Klaipėdos „Švyturio“ arenoje viesulu praūžė antrasis tarptautinis MMA turnyras BLADE FIGHTS

Šį šeštadienį Klaipėdos „Švyturio“ arena gaudė nuo antrojo tarptautinio Mišrių kovos menų turnyro BLADE FIGHTS sukeltų aistrų. Rengėjų pažadas išlaikyti aukštą kovų, muzikinio šou ir transliacijos meno kartelę  ir vėl išpildytas. Susirinkusieji galėjo gėrėtis aukščiausio lygio kovotojų meistriškumu, nuostabiu Anyanya ir kitų atlikėjų šou ir, žinoma, nepranokstama renginio transliacija. Pasaulinio garso sportininkai iš įvairių šalių ringe demonstravo „geriausias savo pačių versijas“, sunkiai išplėšdami garbingas pergales, o nuožmias jų kovas stebėjo gausiai susirinkę klaipėdiečiai, uostamiesčio svečiai ir, žinoma, VIP ložę savo dėmesiu pamaloninusios sporto bei šou pasaulio garsenybės.

 

Kovų dinamika atrodė taip: pirmieji ringe susitiko Klaipėdietis Martynas Danius su Christopher’iu Thierry Walter’iu iš Prancūzijos. Tai buvo super kova kikbokso stiliumi iki 66 kg svorio kategorijoje. Po trijų sudėtingų raundų, teisėjas nusprendė skirti papildomą raundą, kad išsiaiškintų nugalėtoją. Tačiau dėl lietuvio kovotojo patirtos traumos, gydytojai priėmė sprendimą Martynui Daniui nebeleisti tęsti kovos ir pergalė atiteko Christopher Thierry Wallter.

 

Antroje reitinginėje MMA kovoje, svorio kategorijoje iki 66 kg, susitiko Ariston’as Barbosa de Franca (Brazilija) ir Agshin’as Alim’as Oglu Babajev’as (Azerbaidžanas). Tai buvo reitinginė MMA kova svorio kategorijoje iki 66 kg, kurios nugalėtojas turėjo gauti galimybę kitame turnyre kovoti dėl BLADE FIGHTS MMA-66 kg pasaulio čempiono diržo. Šios kovos baigtis buvo netikėta – dar pirmajame raunde ringe aršioje kovoje prie virvių teisėjui išskyrus kovotojus, Azerbaidžano atstovas, nepatenkintas teisėjo sprendimu ir tvirtinęs, kad įvyko nokautas, atsisakė toliau kovoti. Teisėjai priėmė sprendimą kovą laikyti neįvykusia.

 

Guilherme Cadena Martins iš Brazilijos atrankinėje iki 77 kg svorio kategorijos MMA kovoje dėl BLADE FIGHTS MMA-77 kg Grand Prix kovėsi su savo žemiečiu Joel’iu Rodrigo Avalo Santos, kova baigėsi techniniu nokautu ir pegalė atiteko Joel Rodrigo Avalo Santos.

 

Kaunietis Deividas Danyla ringe susitiko su portugalu Miguel’iu Trindade’u . Tai buvo Super kova Muay Thai stiliuje su mažomis pirštinėmis, svorio kategorijoje ik i 66 kg. Po trijų raundų, kovą teisėjų sprendimu laimėjo Miguel Angelo Trindade.

 

Paskutinėje kovoje pirmojo turnyro nugalėtojas ukmergiškis Žygimantas Ramaška MMA svorio kategorijoje iki 70 kg Super kovoje susikovė su Samueliu Blasco (Kamerūnas/Ispanija). Nepasibaigus pirmajam raundui, lietuvis Žygimantas Ramaška išplėšė įspūdingą pergalę nokautavęs varžovą.

 

Prie turnyro sėkmės neabejotinai prisidėjo ir pasaulinio garso žvaigždės – vedėjas Aidan’as Power’is bei komentatorius FITE.tv auditorijai Nick’as Halling’as . Atokvėpiuose tarp kovų skambėjo gyva muzika, atliekama ELITAZ muzikos grupės (vadovas Julius Valančiauskas).  

 

Asociacija BLADE FIGHTS, bendradarbiaudama su Kūrybos namais ELITAZ, trečiąjį turnyrą planuoja surengti vėlyvą rudenį.

 

Fotografas – Eimantas Paulauskas