„Lietuvos balsas“ toliau verčia stebėtis: scenoje pasirodys daugkartinis Lietuvos bėgimo čempionas

 

Žiūrimiausias projektas šalyje „Lietuvos balsas“ LNK televizijos eteryje tęsia „aklųjų perklausų“ etapą. Mokytojų komandos sparčiai pildosi negirdėtais talentais iš visos Lietuvos, o raudonojo mygtuko paspaudimo kartelė dalyviams vis labiau kyla. Tačiau pasirodo, jog į projektą dalyvauti ateina ne tik profesionalūs dainininkai, bet ir profesionalūs sportininkai.

 

Šį sekmadienį savo sėkmę scenoje bandys netikėtas dalyvis – Lietuvos sporto pasaulyje puikiai pažįstamas Artūras Janauskas. Jis – daugkartinis šalies trumpų nuotolių bėgimo su kliūtimis čempionas.

 

„Mano gyvenime sportas jau tiek įsisukęs, kad norisi naujos veiklos, naujo spyrio, naujų emocijų, naujo vibe‘o. Todėl, kol dar metai leidžia, galvojau pabandysiu savo sėkmę šio projekto scenoje“, – apie sprendimą dalyvauti projekte sako Artūras.

 

33 metų sportininkas pasakoja, jog su muzika gyvenime turėjęs mažai ką bendro, nors vaikystėje ir baigė muzikos mokyklą, tačiau vėliau visą savo dėmesį sukoncentravo į rezultatų siekimą sporto pasaulyje. Ir nors įvairūs čempionai sportininką užgrūdino, Artūras neslepia, kad pirmą kartą žengdamas į sceną nesijaučia drąsiai.

 

„Turbūt sportas mane išmokė tvarkytis su jauduliu. Scenos ir varžybų jaudulys tikrai panašus. Kai reikia įveikti baimę, kalbuosi su ja. Po to ją pasodinu kažkur toli ir prašau, kad drąsa ir ryžtas eitų pirmiau baimės. Prieš startą būna, kad adrenalinas jau sukilęs, tai ir pasitrankau ir pasidaužau raumenis, bet prieš ėjimą į sceną manau užteks tik pakvėpuoti“, – prieš pasirodymą „aklosiose perklausose“ kalbės čempionas.

 

Vis tik jau repeticijose Artūro balsą išgirdęs projekto vedėjas Rolandas Mackevičius negalėjo nuslėpti nuostabos: „Dvidešimt metų vaikinas akivaizdžiai ne tuo gyvenime užsiminėjo“.

 

Įspūdinga išvaizda ir daugelį metų slėptas ypatingas vokalas, kuris privers išsilydyti mokytojų kėdėse sėdinčias Monique ir Moniką Liu – jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK.