Ievos Mackevičienės karjeroje – netikėtas posūkis

 

 

Vienas laukiamiausių LNK televizijos projektų „Lietuvos balsas. Kartos“ (The Voice. Generations) žada daugybę netikėtumų, vienas jų – naujoji televizijos projekto reporterė. Daugelis su nekantrumu laukė ir spėliojo, kas stos prie projekto vairo šalia charizmatiškojo vedėjo Rolando Mackevičiaus. Pagaliau paslaptis atskleista – prie „Lietuvos balso“ šeimos jungiasi nuomonės formuotoja, įvairių projektų ambasadorė Ieva Mackevičienė. 

 

 

„Kadangi mano vyras jau daugelį metų dirba šiame projekte, emociškai aš jau esu labai prisirišusi. Mūsu visa šeima turi ypatingai didelį bendrystės ryšį, mes vienas kitą visuomet ir visur palaikome, tad nors fiziškai filmavimuose iki šiol neteko dalyvauti, mes nesame praleidę nei vienos laidos. Visuomet jaučiau, kad „Lietuvos balsas“ – tarsi dar vienas šeimos narys.

 

 

Ir labai džiaugiuosi, kad nuo šiol galėsiu dar labiau įsilieti į šią didžiulę šeimą, komandą. Su nekantrumu laukiu filmavimų, pažinties su visais dalyviais ir labai tikiuosi, kad ši mūsų draugystė taps ypatinga“, – šypsosi I. Mackevičienė.

 

 

Iki šiol „Lietuvos balsas“ projektuose nepriekaištingai pasirodė socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino, kurią televizijos žiūrovai sutiko su didžiulėmis simpatijomis.

 

 

O praėjusio sezonų žvaigždė Kristina Radžiukynaitė – „KaYra“ visiems dar kartą įrodė, kiek daug talentų gali slypėti viename žmoguje. Prodiuseriai prasitaria, kad „Lietuvos balsas. Kartos“ projektas ypač skirsis nuo visų buvusių ir jį reiktų vertinti atskirai, būtent dėl to buvo nuspręsta dar labiau papildyti „Lietuvos balso“ pajėgas.

 

 

Pasak „Elitaz“ vyriausiojo prodiuserio Gedimino Jauniaus, jis su profesionalų komanda kiekvienais metas stengiasi nustebinti net išrankiausius žiūrovus. Daugybę televizijos projektų sukūręs prodiuseris neabejoja, kad televizijos žiūrovai bus maloniai nustebinti naujuoju projektu, o prie „Lietuvos balso“ šeimos prisijungusi Ieva Mackevičienė nepriekaištingai išpildys visus lūkesčius:

 

 

„Esame pasirengę šį Lietuvos balso sezoną prisotinti malonių netikėtumų ir džiugių posūkių! Neabejotinai vienas tokių – prie Rolando prisijungianti Ieva. Kas gali žinoti, gal ir kitos Mackevičių kartos retsykiais išdygs LNK televizijos ekrane. Darome viską, kad dalyviams būtų jauku, o dalyvavimas projekte būtų nepamirštama patirtis. Būtent su šia misija į Lietuvos balso šeimą jungiasi talentingoji ir populiarioji Ieva.“

 

 

Projektas „Lietuvos balsas. Kartos“ ypatingas ne tik savo unikaliu formatu, kurio metu muzikinėje scenoje susitiks visos kartos, toks formatas bus vienas pirmųjų rodomas visame pasaulyje.

 

 

I. Mackevičienė sako, kad darbas televizijoje jai nėra naujovė, ji yra vedusi ne vieną televizijos laidą, kolegėmis kuria specialias transliacijas internetinėje erdvėje, tačiau projektas „Lietuvos balsas. Kartos“ I. Mackevičienei turi ypatingą reikšmę:

 

 

„Suprantu, kad tai naujas projektas. Ir būtent toks formatas bus rodomas pirmą kartą ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Esame vieni pirmųjų, kuriems teks didžiulė garbė ir kartu atsakomybė pristatyti būtent tokį formatą. Man pasisekė, kad mano asmeninės savybės neleidžia man atsipalaiduoti ir atsainiai žiūrėti į bet kokį darbą. Aš visuomet su pasididžiavimu stengiuosi atlikti man pavestus darbus ir projektus. Neabejoju, kad šis mano gyvenimo nuotykis taps vienu įsimintiniausių“.

 

 

Unikalaus formato „Lietuvos balsas. Kartos“ projektas žiūrovus kvies prie televizijos ekranų jau 2022-aisiais, o visi neabejingi scenai savo jėgas gali išmėginti projekte pildydami anketą internetiniame tinklapyje WWW. LNK.lt.