Rosita Čivilytė: tikram vasaros hitui taisyklių nepakanka

Savo naują muzikinį stilių atradusi atlikėja Rosita Čivilytė išleidžia jau trečią savo naujo skambesio singlą „Šoksim“. Pasak atlikėjos, gerai muzika turi ne tik sukelti pakilias emocijas, bet ir išjudinti šokiui, net kai esi vienas namuose.

 

„Norint sukurti gerą dainą, reikia laikytis tam tikrų taisyklių ir turėtų pavykti. Tačiau jei nori, kad išgirdę tavo dainą žmonės pasigarsintų grotuvus ir pradėtų linguoti į taktą – vien taisyklių nepakanka. Būtent su tokiu požiūriu kūrėme šią dainą, kuri jau vien savo pavadinimu išduoda savo prasmę“, – apie naują dainą pasakoja Rosita Čivilytė.

 

Kaip pasakoja atlikėja, naujas jos skambesys sukurtas ne tik ieškant naujų ritmų ir skambių tekstų. Tam buvo pasirinkta neįprasta studija. Kaip ir pirmasis Rositos Čivilytės singlas – šis buvo įrašytas ant Rygoje, plūduriančioje studijoje.

 

Daina, priverčianti šokti net žiemą

 

„Čia pasikviečiau dukrą Agnetą Gabalytė ir bičiulį Gediminą Jaunių, kurie išgirdę pirmuosius įrašų rezultatus ne tik šypsojosi, bet ir šoko. Vis tai vyko žiemą, todėl iškart supratom – jei daina leidžia pasijausti kaip vasarą, tai kūrybinis procesas pasisekė“, – prisiminimais iš pirmųjų įrašų dalijasi Rosita Čivilytė.

 

Ryga taip pat pasirinkta ne atsitiktinai. Čia gyvena Žeraldas ir Marija Povilaičiai, kurie sukūrė naują atlikėjos skambesį. Kaip pasakoja Rosita Čivilytė, jau nuo pirmųjų natų ji suprato, kad jų sukurta muzika ir žodžiai tobulai atspindi tai, ko tikėjosi dainininkė.

 

„Vos tik išgirdusi, ką studijoje sukūrė Žeraldas, norėjau klausytis garsiau. Džiaugiuosi, kad trečiasis singlas stilistiškai neatsilieka nuo pirmųjų dviejų dainų „Man Gana“ ir „Pasaulis baigsis“. Čia dominuoja  retro garsai ir elektronikos skambesys. Man muzikoje labai svarbu, kad šiandien galima derinti skirtingų laikmečių stilius ir taip jie gali suskambėti naujai“, – apie savo naująjį singlą pasakoja Rosita Čivilytė.

 

Išsilaisvino iš žanro rėmų

 

Muzikos prodiuseris Ž. Povilaitis atlikėją pažįsta jau seniai. Jis prisipažįsta, kad spėjo jau anksčiau pastebėti, jog Rosita Čivilytė savo kūryboje ieško pokyčių ir daugiau laisvės. Pasak jo, tik tokiomis sąlygomis muzika kurti yra malonu ir ji skamba ypatingai.

 

„Ilgą laiką publika laikė Rositą klasikinio žanro atlikėja. Ir tai jai sekėsi labai gerai, tačiau tikras menininkas niekada neužsisėdi tame pačiame žanre. Komforto zona tikrai nėra ta vieta, kur muzika gali suskambėti naujai. Kuriant muziką naujam Rositos skambesiui reikėjo tiesiog pasitikėti muzika, o ne egzistuojančiomis jos žanrų taisyklėmis. Kurti tokiomis sąlygomis yra vienas malonumas ir kartu didelis iššūkis“, – apie naują Rositos Čivilytės kūrybos etapą kalba prodiuseris.

 

Socialiniuose tinkluose jau galima išvysti, kaip pagal naująjį Rositos Čivilytės singlą „Šoksim“ savo vasaros šokių judesius rodo Rositos draugai ir talento gerbėjai, tarp jų net Donatas Montvydas ir Mantas Jankavičius. Norintys daugiau vasaros, naujausius atlikėjos singlus gali rasti atlikėjos „YouTube“ paskyroje.

 

 

YouTube vaizdo įrašas