Kūrybos namai ELITAZ mini 15 metų jubiliejų – Lietuvos žvaigždės pasidalino įsimintiniausiomis akimirkomis

 

Šiandien išskirtiniais renginiais ir projektais pagarsėję kūrybos namai ELITAZ mini penkiolikos metų veiklos jubiliejų. 2005 metais su bendraminčiais įmonę įkūręs Gediminas Jaunius, ELITAZ drąsiai vadina svarbiausiu savo gyvenimo projektu.

 

„Tai mano sėkmės ir klaidų namai, visas šias patirtis vienodai branginu, jos galiausiai padėjo man tapti stipresniu žmogumi ir didesniu profesionalu. Džiaugiuosi, kad šiandien ELITAZ vardas savyje talpina žymiai daugiau reikšmės – po šiuo vardu veikia talentingi ir patyrę kūrėjai, mūsų vizijos, kaip ir dera yra įvairios ir skirtingos, tačiau mus vienija bendras siekis nuolat augti kūrybiškume ir kokybėje. Leiskite pajuokauti, jaunystėje turėjau svajonę būti jėzuitų bendruomenės dalimi, bet išėjo taip, kad sukūriau savo, tiesa ne religinę, bet kūrybinę bendruomenę, kurioje tikrai kartais mes esame daugiau nei tik bendradarbiai – esme didelių kūrybinių ambicijų broliai ir seserys, gal todėl natūraliai mūsų komandoje įsitvirtino „Elitaz šeima” terminas, kuriai priklauso išties platus ir jau tarptautinis žmonių būrys“, – sako Gediminas Jaunius.

 

Ir nors šiemet svarbaus jubiliejaus planus teko pakoreguoti dėl šalyje susiklosčiusios situacijos, šventinė nuotaika, pasak G. Jauniaus nesustojo, o šią sukaktį kūrybos namai planuoja švęsti ištisus metus. Šiandieną savo „Youtube“ kanale, ELITAZ pasidalina internete dar niekuomet nematytu, praėjusiais metais įvykusiu A. Mamontovo koncertu „Šiaurės naktis. Pusė penkių“ su Lietuvos kameriniu orkestru ir sukurta unikalia dokumentika. O taip pat suteikia galimybę išvysti visus sėkmingiausius savo prodiusuotus renginius: „Free Fest 2019”, „Tech Top 2019”, „Žmonės 2019”, „Šventinį koncertą su Lietuvos balso žvaigždėmis“ ir kitus. Tačiau tai, ką dar žiūrovams planuoja parodyti kūrybos namai, atvers tikrą ir nematytą renginių industrijos pusę.

 

„Žengdami į naują penkmetį savo veiklą planuojame papildyti naujais atspalviais, vienas tokių – ELITAZ dokumentika, jos bus įvairios. Bene didžiausios intrigos galima tikėtis iš ELITAZ jubiliejui skirtos dokumentikos ciklo Z15, kuriame atversime dar lig šiol negirdėtas užkulisinio gyvenimo paslaptis, nuotykius ir istorijas, nutikusias įgyvendinant plačiai žinomus projektus, juos suteiksime galimybę pamatyti iš už kadro. Galima sakyti, kad jubiliejų, tam tikra prasme, švęsime nuogi – tai bus išties atviri gerai pažįstamų žmonių pasakojimai apie nuotykius dirbant ELITAZ projektuose – istorijos su gera doze saviironijos, humoro, neaplenkiant ir pačių skaudžiausių mūsų istorijos puslapių bei atveriant ilgai saugotas paslaptis“ , – didžiulius planus išduoda Gediminas Jaunius.

 

 Šiandien ELITAZ sveikina ir būrys Lietuvos žvaigždžių, kurie per penkiolika metų kartu su kūrybos namais įgyvendino ne vieną sėkmingą projektą. Žinomi žmonės vaizdo įraše pasidalina įsimintiniausiais ir juokingiausiais įvykiais bei atskleidžia iki šiol negirdėtus darbo su ELITAZ užkulisius. 

 

Per penkiolika metų ELITAZ išplėtojo keturias sritis, kuriose suformavo savitą braižą tvirtai įsitvirtino rinkoje. ELITAZ EVENTS tapo išskirtinių renginių ieškančių neišvengiamu klientų pasirinkimu. ELITAZ PRODUCTION kūrybos namų vardą garsina ir už šalies ribų – jie pirmieji pasaulyje įgyvendino naujausią Dance Revolution franšizę, kuri tapo pavyzdžiu didžiosioms šalims, o jau septynis sezonus skaičiuojantis „Lietuvos balsas” šaliai pateikė visas tris šio formato versijas: suaugusiems, vaikams ir senjorams. ELITAZ DIGITAL padalinys, prasidėjęs iš poreikio įgyvendinti vykdomų tarptautinių projektų skaitmeninę dalį, pastaraisiais metais išsiplėtojo į savarankišką sparčiai augančią sritį, kuri šiandien turi ypač dideles perspektyvas plėtrai. Tuo tarpu ELITAZ MUSIC atstovauja solidžius, išliekamąją vertę kuriančius atlikėjus ir kartu su jais kuria produkciją, atliepiančią šiandienos tendencijas bei savo aktualumu siekiančią peržengti dešimtmečius.

 

YouTube vaizdo įrašas