Mišrių kovos menų turnyras „Blade Fights“ skelbia pirmuosius kovos dalyvius

Vasario 4 dieną Kauno Žalgirio arenoje startuos ilgai lauktas mišrių kovų menų turnyras „Blade Fights“  – pirmasis tokio masto ir svarbos renginys bei reginys Lietuvoje. Kovos ringe šios sporto šakos aistruoliai turės progą stebėti nuožmias, kvapą gniaužiančias pasaulinį garsą pelniusių didžiavyrių kovas, o aukštą emocinę temperatūrą kurstys ir palaikys įspūdingas šou. Beje – tikėtis teisėtai galime ne tik sporto – žodis “menas” tiek šioje šakoje, ir juolab – šiame turnyre, nėra atsitiktinis!   

 

Netrukome sulaukti ir šį renginį lydinčių įspūdingų naujienų: įvykį organizuojanti asociacija „Blade Fights“, bendradarbiaudama su Kūrybos namų ELITAZ prodiuseriais, jau skelbia pirmuosius turnyre dalyvausiančių garsenybių vardus ir pristato jų sportinės karjeros legendas. Organizatorių sumanymu kartą per savaitę, iki pat turnyro pradžios vasario 4 dieną, įvairiose medijose būsime “vaišinami” artimesne pažintimi vis su kitu kovotoju. Taigi sekite naujienas, o pradžios intrigai skelbiamas pirmasis „Blade Fights“ kovų dalyvių septynetukas: 

 

Fabio Pinca (Prancūzija), Žygimantas Ramaška (Lietuva), Komphikart Kom (Tailandas), Sebastian Romanowski (Lenkija), Deividas Danyla (Lietuva), Panagiotis Yusuf (Jungtinė Karalystė), Carlos Eduardo de Oliveira (Brazilija).

 

Daugkartinis Muay Thai pasaulio čempionas Fabio Pinca (Prancūzija) – neabejotinai vienas žymiausių ir žiūrovą tiesiog pribloškiančių kovotojų. Aukščiausia kovos technika, preciziškas stilius, puiki stovėsena ir pavydėtina vidinė parengtis kovai pelnė jam auditorijos numylėtinio šlovę.

 

Žygimantas Ramaška (Lietuva) – jaunas, bet labai patyręs kovotojas, daugkartinis Lietuvos Sambo Combat čempionas, Pasaulio Sambo Combat vice čempionas, Graplingo Europos čempionas, jau kovojęs daugiau nei 50 kovų. Per pastaruosius trejus metus Žygimantas padarė įspūdingą pažangą ir šiandien prilygsta paties aukščiausio lygio MMA kovotojams. Jis ištvermingas, vikrus, pasižymintis šaltu protu ir, beje, jau tapo tikra turnyro sensacija, nes į kovą stos su pačiu Fabio Pinca. Šis kovos duetas pretenduoja tapti didžiausiu turnyro įvykiu ir kovos etalonu.

 

 

 

Komphikart Kom (Tailandas) profesionalių kovų krepšelyje – daugiau nei 120 kovų! Kovoja ir pagal Muay Thai, ir pagal kikbokso taisykles. Vienose iš grumtynių jis pelnė vieną geidžiamiausių Muay Thai apdovanojimų – Bankoko Lumpinee stadiono čempiono diržą. Šis kovotojas ringe nėmaž nesivaržo – visada stengiasi dominuoti, agresyviai puola, stipriai smūgiuoja kojomis ir keliais, mėgaujasi pridaręs priešininkui bėdų artimoje kovoje, kai to pasiekti pavyksta tiksliai ir skausmingai smūgiuojant alkūnėmis.

 

 

Per savo karjerą Sebastian Romanowski (Lenkija) teko kautis garsių prestižinių organizacijų ringuose Cage Warriors, ACB, Fight Nights, MFP, KSW, FEN.  Tai kovotojas, puikiai valdantis smūgio techniką, nuostabiai imtyniaujantis ir gebantis kontroliuoti varžovą ne tik ringo viduryje, bet ir  kampuose ar prisispaudus prie virvių.

 

 

Deividas Danyla (Lietuva) kovų patirtį pradėjo kaupti, sulaukęs vos dešimties. Dar būdamas vaikas, jis jau laimėdavo net 90 procentų kovų! Šiandien Deividas – vienas tituluočiausių ir labiausiai patyrusių Muay Thai kovotojų Lietuvoje. Jo sąskaitoje – net 48 laimėjimai su 10 nokdaunų. 

 

 

Panicos (Superpetch) Yusuf (Jungtinė Karalystė) yra kilęs iš Kipro, tačiau gyvena ir kaunasi už Didžiąją Britaniją. Šiuo metu yra tituluojamas geriausiu šių kovos menų kovotoju savo svorio kategorijoje šalyje. Dukart Muay Thai pasaulio čempiono Panicos sąskaitoje – 42 kovos, iš jų pralaimėtos tik 5. Ar Kaunas jam dovanos dar vieną pergalę, o gal padidins pralaimėjimų krepšelį?

 

Carlos Eduardo de Oliveira (Brazilija) – vienas profesionaliausių MMA kovotojų Brazilijoje. Savo svorio kategorijoje (66 kg) jis puikuojasi reitingų viršūnėse. Carlos – itin universalus: užtikrintai kovoja stovėsenoje, bet ir puikiai imtyniauja. Sportininkas naudoja įnirtingą smūginę techniką, taip priversdamas priešininką gintis ir palikti neapsaugotas silpnąsias vietas. Tokį kovotoją sunku perprasti, keblu jam pritaikyti kovos taktiką, taigi Carlos – tikras iššūkis kiekvienam prieš jį stosiančiam varžovui.

 

Tokie vardai ir veidai stebins Lietuvos Mišrių kovų menų gerbėjus Lietuvoje, o tiems, kurie su šia įtraukia sporto šaka dar nėra susipažnę artimiau, turnyro rengėjai tvirtina: tylos skraistė, jei ji vis dar dengtų šį įspūdingą sportą ir meną viename, šiuokart galutinai plyš – ir sporto gurmanams, ir plačiajai Lietuvos auditorijai žadami ne tik malonūs nauji atradimai, bet ir daug progų patirti tikrą šių kovų keliamą katarsį, lydimą dar ir išskirtinio muzikinio šou. 

 

Gyvai renginį stebėti ir, žinoma, stipriausią įspūdį patirti bus galima Kauno Žalgirio arenoje, bilietus platina Bilietai.lt. Negalėsiantiems atvykti – tiesioginė transliacija per BTV ir  DELFI plius platformas. 

 

Nepraleiskite tikrai įspūdingos progos pradžiugti ir pradžiuginti: bilietai į turnyrą – tai ne dar viena, o išskirtinė dovana Kalėdoms!