Svajonių vedėjų duetas – J. Jurkutė ir R. Zemkauskas – ves naujo formato muzikinį pokalbių šou 

„Jūs grįžtate namo, o LRT laukia su tuo, kas svarbiausia jums“ – nuo rugsėjo 3 d. startuoja naujasis LRT televizijų sezonas. Viena iš sezono naujienų – šeštadienio pramoginė laida – muzikinis pokalbių šou „Svajonių duetai“. Laidos formatas suteikia unikalią galimybę Lietuvos muzikos žvaigždėms sudainuoti duetus, kurie iki šiol atrodė neįmanomi. 

 

 

 

Kiekvieną šeštadienį projekto žiūrovai išvys penkis svajones pildančius duetus gyvomis legendomis ir mus jau palikusiais atlikėjais. Studijoje su dalyviais apie jų muzikinį kelią ir klipų filmavimo įspūdžius kalbėsis laidos vedėjai Jurgita Jurkutė ir Rytis Zemkauskas.  

Dažnas mūsų pasvajojame apie galimybę sudainuoti scenoje ar muzikiniame klipe su savo mylimiausiais dainininkais ar muzikos grupėmis. Svajoja ir Lietuvos atlikėjai, kuriems didelę įtaką daro kitos Lietuvos ir pasaulio žvaigždės – įkvepia kurti, rodo pavyzdį ir keičia gyvenimus. 

Šeštadienio šou „Svajonių duetai“ kvies iš naujo įvertinti Lietuvos ir pasaulio muzikos grandus, išvysti juos gerai pažįstamų atlikėjų akimis bei pamatyti, kaip muzika ir technologijos pildo svajones. Projekto dalyviai dainuos kartu su Fredžiu Merkuriu, Dolly Parton, Lady Gaga, Vytautu Kernagiu ir daugybe kitų atlikėjų. 

 

 

„Technologiniu požiūriu šis projektas – tikras iššūkis. Filmavimai labiau primena kino, o ne televizijos filmavimo aikštelę, kurioje daugiausiai lemia šviesa ir kantrybė bei išskirtinai kruopštus grafikos dizainerių darbas. Subūrėme tarptautinę komandą, kurioje darbuojasi LRT televizijos profesionalai, prodiuseriai iš Olandijos, vaizdo grafikai bei režisieriai iš Lietuvos ir Latvijos. 

Komandą subūrėme tam, kad didelių pastangų dėka įvyktų nedidelė, bet širdį paliečianti televizijos magija“, – apie projektą pasakoja kūrybos namų „Elitaz“ prodiuseris Gediminas Jaunius.  

 

 

Šou „Svajonių duetai“ sėkmės pirmiausia sulaukė Olandijoje, o formato kūrėjai „Talpa“ su šiuo projektu užsienyje dirbs pirmą kartą. „Džiaugiamės, matydami, kaip neįtikėtinai sėkmingas ir emocijų kupinas projektas keliauja“, – teigia „Talpa“ tarptautinių pardavimų vadovas Sebastian van Barneveld.

LRT didžiojoje studijoje Lietuvos atlikėjai kalbėsis su žiūrovams atskirai gerai pažįstamais, bet pirmą kartą duetu laidą vedančiais J. Jurkute ir R. Zemkausku. Pasakojimuose ir siužetuose iš klipų filmavimo užkulisių atsiskleis tai, ką projekto dalyviams reiškia muzika ir kodėl jiems svarbus duetui pasirinktas atlikėjas ar jo kūrinys. 

 

 

Vieniems atlikėjams tai – pirmoji išgrista daina ar įsigyta plokštelė, kitiems – muzika, skambėjusi per vestuvinį šokį ar tai, nuo ko prasidėjo jų muzikinis kelias. Dalis atlikėjų savo dainos pasirinkimu siekia įveikti iššūkį sudainuoti su atlikėju, kuriuo žavisi, bet patys niekada negalėtų būti. 

Neįmanomus duetus įmanomais pavers ne tik Lietuvos žvaigždžių pastangos, bet ir moderniausios postprodukcijos technikos. Projekto dalyviai iš anksto nufilmuoti atliekantys dainą prie žalių ekranų, o į tai, kaip atrodys galutinis rezultatas, sureaguos prieš kameras studijoje: kaip ir laidos žiūrovai, dalyviai duetus išvys pirmąjį kartą. 

 

 

Naujajame LRT TELEVIZIJOS sezone – tai, kas svarbiausia jums, laukiantiems šeštadienio. Projektą „Svajonių duetai“ – stebėkite nuo rugsėjo 3 d., šeštadieniais, 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ bei portale LRT.lt. 

Visas naujienas apie LRT TELEVIZIJĄ ir LRT PLIUS rasite specialiame polapyje: www.lrt.lt.  Visas sezono naujienas galima rasti ir LRT mediatekoje.