Lietuvos balsas“ išrinko nugalėtoją – septintąjį projekto sezoną laimėjo Justino Jaručio komandos dalyvė Evita Cololo

 

Šį vakarą LNK televizijos eteryje įvyko didysis „Lietuvos balso“ septintojo sezono finalas, kuriame paaiškėjo, kas tapo viso projekto nugalėtoju. Šou metu scenoje pasirodė ir kūrinius atliko dvylika finalistų: Simona, Jokūbas, Edgars, Simonas, Evita, Elizaveta, Miglė, Elizabeth, Karolina, Katerina, Juozas ir Justina.

 

Karantino metu pasirodymai buvo nufilmuoti iš anksto dar praėjusią savaitę, tačiau šį vakarą visi dvylika finalistų, projekto mokytojai ir kiti projekto gerbėjai šį šou savo automobiliuose gyvai stebėjo didžiuliame ekrane ant Ozo prekybos centro stogo. Čia tiesiogiai vyko ir keturių superfinalistų bei nugalėtojo paskelbimas. Vakaro metu, susirinkę transliaciją stebėti didžiuliame ekrane, turėjo unikalią galimybę išvysti ir gyvus Lietuvos balso žvaigždžių pasirodymus. Scenoje šou sukūrė pirmojo „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezono nugalėtoja Milėja, antrojo „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezono nugalėtojas Matas bei penktojo „Lietuvos balso“ sezono žvaigždės Paulina ir KaYra.

 

Finalo metu žiūrovai balsavo dviem etapais. Pimojo balsavimo metu iš viso buvo surinkta  20 299 balsų. Žiūrovai už finalistus balsavo taip: 3126 už Simoną Jakubėnaitę,  2476 už Jokūbą, 322 už Edgars, 1929 už Simoną, 3933 už Evitą, 127 už Elizavetą, 1936 už Miglę, 1953 už Elizabeth, 2408 už Karoliną, 934 už Kateriną, 624 už Juozą ir 531 už Justina.

 

Po pirmojo balsavimo etapo, tiesiogiai ant Ozo prekybos centro stogo, Rolandas Mackevičius paskelbė keturis daugiausiai žiūrovų balsų surinkusius superfinalistus – Evitą, Simoną Jakubėnaitę, Jokūbą ir Karoliną. Už juos žiūrovų balsavimas buvo paskelbtas dar kartą ir visi balsai buvo skaičiuojami iš naujo. Žiūrovai turėjo vos kelias minutes nuspręsti, kas taps viso sezono nugalėtoju.

 

Po antro balsavimo etapo, žiūrovai nusprendė – septintojo sezono nugalėtoju tapo Justino Jaručio  komandos dalyvė Evita Cololo.  Už keturis super finalistus iš viso balsavo 4896 kartus. Evita surinko 2139 balsus, Simona surinko 1462  balsus, Jokūbas surinko 718 balsus, o Karolina surinko 577 balsus.

 

Nugalėtojo paskelbimas įvyko tiesiogiai ant Ozo prekybos centro stogo. Jam atiteko LNK įsteigtas piniginis prizas – penkiolika tūkstančių eurų ir kontraktas su ELITAZ Music.

 

Evita neslėpė džiaugsmo: „Dar nejaučiu, kad laimėjau. Man tuoj turėtų ateiti tas jausmas. Balsai labai laviravo viso finalo metu. Manau, kad didžiausią įtaką jiems padarė mano pasirodymas, kuris buvo paskutinis. Bet aš dabar nesuvokiu, kad laimėjau“, – scenoje kalbėjo Evita.

 

Nugalėtoja džiaugėsi ir kūrybos namų ELITAZ, prodiusuojančių „Lietuvos balso“ projektus vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius: „Viso projekto metu Evita stabiliai lyderiavo atsižvelgiant į žiūrovų simpatijas ir jai skiriamą dėmesį socialiniuose tinkluose. Jos pergalė nėra netikėta, tačiau labai pelnyta. Džiaugiuosi, kad tokia talentinga ir graži mergina reprezentuos „Lietuvos balsą“. Labai linkiu jai drąsos scenoje ir jau nekantriai laukiu susitikimo rytoj, kuomet aptarsime jos tolimesnius muzikinius planus, dirbant su ELITAZ Music.“

 

Pasibaigus finalo transliacijai LNK televizijos eteryje, susirinkusiems finalą stebėti ant Ozo prekybos centro stogo bei stebintiems tiesioginę transliaciją „Lietuvos balso“ Facebook paskyroje, Evita pasirodė gyvai ir pakartojo kūrinį, kuris finale jam atnešė pergalę.

 

„Lietuvos balsas“, „Lietuvos balsas. Senjorai“ ir „Lietuvos balsas. Vaikai“ projektai jau pradėjo dalyvių registraciją į naują sezoną. Projektai į LNK televizijos eterį sugrįš jau šį rudenį. Pildyti anketas galima www.lnk.lt