„Lietuvos balso“ scenoje – į sceną sugrįžtantis buvęs „B‘avarijos“ grupės narys Jonas Jonušas

 

 

Jau šį vakarą LNK televizijos eteryje prasidės aštuntojo „Lietuvos balso“ sezono antroji „aklųjų perklausų“ etapo laida. Joje vietos projekte sieks būrys talentingų dalyvių, pasižyminčių ne tik stipriais balsais, bet ir išskirtinėmis istorijomis.

 

Viena didžiausių šiandienos laidos žvaigždžių – buvęs „B‘avarijos“ grupės vokalistas Jonas Jonušas. Po dvidešimties metų pertraukos muzikoje, savo sugrįžimui Jonas pasirinko būtent „Lietuvos balso“ sceną.

 

Prieš du dešimtmečius Klaipėdoje susikūrusioje ir greitai išpopuliarėjusioje penkių vaikinų grupėje „B‘avarija“, Jonas buvo vienas pagrindinių vokalistų. Tačiau po trijų kartu su grupe išleistų albumų ir netikėtai užgriuvusio populiarumo, Jonas nusprendė, kad jo ir grupės keliai turi išsiskirti.

 

„Buvo visai faina. Bet vėliau, man tiesiog nepatiko kryptis, kuria mes ėjom. Nepatiko elgesys vieno grupės nario, jis buvo labai nemalonus žmogus, todėl manau, kad būtent jis mano sprendimui padarė didžiausią įtaką“, – konfliktus su grupės nariu Juozu Liesiumi prisimena projekto dalyvis.

 

Šiuo metu Jonas užsiima video reklamos kūryba, o didžiausia savo aistra vadina  kulinariją. Muzikinę sceną į virtuvę iškeitęs dalyvis, paskutinius kelerius metus dirba kulinarijos studijoje ir konsultuoja restoranus valgiaraščio sudarymo ar patiekalų stilizavimo klausimais, dega aistra keliauti, pažinti kitų kultūrų virtuvę, o su naujais skoniais supažindinti ir tautiečius.

 

„Man stalas atrodė tarsi scena. Supratau, kad man tai tinka, nes tai tiesiog kitokia scena. Bet tas interaktyvas su žmonėmis yra daug artimesnis ir įdomesnis. Jokiame kitame darbe nėra tokio greito atsako, kaip čia. Man svarbu, kaip žmonės įvertina tai, ką padarau, svarbu jų patirtys, jų reakcija“, – pasakoja Jonas.

 

Tiesa, apie savo sprendimą dalyvauti projekte Jonas sako niekam nepranešęs. Todėl jo vaikams šiandienos  pasirodymas scenoje turėtų būti didžiulė staigmena.

 

„Nežinau, kaip tai įvertins mano vaikai. Jie visada manęs klausia, kodėl aš negaliu būti tiesiog normalus ir nedaryti visokių nesąmonių. Bet aš niekada nebūsiu normalus“, – šypsosi J. Jonušas.

 

Ar dalyvio ilga pertrauka muzikoje nepakiš jam kojos sužavint nusuktose mokytojų kėdėse sėdinčias žvaigždes ir ar mokytojai atpažins savo scenos dievaitį, kurio plakatai kabėjo net ant jų pačių namų sienų – išvysite jau šį vakarą 19:30 per LNK.