Ščiogolevaitė apie duetą su Verka Serdučka: juokdarys gali sakyti tiesą ir niekas ant jo nepyks

 

Rūtą Ščiogolevaitę LRT TELEVIZIJOS žiūrovai laidoje „Svajonių duetai“ išvys dar nematytame amplua – atlikėja nusikels į 2007 m. eurovizinį pasirodymą „Laša tumbai“ ir savo svajonių duetą atliks kartu su Verka Serdučka. Dainininkė sako, jog nuotaikinga daina jai – netikėta proga televizijos eteryje pabūti savimi. 

„Aš pati save nustebinau, nes labai spontaniškai priėmiau sprendimą, – apie duetą pasakoja R. Ščiogolevaitė. – Tai, ko man labiausiai norėjosi, trūko, matyt, apskritai ir gyvenime ir scenoje to linksmumo, galbūt tokio nedidelio artistiško avantiūrizmo, kuris manyje gyvena. Tam pasitaiko labai mažai progų – pabūti savimi toje sferoje, kurioje aš labai gerai jaučiuosi.“

 

 

Atlikėjos manymu, dainuodama „Laša tumbai“ Verka Serdučka ne tik linksmina publiką: „Tai, kaip jis pasako tiesą, mane labai žavi. Tai žaidimo forma su gera humoro doze, bet ten galima rasti labai daug prasmių.“ Pati R. Ščiogolevaitė pabrėžia, jog dainą pasirinko ir norėdama siųsti palaikymo ženklą Ukrainai.

 

 

Šeštadienį laukiantis nuotaikingas pasirodymas, anot R. Ščiogolevaitės, atspindės jos pačios gyvenimą: „Labai daug ką gyvenime perleidžiu per humoro filtrą. Tai yra dalis manęs – humorą labai vertinu ir kituose. Tai – vienas iš stipriausių ginklų ir labai svarbus vaistas, todėl tikriausiai tinka visose gyvenimo srityse.“

Penktosios muzikinio projekto laidos žiūrovai eteryje išvys dar keturis Lietuvos atlikėjų klipus. Laidos pradžioje roko grupės „Jauti“ vokalistas Džiugas Širvys nusikels į melodingą lietuviškos estrados hitą ir papasakos istoriją apie savo pirmąją meilę, kuri taip ir liko be atsako.

 

Steponas Januška kvies kartu pasiklausyti jo muzikinį kelią įkvėpusio atlikėjo, o Evelina Sašenko su gerai žinoma romantiška melodija visus nukels į XX a. 6 deš. Prancūziją bei papasakos apie su dukters gimimu atėjusią gyvenimo laimę. Dramatišku kūriniu vakarą užbaigs ir apie vieną geriausiai žinomų filmų pasaulio kino istorijoje primins atlikėjas Alen Chicco.

 

Gyvenimiškos „Svajonių duetų“ istorijos – jau šį šeštadienį, 21 val., per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.