„Lietuvos balsas. Vaikai“ nugalėtojas Džiugas pristato pirmąją dainą: „Anksčiau apie tai tik nedrąsiai pasvajodavau“

Panašu, kad televizijos projekte iškovota pergalė, buvo tik pirmasis žiūrovų numylėtinio Džiugo Joneikio žingsnis. Pasiekęs šį tikslą, jis nieko nelaukęs ėmėsi siekti kito ir šiandien jau pristato debiutinę dainą. Kartu su klipu pasirodęs kūrinys „Ryte“ tarsi sako, kad grįžimas į mokyklą šį rudenį atlikėjui buvo kitoks – ten grįžo tas pats Džiugas, tačiau dabar – jau turintis didelių svajonių ir planų.

 

 

Po triukšmingos pergalės televizijos projekte „Lietuvos balsas. Vaikai“ Džiugo gerbėjai nekantriai laukė, kas bus toliau. Atlikėjas įsitikinęs, kad svajonės ir planai pildosi tik tyliai dirbant ir to siekiant, tad kaip tik tą jis ir darė, o šio darbo rezultatas – pirmoji daina ir klipas.

 

 

Debiutinis kūrinys „Ryte“ – daina apie meilę, kuri ryte išnyksta, tačiau atliekama energingai ir atspindi emocijas, kurios lydėjo Džiugą viso kūrybinio proceso metu.

 

„Jaudulys, adrenalinas, nerimas, pasididžiavimas… Vien pagalvojus apima daugybė besimainančių jausmų. Anksčiau apie tai tik nedrąsiai pasvajodavau, o dabar štai leidžiu savo dainą. Rezultatu esu daugiau nei patenkintas. Tikiu, kad klausytojams daina patiks lygiai taip pat, kaip ir man. Bet kitoks rezultatas ir negalėjo būti – prie dainos dirbo didžiausi profesionalai, patikėję ir pasitikėję manimi. Man didžiausia garbė dirbti su šia nuostabia komanda ir esu jiems nepaprastai dėkingas“, – sakė atlikėjas.

 

 

Debiutinės dainos įrašams ir klipo filmavimui aplink Džiugą susibūrė komanda, kurioje – žinomi Lietuvos muzikos ir pramogų pasaulio vardai, tokie kaip Gediminas Jaunius, Giedrė Kilčiauskienė, Paulius Vaicekauskas-Plucando, Edgaras Kerpė ir kt.

 

 

Dainos „Ryte“ žodžius ir melodiją sukūrusi G. Kilčiauskienė prisipažino, kad šį pasiūlymą priėmė tikrai ne iš karto.

 

„Paprastai labai vengiu kitiems atlikėjams kurti dainų tekstus ir melodijas. Dar labiau suabejojau gavusi pasiūlymą kurti paaugliui vaikinui. Visgi vedina kažkokios intuicijos sutikau, o kai jis visiškai aiškiai suformulavo norimos dainos mintį – abejonių nebeliko. Tiek tekstas, tiek melodija liejosi lengvai – lyg kurčiau sau. Pusiau rimtai juokavau: jei daina netiks, pasiliksiu ją sau. Bet daina Džiugui labai patiko, tad sau teks susikurti kitą“, – juokėsi dainos autorė.

 

 

Pasiruošimas klipo filmavimui ir šokio judesių mokymosi procesas jam neatrodė sudėtingas. Pasak jo, mėgaujantis tuo, ką darai, viskas atrodo lengva, o visi nauji dalykai susigeria tiesiai į vidų.

 

 

Gerų žodžių Džiugo profesionalumui negailėjo ir klipo režisierius bei choreografas Edgaras Kerpė.

 

 

„Džiugas viską kuo puikiausiai išpildė ir perteikė filmavimo dieną, todėl viską padarėme tiksliai ir laiku. Idėją filmuoti mokykloje pasiūlė Julius Valančauskas – tai simboliška vieta“, – kalbėjo šokėjas.

 

 

Daina ir klipas „Ryte“ yra pirmasis bendras Džiugo ir kūrybos namų „Elitaz“ darbas. Prodiuseris Gediminas Jaunius pasakojo, kad ties šia daina komanda dirbo kūrybinių dirbtuvių metodu, kuris yra populiarus Vakarų šalyse.

 

 

„Džiaugiuosi, jog aplink Džiugą pavyko suburti unikalią kompaniją. Viskas vyko tikrai sklandžiai ir natūraliai, tad drįstu sakyti, kad šis kelias pasiteisino. Visa kūrybinė komanda be galo džiaugiasi rezultatu, tačiau tikrąją singlo sėkmę patvirtins klausytojai. Ir pats nekantrauju sužinoti, ar ši daina jiems pasirodys tokia pat užkrečianti kaip ir mums“, – sakė G. Jaunius.

 

YouTube vaizdo įrašas