Sipavičius apie šviesaus atminimo Miščiukaitę: žvelgiant į ją ant scenos buvo justi, kad viduje sėdi velniūkštis

 

 

Paskutinėje muzikinio pokalbių šou „Svajonių duetai“ laidoje Egidijus Sipavičius atliks duetą su šviesaus atminimo atlikėja Janina Miščiukaite. Dainininkas sako, jog ši duetas – pagarbos ženklas atlikėjai, kuri ir labai didelė Lietuvos muzikinės istorijos dalis, ir jį patį įkvėpusi ypatingo, nelietuviško temperamento moteris. 

Anot E. Sipavičiaus, jį į muzikinį kelią palydėjo aibė atsitiktinumų, už kuriuos jaučiasi labai dėkingas: „Gyvenimas scenoje yra džiugesio kupinas. Iki scenos kartais nuvažiuoti sunku, bet kai scenoj būni – esi kitoje dimensijoje.“

Kelio pradžioje didelę įtaką atlikėjui darė orkestras „Oktava“, kurio viena iš solisčių buvo Janina Miščiukaitė: „Oktavos“ aranžuotės buvo pačios geriausios, joje dirbo patys geriausi muzikantai, vyko gastrolės į užsienį. Tai buvo laikoma reprezentatyviu ir labai geru muzikiniu lygiu.“

 

 

 

Po E. Sipavičiaus kartu su J. Miščiukaite atliksimos dainos „Senas tėvo smuike“ finalinėje „Svajonių duetų“ laidoje nuskambės ir dar keturi Lietuvos atlikėjų duetai. Monika Linkytė dainuos duetą su britų popmuzikos atlikėja, ją įkvepiančia ir suteikiančia stiprybės einant į sceną.

Justinas Lapatinskas eteryje pasirodys su dar vienu iš Lietuvos legendinių atlikėjų ir papasakos apie jo reikšmę savo karjerai.

 

 

Erica Jennings žiūrovus grąžins į šių dienų muziką ir papasakos apie tai, kas padėjo išgyventi pastarųjų kelerių metų gyvenimo sunkumus. Ne tik laidą, bet ir visą projektą efektingu duetu su visame pasaulyje žinoma popstiliaus atlikėja baigs grupės „VIG Roses“ narė Akvilė Matukaitė.

 

Prie finišo tiesiosios artėjantis muzikinis projektas „Svajonių duetai“ – šį šeštadienį, 21 val., per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt. Visas laidas po premjeros žiūrėti galima ir LRT mediatekoje.