Karščiausias mokytojų ketvertas pradeda naują „Lietuvos balso“ sezoną: neišvengė dramų, erzinimų ir noro vienas kitą nugalėti

 

Galingai naująjį sezoną su „Lietuvos balsas. Senjorai“ serijomis pradėjęs ir žiūrimiausiu televizijos projektu tapęs „Lietuvos balsas“, jau šį sekmadienį pradeda suaugusiųjų serijų ciklą. Atsinaujinęs mokytojų ketvertas pasipildė dviem naujomis mokytojomis – šiandien populiariausia pop muzikos dainų atlikėja Monique ir viena ryškiausių ir charizmatiškiausių, didžiulę tarptautinę muzikinę patirtį turinčia dainininke ir muzikos kūrėja Moniką Liu.

 

Naujo mokytojo ketverto dėka, sezonas jau dabar vadinamas seksualiausiu istorijoje. O abi merginos sutartinai tvirtina, jog santykiai su ne pirmą sezoną projekte esančiais Donatu Montvydu ir Justinu Jaručiu nuo pat pirmųjų akimirkų projekte įgavo ir ne mažą flirto prieskonį.

 

„Žiūrovai viską pamatys patys, bet ta energija, kuri yra tarp mūsų yra kažkas tokio. Labai gerai visi sutariam, tarpusavio ryšys nerealus. Patikėkit, visiems su mumis bus žiauriai linksma“,- šypsosi naujoji projekto mokytoja Monika Liu.

 

Tačiau Monique patikina, kad nors visi projekto mokytojai yra geri draugai, konkurencija kovojant dėl geriausių balsų nežada niekur dingti.

 

„Kadangi rinksime geriausio balso savininką, tos aršios kovos netruks. Bet ko tikėtis reiktų, tai tikrumo. Ašaros, juokas, jaudulys, nusivylimas ir azartas. Visi šie dalykai visiškai neatsiejami nuo naujojo sezono. Aš sakyčiau, kad su mokytojais esam tikra itališka šeimynėlė. Justinas su Donatu mus, damas, priėmė su palaikymu ir patarimais. Bet… netrukus, mes naujokės, nustebinsim vaikinus savo atkaklumu ir jiems teks kaip mat pasikaustyti vėl. Todėl, žinoma, neišvengsim ir erzinimų vienas kito, dramų ir noro vienas kitą nugalėti. Kas gražiausia, kad išsijungus visoms kameroms, sugrįžtam į savo kambarėlį ir vienas kitą apkabinam, jei ne tiesiogiai, tai bent palaikymo žodžiais. Mes tikra šeima“,- emocijomis prieš didžiąją projekto premjerą dalinasi Monique.  

 

Ir nors mokytojos vaidmuo Monique dar visiškai naujas, atlikėja sako, jog mokytojos kėdę prisijaukinti pavyko labai greitai ir perprasti projekto žaidimo taisykles pirmasis kartas tikrai nesutrukdė.

 

„Buvo toks keistas jausmas. Vos atsisėdus į mokytojos kėdę, pajutus, kad kameros įsijungė, išgirdus pirmus dainos akordus – taip viskas buvo nauja, bet tuo pačiu ir taip sava ir pažįstama. Atrodo, kad čia sėdėjau, žavėjausi, komentavau ir viską dariau jau daug kartų. Matyt labai įsijautusi žiūrėdavau Lietuvos balsą būdama maža mergaitė. Aš žinau, kad šis sezonas bus išskirtinis savo spalvomis, kurios atsispindėjo dalyviuose. Tai nebus vien tik geri, stiprūs ar įdomūs balsai. Tai bus žmonės – personažai, į kuriuos įdomu žiūrėti. Bus labai paprastų, bet tikrų žmonių su giliais išgyvenimais. Svarbiausia juos vienija tai, kad jie visi kažką savo gyvenime nugalėjo, tam, kad atsidurtų atrankose ir įtikintų mus atsisukti“,- pasakoja Monique.

 

Karščiausias istorijoje mokytojų ketvertas, spalvingi personažai ir gražiausi balsai šalyje, privertę mokytojus atsisukti, LNK televizijos eterį užims jau šį sekmadienį, 19:30.