„Lietuvos balse. Kartos“ nugalėjo „T3“: 15 tūkst. eurų prizas ir atskleista nauja mokytoja-žvaigždė

Sekmadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko didžioji „Lietuvos balsas. Kartos“ kulminacija – tiesioginis šou finalas. Dėl penkiolikos tūkstančių eurų piniginio prizo kovojo devyni finalistai, kurie specialiai lemiamam vakarui su projekto komanda parengė įspūdingus muzikinius ir vizualinius šou.

Dar prieš finalą Kauno „Žalgirio“ arenoje pradėjo būriuotis kviestiniai svečiai, atvykę stebėti lemiamos „Lietuvos balso. Kartos“ kovos. Ant raudonojo kilimo pozavo būrys žinomų žmonių – ne tik projekto mokytojai, dalyviai, bet ir garsūs atlikėjai, prodiuseriai bei kiti pramogų pasaulio veidai.

Dėl penkiolikos tūkstančių eurų piniginio prizo finale kovojo devyni dalyviai, o jų kova buvo išties arši. Vakaro pabaigoje intriga buvo atskleista – nugalėtojų titulą pelnė grupė „T3“. Už juos balsavo 39,1 proc. žiūrovų. Antroji vieta superfinale atiteko grupei „Fuzija“ (30,1 %), trečioji – Emilijai ir Rugilei (23,4 %), ketvirtoji – Ericai Jennigs ir Pranui (7,4 %).

Dar prieš finalą paaiškėjo, kad Beno Aleksadravičiaus komanda į lemiamą kovą stoja be vieno dueto – pranešta, kad finale nepasirodys broliai dvyniai Timohi.

„Gegužės 9-ąją paaiškėjo vienų finalo dalyvių vertybinės nuostatos, kurios esmingai nesutampa su mūsų kūrybinės komandos požiūriu į pamatinius valstybingumo klausimus. Dėl šios priežasties nuspręsta „Lietuvos balsas. Kartos“ finale nesuteikti teisės pasirodyti grupei TIMOHI. Dalyvių konkursiniai numeriai išlieka nepakitę“, – dar prieš finalą informavo projekto vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius

Taigi Beno Aleksandravičiaus komandai finale atstovavo jaunimo alternatyvios muzikos grupė „Fuzija“ bei Ericos Jennings ir jos sūnaus Prano duetas. Gabrielė Vilkickytė į finalą žengė su dviem šeiminiais duetais: Dalios ir Juliaus Kūjelių bei „Lietuvos balsas. Senjorai“ projekto nugalėtojo Antano Gaudiešiaus ir jo dukros Gabrielės duetu. Vaidas Baumila finale turėjo daugiausiai – net keturis finalistus: Emilijos ir Rugilės duetą, violančelininkų Voiceless ir Kristinos Jurės kolektyvą, operos solistus Mindaugą ir Osvaldą bei italo Norberto ir lietuvių aktorės Teklės duetą. Tuo tarpu Nomeda Kazlaus į finalą atėjo su vieninteliais savo dalyviais, vaikinų grupe T3, kuriuos nuo pat pradžių vadino verčiausius pelnyti nugalėtojų titulą.

YouTube vaizdo įrašas

Vakaro metu dalyviai žiūrovus stebino įspūdingais sukurtais šou, negirdėtomis lietuviškų kūrinių interpretacijomis ir netikėtais svečiais pasirodymo metu – prie Dalios ir Juliaus Kūjelių šou prisijungė ir keturi kiti muzikalios šeimos nariai, pritardami legendinei Aistės Smilgevičiūtės dainai „Strazdas“, kurią palydėjo ir įspūdingas lazerių šou. Tuo metu operos solistams Osvaldui ir Mindaugui „Queen“ dainoje talkino ne tik keturių kontrabosų kvartetas, bet ir visą areną ant kojų pakėlusi, pasirodymo viduryje netikėtai dainos stilių pakeitusi „avant-pop“ stiliaus atlikėja ir muzikos kūrėja Monikaze. Sukurti išskirtinius šou visiems finalistams padėjo ir daugiau nei penkiasdešimt artistų ir profesionalių šokėjų.

Po pirmojo balsavimo už visus dešimt finalistų paaiškėjo, ką Lietuva palaikė labiausiai – daugiausiai balsų surinko ir į superfinalą pateko T3, „Fuzija“, Emilija ir Rugilė bei Erica Jennings su sūnumi Pranu. Iškart po to pradėtas naujas balsavimas už superfinalistus.

Vakaro metu intrigą palaikė ir šou vedėjas Rolandas Mackevičius, kuris  po vieną atskleidė naujojo „Lietuvos balso“ sezono mokytojus. Naujieji mokytojai buvo staigmena ir pačiam vedėjui – prodiuserių sumanymu jis mokytojams skambino telefonu ir tik kartu gyvai su visa Lietuva sužinojo, kas užims naujojo sezono mokytojų kėdes. Paaiškėjo, kad naujame sezone mokytojais taps Mantas Jankavičius, Benas Aleksandravičius, Gabrielė Vilkickytė ir Jessica Shy.