ELITAZ 2024 startas: “Lietuvos Balsas Kartos” projekto filmavimai ir ITV festivalis

Kovo 25-28 dienomis ELITAZ kartu su didžiule industrijos profesionalų komanda persikėlė į Klaipėdos „Švyturio“ areną – čia įvyko muzikinio projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ dvikovų, nokautų ir kryžminių kovų etapų filmavimai. Naujuose projekto etapuose duetai, trio, grupės ir kolektyvai dirbo kartu su projekto mokytojais, muzikos žvaigždėmis Nomeda Kazlaus, Vaidu Baumila, Benu Aleksandravičiumi ir Gabriele Vilkickyte, kad paruoštų įsimintinus muzikinius pasirodymus scenoje, pritariant ELITAZ gyvo garso grupei.  Filmavimo metu scenoje iš viso įvyko ir buvo nufilmuota daugiau nei 80 muzikinių pasirodymų. Tuo tarpu gausiai arenoje susirinkę Klaipėdiečiai turėjo unikalią galimybę – jie pirmieji sužinojo dešimt dalyvių, kurie pateko į didįjį projekto finalą, kuris tiesiogiai įvyks gegužės 12 dieną, Kauno Žalgirio arenoje.

Išskirtinius pasirodymus surengė ir projekto mokytojai – jie scenoje pasirodė netikėtuose duetuose su Klaipėdoje garsiais atlikėjais. Nustebino ir projekto vedėjai Rolandas Mackevičius ir Eglė Jurgaitytė, kurie paruošė unikalų atidarymo šou – jį žiūrovai galės išvysti „kryžminių kovų“ etape.

Tris dienas vykusius filmavimus stebėjo ne tik gausiai susirinkusi publika, bet ir ypatingi svečiai iš užsienio. ELITAZ komanda, kaip vieninteliai ITV projektų atstovai Baltijos šalyse surengė mini ITV festivalį, kuriame pristatė  naujausias ITV tendencijas ir formatus.

Renginyje dalyvavo vykdantysis Kanados ir Prancūzijos „The Voice“ formato prodiuseris Benoit Cremont, bei  televizijos ir sporto verslo lyderiai Baltijos šalyse, Nyderlanduose bei Jungtinėje Karalystėje: Liga Lise (LMT), Karlis Dorbe (LMT), Jüri Pihel (Kanal 2), Milan Vollebregt (ITV), Huub Van Ballegooy(ITV), Ross Clark (BBM), Gediminas Jaunius (ELITAZ) bei Rovena Sankalienė (ELITAZ). Susirinkusieji  dalinosi šių metų ITV naujienomis bei įžvalgomis, kaip sukurti tik aukščiausius kokybės standartus atitinkančią TV produkciją.

Konferencijos metu rinkos lyderiai aptarė globalias tendencijas sporto ir pramogų industrijoje, tarptautinio „The Voice“ formato ypatumus skirtingose rinkose ir pristatė naujausius ITV formatus, kurie jau šiemet pasirodys televizijos eteryje.