Lietuvoje pristatytas naujasis Range Rover Velar modelis – ELITAZ organizuotas renginys pulsavo deimantų spindesiu ir elegancija

Jis vadinamas Range Rover deimantu. Nušlifuotu iki tobulumo ir alsuojančiu subtilia elegancija. Tuo pulsavo ir jo – Range Rover Velar – pristatymo renginys. Scenoje deimanto tyrumas atskleistas per lietų – jo prisilietimuose šokio meną kūrė artistė Gintarė Vaitiekūnaitė, palydima Future Cello muzikos ir elektroninės sintezės garsų. Savo vietą po scenos šviesomis čia rado ir Formes prekės ženklo auginti deimantai, užpildę patalpą žėrinčia prabanga ir tyrimu bei sukurdami ypatingą aurą kviestinei publikai pasiruošusiai sutikti naują Range Rover dizainą.

KLIENTO KOMENTARAS APIE ĮVYKUSĮ RENGINĮ:

ELITAZ įmonė išsiskyrė neabejotinu profesionalumu organizuojant jau antrąjį LAND ROVER renginį Lietuvoje. Mūsų bendradarbiavimas buvo itin malonus ir sklandus – ELITAZ komanda ne tik pateikė išskirtinį renginio konceptą, bet ir įgyvendino jį aukščiausio lygio standartais. Norime nuoširdžiai padėkoti Saulenei už jos išskirtinį indėlį į sėkmingą renginio eigą ir puikų bendradarbiavimą viso proceso metu. Džiaugiamės, kad mūsų prekinio ženklo vertybės buvo ne tik išsaugotos, bet ir atspindėtos taip, kaip buvo numatyta. Tai buvo nepriekaištingas antrasis Jūsų organizuotas LAND ROVER renginys ir mes su malonumu žvelgiame į galimybę ateityje kartu kurti dar įspūdingesnius projektus.

Milda Vitkauskaitė | Rinkodaros projektų vadovė