G. Vilkickytė apie savo duetą su A. Lukoševičiumi-Obuoliu: „Tamsus langas“ – daina, kokią būčiau sukūrusi pati, bet nespėjau 

 

Atlikėja ir dainų autorė Gabrielė Vilkickytė pasakoja, jog tada, kai pati dar nedrįsdavo kurti dainų, koncertuose atlikdavo dainą „Tamsus langas“. Nors kartu su šviesaus atminimo Alvydu Lukoševičiumi-Obuoliu šio kūrinio sudainuoti nespėjo, šeštadienį LRT TELEVIZIJOS eteryje startuojančiame muzikiniame pokalbių šou „Svajonių duetai“ šį ir kitus neįmanomus duetus įgyvendinti padės technologijos. 

„Kartą pamačiau trijų valandų medžiagą iš savo vaikystės. Ir ten – trijų metukų Gabrielytė laksto po butą, kuriame mes gyvenome. Ir aš žiūriu tris valandas į šitą vaiką ir galvoju: aš dėl šito vaiko tikrai viską padarysiu“, – apie pasiryžimą siekti muzikantės karjeros pasakoja viena iš penkių pirmosios „Svajonių duetų“ laidos dalyvių, G. Vilkickytė.

 

 

Anot atlikėjos, karjeros pradžioje jai buvo itin svarbi A. Lukoševičiaus-Obuolio daina „Tamsus vakaras“: „Ta daina man buvo toks saugumo kokonas vaikystėj, aš joje rasdavau komfortą. Paskui aš tą dainą įtraukdavau į savo programą – kol dar nedrįsdavau dar pati kurti dainų. Man ši daina „sueidavo“ kaip tai, ką pati sukurčiau, bet nespėjau, nes jis jau užrašė“.

Savo svajonių duetui G. Vilkickytė pasirinkto būtent šią dainą: į A. Lukoševičiaus pasirodymą ji nusikels technologijų pagalba ir šeštadienį savo svajonių duetą kartu su LRT TELEVIZIJOS žiūrovais išvys pirmą kartą.

 

 

Laidos žiūrovų lauks ir dar keturi muzkiniai klipai bei atviri pasakojimai apie dalyvių gyvenimo ir karjeros kelius. Reklamos specialistė, atlikėja Dovilė Filmanavičiūtė nusikels į danų atlikėjos Robyn dainos „Dancing on My Own“ muzikinį klipą ir papasakos, kodėl jis buvo toks svarbus asmeninės muzikos karjeros pradžioje. 

Atlikėjas Sasha Song prisijungs prie šviesaus atminimo George Michael, atliekančio legendinę dainą „Freedom“ (liet. „Laisvė“) ir pasidalins istorija apie tai, ką laisvė jam reiškė sudėtingiausiu gyvenimu laikotarpiu. Eteryje žiūrovai išvys ir Vaido Baumilos svajonių duetą – atlikėjas pasirodys John Legend dainos „Ordinary People“ muzikiniame klipe. 

 

 

 

Eteryje pasirodys ir šviesaus atminimo Rolandas Janavičius, prie kurio prisijungs ir ilgametės draugystės pradžią primenančią dainą „Rytas perone“ kartu sudainuos Gintarė Karaliūnaitė. 

 

 

 

Pokalbiai apie įveiktus gyvenimo sunkumus, įkvėpimą kurti ir duetus, kurie iki šiol atrodė neįmanomi – muzikiniame pokalbių šou „Svajonių duetai“. Pirmoji projekto laida žiūrovų lauks jau šį šeštadienį, 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt. 

Kiekvieną projekto laidą po premjeros stebėti bus galima ir LRT mediatekoje.