Įvyko tarptautinio mišrių kovų menų turnyro Blade Fights spaudos konferencija

Šiandien Kaune, Moxy viešbutyje, 12 val. buvo spaudos konferencija, skirta mišrių kovų menų turnyrui Blade Fights . Kaip žinia, tai pirmasis tarptautinis tokio masto ir svarbos renginys Lietuvoje.

Spaudos konferencijoje dalyvavo turnyro komentatorius Ronald McIntosh, sportininkai ir jų treneriai. Pristatė kovose dalyvausiančius sportininkus ir renginio organizatorius – Blade Fihgts įkūrėjas Romualdas Klimavičius, transliacijos režisierius Tomas Skamaročius, Kūrybos namų ELITAZ vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius. Spaudos konferenciją moderavo LNK sporto žinių vedėjas Adomas Grinius.

Jau rytoj ringe susitiksiančios kovotojų poros į akistatą vienas prieš vieną išsirikiavo ir spaudos konferencijoje. Šį rytą įvyko sportininkų svėrimai, visi jie atitinka būtiną kovų sąlygą – savo svorio kategorijos reikalavimus. Tiesa, kai kam pastaroji naktis nebuvo lengva, nes iki svėrimų tik per keletą valandų teko numesti apie 5 kg ir daugiau. O rytoj kovų ringe susitiks šios poros: Žygimantas Ramaška (Lietuva) mes iššūkį garsiam brazilų sportininkui Carlos Eduardo Oliveirai.  Sebastian Romanowski (Lenkija) kausis su Gustavo Rios Erak (Brazilija), Pirun Wangpol-Komphikart (Tailandas) – su Teo Mikelić (Kroatija), Deividas Danyla (Lietuva) – su Panagiotis Yusuf (Jungtinė Karalystė), Kostadin Vasilev Enev (Bulgarija) – su Mihail Sirbu (Moldova), Mindaugas Veržbickas (Lietuva) – su Abner Lloveras (Ispanija), Ariston Barbarosa de Franca (Brazilija) – su Aksin Alim Oglu Babayew (Azarbaidžianas).

Kauno Žalgirio arena jau nekantriai laukia šio ypatingo įvykio. Rengėjai pasirūpino, kad tie, kurie neturės galimybės atvykti į Kauną, tiesioginę transliaciją galėts stebėti per BTV ir vieną garsiausių pasaulinių sporto bei pramogų platformą FITE.tv, pasižyminčią tik aukščiausios kokybės turinio transliacijomis. Pirmąjį Lietuvoje MMA turnyrą lydės įspūdingas G&G Sindikato parengtas specialus muzikinis šou. Bilietus platina Bilietai.lt.