Kūrybos Namams ELITAZ – 19 metų

Jau beveik du dešimtmečius Kūrybos Namai ELITAZ kuria televizinę ir renginių magiją. Surinkę tvirtą industrijos profesionalų komandą, ELITAZ užtikrintai išlaiko pačių iškeltą kokybės kartelę ir siekia įsitvirtinti ne tik vietinėje, bet ir užsienio rinkoje. Šiais metais kūrybos namai mini 19-ąjį gimtadienį, kurį su visa komanda atšventė privačiame Arūno Oželio restorane “O”.

“Man ši diena labai svarbi. Iš vienos pusės atrodo, kad metų dar visai nedaug ir viskas tik įkarštyje, bet kai atsisuki atgal ir pasižiūri, kiek daug sluoksnių šioje įmonėje ir kiek žmonių dirbo ir dirba iki šiol, tikrai priverčia stabtelti ir pagalvoti kiek visko daug mes esame padarę. Esame vieninteliai “TALPA” ir “BENIJAY” kuriamų formatų atstovai Lietuvoje. Prodiusuojame ne tik tarptautinius televizijos projektus, bet ir dokumentiką, didžiausius šalyje koncertus, kuriame realybės serialus ir visame pasaulyje stebimus sporto renginius. Ateinantiems metams esame išsikėlę dar didesnius tikslus, bet vieną tikrai žinome – ir toliau sieksime išlikti rinkos lyderiais”, – užtikrinktas Kūrybos namų ELITAZ vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius.

Ši vasara Kūrybos namams ELITAZ bus ypatingai intensyvi – komanda ruošiasi jau antrojo realybės serialo TILTAS sezono filmavimams, dvyliktojo “Lietuvos balsas” sezono “aklosioms perklausoms” bei penktą kartą Lietuvoje įvyksiančiam F2 vandens formulių pasaulio čempionato etapui.