apie kario gyvenimą ir muzikines svajones pasakoja projekto dalyvis.

 

Laurynas neslepia, kad vienas iš kario kozirių, kalbant apie merginas, yra būtent uniforma. Tačiau to, kaip reagavo jį pamačiusios mokytojos, net ir jis negalėjo tikėtis… Ar jo pasirodymas bus vertas kelionės į kitą projekto etapą ir kaip iš proto eis Monika Liu ir Monique, pamatyti bus galima jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK.