Atlikėja Marija Beržė sugrįžta į „Lietuvos balso“ sceną: „Penktame sezone mane nuleido ant žemės“

 

Ryški, charizmatiška ir scenoje tikrai ne naujokė – atlikėja Marija Beržė ne vienam muzikos mylėtojui tikrai puikiai pažįstama. Prieš trejus metus penktame „Lietuvos balso“ sezone ji privertė ne tik atsisukti visas keturias mokytojų kėdes, bet ir muzikos profesionalus ploti atsistojus. Tačiau Marija nusprendė, jog „Lietuvos balse“ padarė tikrai ne viską ir sugrįžta tam, kad dar kartą garsiai apie save primintų.

 

Marija – profesionali atlikėja. Kartu su savo įkurta grupe nuolat koncertuoja renginiuose bei šventėse ir plečia savo muzikinę veiklą. Daug metų pripažinimo šou pasaulyje siekianti atlikėja savo sėkmę jau bandė ne viename televizijos muzikos projekte, tačiau vis kažkas pakiša koją. Penktajame  „Lietuvos balso“ sezone Džordanos Butkutės komandoje buvusi atlikėja iškrito nokautuose ir finalo taip ir nepasiekė.

 

„Penktame sezone per anksti palikau projektą, todėl galvoju, kad reikia grįžti dar kartą. Dabar tikrai esu stipresnė. O kas tada nutiko, manau, kad buvo tiesiog persijaudinta. Prieš tą iškritimo dieną, pamenu, kad visą naktį negalėjau užmigti, buvau visai nemiegojus. Į filmavimus atvažiavus patyriau daug streso ir įtampos. Pamenu, kad kai patekau tarp „pavogtų“ dalyvių, o tuomet buvau pakeista kitu, tik palikus studiją pagalvojau, kad „ačiū Dievui, kad spėjau išeiti“, nes ašaros pasileido upeliais, kas šiaip tai man nėra būdinga“,  – paskutinę dieną projekte prieš trejus metus prisimena Marija.

 

Nors tuomet sėkmė nuo Marijos ir nusisuko, ji įsitikinusi, kad šis kartas bus kitoks. Įgavusi dar daugiau muzikinės patirties, projekte ji nori parodyti ne tik savo rokerišką pusę, bet ir jautrią, kurios, kaip ji sako, kol kas dar niekas nematė.

 

„Manau, kad tada į projektą atėjau per daug savimi pasitikinti ir mane nuleido ant žemės. Galvojau, kad man čia viskas išeis ir viskas puikiai gausis, o gavosi šiaip sau. Tikiuosi ir tikrai manau, kad šį kartą jau tikrai bus geriau. Iš tikrųjų esu labai rami ir labai jautri, todėl šį kartą žiūrovui norėčiau parodyti būtent šitą savo pusę“, –  sako Marija.

 

Tiek penktame sezone, tiek ir šį kartą – didžiausias Marijos noras, jog dienos šviesą pagaliau išvystų jos pačios kūryba.

 

„Dabar jau yra atėjęs tas laikas, kai nebetveria mano vidus ir aš labai noriu savo kūryba užsiimti. Turiu pilnas kišenes ir esu dėkinga, kad galėsiu stovėti projekto scenoje, nes žinant šių dienų aktualijas, atlikėjams šiuo metu tai daryti tenka labai retai“, – sako Marija.

 

Ar jos ilgametę patirtį scenoje išgirs ir šio sezono projekto mokytojai ir ar Marijai Beržei po trijų metų pertraukos ir vėl pavyks atsukti visas keturias kėdes – pamatyti bus galima jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK.