Karolina Meschino po karantino sugrįžta į „Lietuvos balsas.Vaikai“ tiesiogines transliacijas – kviečia visus nuotaiką kelti su šokiais ir muzika

 

Kiekvieną sekmadienio vakarą, visas šalies šeimas prie ekranų suburiantis „Lietuvos balsas. Vaikai“ projektas jau įpusėjo aklųjų perklausų etapą. Kitą sekmadienį žiūrovai ir vėl bus nustebinti ne tik įspūdingų balsų, bet ir neeilinių asmenybių. Po pertraukos, į Balso šeimą sugrįš ir projekto reporterė Karolina Meschino, kuri, po vasarį prasidėjusios trijų savaičių kelionės, dar dvi savaites turėjo praleisti saviizoliacijoje.

 

„Labai pasiilgau dalyvių! Su vaikais taip ir neturėjau galimybės pabendrauti, juos pakalbinti per reklamas vykstančių tiesioginių transliacijų metu. Manau, kad bus šioks toks iššūkis, daug smagiau būtų buvę tai daryti gyvai, bet aplinkybės jau tokios, kad reikia galvoti apie mūsų visų saugumą ir sveikatą, tai nėra kitos išeities. Visada, aišku, maloniau matyti pašnekovą kai su juo bendrauji, o ne su kamera kalbėtis. Bet tikiuosi, kad ir vaikai jau kažkiek manęs pasiilgo. O su tuo, ką jiems sugalvojome, smagu bus ne tik mums, bet ir tiems, kurie šį sekmadienį įsijungs mus tiesiogiai“, − juokiasi Karolina.

 

Nuolatos vietoje nenustygstanti „Lietuvos balso“ projekto reporterė pripažįsta, jog kuo toliau, tuo sudėtingiau laiką leisti saviizoliacijoje. Tačiau merginos namuose atsirado tai, kas nuo šiol kasdien praskaidrina jos kasdienybę.

 

„Nesu pratusi tiek laiko leisti namie. Liko dvi dienos iki saviizoliacijos pabaigos, tada jau prasidės reguliarus karantinas kaip visiems kitiems. Labai noriu jau į lauką, pasiilgau bendravimo su žmonėmis, o ne per telefoną. Na bet per gimtadienį gavau katinuką 3 mėnesių, tai dabar turiu kuo rūpintis. Tiesa, tenka ir dar daugiau tvarkytis, bet nuotaika žymiai geresnė! O šiaip sugebu prisigalvoti sau užsiėmimų ir namuose, tad dienos bėga gan greitai!“, – pasakoja Karolina Meschino.

 

Merginos sugrįžimą į Balso šeimą nusprendė pažymėti ir visa projekto komanda. Kartu su namuose laiką leidžiančiais dalyviais, Karolina sukūrė vaizdo įrašą, kuriame skatina nuotaiką namuose kelti muzika ir šokiais. Tokia muzikine idėja „Lietuvos balsas. Vaikai“ projektas pradės ir edukacinių vaizdo įrašų seriją, kuria skatins visų šalies vaikų kūrybiškumą, o projekte esantys savo sričių profesionalai parodys, jog laiką namuose galima leisti ne tik smagiai, bet ir prasmingai.

 

„Buvimas namuose turi savo privalumų, nuobodžiauti nežadame, tad muzika čia tikras išsigelbėjimas. Su vaikais projekte dalyvaujančiais vaikais bendraujame skambučiais, džiugina tai, kad vaikai nenustoja dainuoti ir laiką praleidžia naudingai, klausydami muzikos, darydami pratimus, dainuodami ir šokdami. Sutarėme, kad muzikines užduotis jie įrašinės ir siųs mums, ir jau dabar matome, kaip gerai jie leidžia laiką. Projekto vokalo mokytoja Rosita Čivilytė turės ką įvertinti ir duoti ne vieną patarimą vokaliniams pratimams nuotoliniu būdu“, – apie idėją sukurti vokalinių vaizdo pamokų seriją kalba projekto vykdančioji prodiuserė Agneta Gabalytė.

 

Jau šį sekmadienį, Karolina Meschino kartu su projekto dalyviais ir prie tiesioginės transliacijos prisijungsiančiais Donatu Montvydu, Monika Marija ir Mantu Jankavičiumi, projekto Facebook paskyroje visoms šalies šeimoms ūpą namuose kels įtraukiančiomis užduotimis, netikėtais pokalbiais ir nematytais muzikiniais iššūkiais. „Lietuvos balsas. Vaikai“ projektas – kiekvieną sekmadienį, 19:30 per LNK.

 

YouTube vaizdo įrašas