Startuoja lietuviška tinklalaidė apie odontologų darbą – tyrinės odontologų stalčius ir atsakys į visus rūpimus klausimas apie dantų priežiūrą

Kodėl odontologo kėdė yra turbūt brangiausias baldas, ant kurio kada nors esate sėdėję? Kaip išvesti odontologą iš proto? Kada specialistu pasitikėti, o kada konsultuotis papildomai? Šie ir kiti kiekvienam dantis turinčiam žmogui kylantys klausimai pagaliau bus atsakyti naujoje, itin atviroje ir subtilaus humoro kupinoje tinklalaidėje „Margo: visa tiesa apie tavo dantis“.

 

Laidos idėja gimė kabinete

 

Tinklalaidės „Margo: visa tiesa apie tavo dantis“ vedėja ir ekspertė – daugiau nei dvylika metų odontologijos srityje dirbanti Margarita Musteikytė. Margarita ne tik nuolatos tobulina savo žinias visame pasaulyje – pradedant neakivaizdiniais kursais Kembridžo, Bostono universitetuose ar veikla pasaulio ir JAV odontologų asociacijose – bet ir mielai savo patirtimi dalinasi su kitais. Tai pastebėjo ir Margaritos kabinete atsidūręs kūrybos namų „Elitaz“ vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius – išgirdęs Margaritos nuogąstavimus, kad lietuviai vis dar turi labai mažai žinių apie odontologų darbą, Gediminas akimirksniu sugalvojo idėją naujam edukaciniam projektui.

 

„Su Gediminu susipažinau mažai tikėtinoje vietoje – odontologo kėdėje! Sakau: Gediminai, žmonės labai mažai žino apie dantis ir dantistus, ką jie ten iš viso daro. O jis: tai gerai, tuoj sužinos!, – šypsosi charizmatiškoji odontologė Margarita, tačiau prisipažįsta, kad įsijausti į naują – laidų vedėjos – amplua nebuvo paprasta. „Pradėjus filmavimus, nesigaudžiau, kur žiūrėti, kur rankas ir kojas laikyti, kada galima nosį pasikasyti, na bet šiandien jau turime kameros nebebijančią dantistę ir krūvą filmukų įvairiausiomis temomis. Mano tikslas yra papasakoti tiesą, kaip yra iš tikrųjų su tais dantimis, padėti atskirti, kur yra teisingi dalykai, o kur labiau reklama, kur mitai, paistalai, o kur tiesa“, – sako M. Musteikytė.

 

 

Laidos bendraautorius Gediminas Jaunius sako, kad Gydytoja Margarita Musteikytė nepalieka abejonių ne tik savo profesionalumu, bet ir ryškia charizma, būdinga eterio žmonėms: „Džiaugiuosi, kad pagaliau galime pristatyti pirmąsias keturias serijas iš ciklo “Margo: visa tiesa apie tavo dantis”, kurių ketiname sukurti dar be vieną. Esu tikras, nuo šiol Lietuva daugiau žinos apie savo dantis, o taip atras ypatingai žavią ir kompetentingą dantų gydytoja, kuriai drįstu prognozuoti sėkmę ne tik odontologijos kabinete, bet ir filmavimo studijoje”.

 

NASA technologijos jūsų burnoje

 

15000 Eur – tiek vidutiniškai verti vien smulkieji įrankiai, kuriuos per vieną dieną panaudoja vienas odontologas. O kur dar baldai, medžiagos ir kita įranga, kurioje taikomis technologijos neretai yra NASA lygio. „Noriu papasakoti jums visas odontologų paslaptis ir leisti geriau suprasti jų darbą: pavyzdžiui, kodėl neretai odontologai nėra turtuoliai a rnet patiria bankrotą, kaip atrodo jų sekinanti darbotvarkė, arba atvirkščiai – kodėl kai kurie specialistai imasi vienokių ar kitokių gudrybių, kurias pacientas turėtų išmokti atpažinti“, – sako Margarita.
Dantų plombavimas, estetika, rovimas, implantavimas, kapos, kabės, protezavimas, bendravimas su odontologu ir tiesiog dokumentikos lygio patirtys kuičiantis po stalčius jo kabinete – visa tai jau nuo dabar galite pamatyti Youtube kanale “platformA” išleidžiamose naujose tinklalaidėse „Margo: visa tiesa apie tavo dantis“.

 

YouTube vaizdo įrašas